• slide
  • slide

Aktuální informace

img

Kontakty na ČSPH

Níže najdete kontakty na Český svaz pozemního hokeje

img

Metodika holandská škola

Jsme moc rádi, že díky ČSPH můžeme všem klubovým trenérům nabídnout metodiku pro přípravu dětí ve věku 12 až 18 let.

img

Turnaj U6

Kategorie našich nejmenších - U6 zahájila 7.4.2019 jarní sezónu

img

Turnaj U8 9.3.2019

V sobotu 9. 3.2019 se uskutečnil další turnaj halové sezony kategorie U8. Tentokrát v režii dvou pořadatelů, Slavie a Pragy.

img

Kluci Hostivaře vítězem Přeboru Prahy v kategorii U10

Kluci Hostivaře vyhráli Přebor Prahy v kategorii U10. Rozhodlo o tom poslední dvojkolo, které bylo odehráno v neděli 10.3.2019 v hale na Hagiboru.

img

U6 a U8 na Hagiboru v sobotu 2.3.2019

Sobota 2.3.2019 patřila v hale na Hagiboru našim nejmenším - minibenjamínkům a benjamínkům.

img

Turnaj U6

Sobota 2.3. 2019 - Turnaj U6 na Hagiboru

img

Predposlední dvojkolo U10

Závěr soutěže U10 se blíží. V neděli 3.3.2019 bylo odehráno předposlední dvojkolo.

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D 16.20
10.03.2019
Bohemians B - Mnichovice A
4:4
U10 přípravka skupina D 15.40
10.03.2019
Hostivař dívky - Bohemians A
3:2
U10 přípravka skupina D 15.00
10.03.2019
Kbely B - Bohemians B
3:2
U10 přípravka skupina D 14.20
10.03.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
7:5
U10 přípravka skupina D 13.40
10.03.2019
Bohemians A - Kbely B
9:0
U10 přípravka skupina D 13.00
10.03.2019
Mnichovice B - Hostivař dívky
0:6
U10 přípravka skupina C 12.20
10.03.2019
Slavia dívky - Praga
4:4
U10 přípravka skupina C 11.40
10.03.2019
Kbely A - President
4:1
U10 přípravka skupina C 11.00
10.03.2019
Slavia kluci - Slavia dívky
6:5
U10 přípravka skupina C 10.20
10.03.2019
Praga - Hostivař kluci
1:4
U10 přípravka skupina C 9.40
10.03.2019
President - Slavia kluci
5:2
U10 přípravka skupina C 9.00
10.03.2019
Hostivař kluci - Kbely A
2:0
U10 přípravka skupina D 16.20
03.03.2019
Bohemians B - Hostivař dívky
1:4
U10 přípravka skupina D 15.40
03.03.2019
Kbely B - Mnichovice B
4:5
U10 přípravka skupina D 15.00
03.03.2019
Bohemians A - Bohemians B
9:3
U10 přípravka skupina D 14.20
03.03.2019
Hostivař dívky  - Mnichovice A
4:2
U10 přípravka skupina D 13.40
03.03.2019
Mnichovice B - Bohemians A
1:4
U10 přípravka skupina D 13.00
03.03.2019
Mnichovice A - Kbely B
1:1
U10 přípravka skupina B 12.20
03.03.2019
Slavia dívky - Kbely A
0:4
U10 přípravka skupina C 11.40
03.03.2019
Slavia kluci - Hostivař kluci
0:7
U10 přípravka skupina C 11.00
03.03.2019
President - Slavia dívky
7:4
U10 přípravka skupina C 10.20
03.03.2019
Kbely A - Praga
6:3
U10 přípravka skupina C 9.40
03.03.2019
Hostivař kluci - President
6:1
U10 přípravka skupina C 9.00
03.03.2019
Praga - Slavia kluci
7:3
U10 přípravka skupina D Hagibor 16.20
03.02.2019
Kbely B - Bohemians B
4:9
U10 přípravka skupina D Hagibor 15.40
03.02.2019
Bohemians A - Mnichovice A
7:5
U10 přípravka skupina D Hagibor 15.00
03.02.2019
Mnichovice B - Bohemians B
7:2
U10 přípravka skupina D Hagibor 14.20
03.02.2019
Kbely B - Hostivař dívky
2:5
U10 přípravka skupina D Hagibor 13.40
03.02.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
3:4
U10 přípravka skupina D Hagibor 13.00
03.02.2019
Hostivař dívky - Bohemians A
0:5
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.40
03.02.2019
Slavia kluci - Slavia dívky
7:6
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.40
03.02.2019
President - Praga 
4:3
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.00
03.02.2019
Hostivař kluci - Slavia dívky
10:2
U10 přípravka skupina C Hagibor 10.20
03.02.2019
Slavia kluci - Kbely A
0:11
U10 přípravka skupina C Hagibor 9.40
03.02.2019
Praga - Hostivař kluci
0:9
U10 přípravka skupina C Hagibor 9.00
03.02.2019
Kbely A - President
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.20
27.01.2019
Praga - Kbely
5:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.40
27.01.2019
Bohemians - Slavia
2:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.00
27.01.2019
Rakovník - Hostivař
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.20
27.01.2019
Kbely - Bohemians
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 8.40
27.01.2019
Slavia Praha - Rakovník
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 8.00
27.01.2019
Hostivař - Praga
2:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 16.20
26.01.2019
Hostivař dívky - Mnichovice A
2:2
U10 přípravka Hagibor skupina D 15.40
26.01.2019
Bohemians A - Kbely B
5:2
U10 přípravka Hagibor skupina D 15.00
26.01.2019
Mnichovice B - Hostivař dívky
4:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 14.20
26.01.2019
Bohemians B - Mnichovice A
3:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 13.40
26.01.2019
Kbely B - Mnichovice B
2:0
U10 přípravka Hagibor skupina D 13.00
26.01.2019
Bohemians A - Bohemians B
9:1
U10 přípravka Hagibor skupina C 12.20
26.01.2019
Kbely A - Praga
10:0
U10 přípravka Hagibor skupina C 11.40
26.01.2019
President - Slavia kluci
3:7
U10 přípravka Hagibor skupina C 11.00
26.01.2019
Hostivař kluci - Kbely A
4:3
U10 přípravka Hagibor skupina C 10.20
26.01.2019
Slavia dívky - Praga
6:4
U10 přípravka Hagibor skupina C 9.40
26.01.2019
Slavia kluci - Hostivař kluci
0:8
U10 přípravka Hagibor skupina C 9.00
26.01.2019
President - Slavia dívky
7:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
26.01.2019
Slavia Praha - President
2:6
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
26.01.2019
Hostivař - Kbely
7:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
26.01.2019
Mnichovice A - Praga
8:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
26.01.2019
Mnichovice B - Slavia
8:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
26.01.2019
Kbely - President
0:14
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
26.01.2019
Hostivař - Praga
7:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
26.01.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
26.01.2019
Slavia Praha - Rakovník
3:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
26.01.2019
Kbely - Hostivař
9:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
26.01.2019
Bohemians - Rakovník
5:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
26.01.2019
Hostivař - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
26.01.2019
Kbely - Slavia
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
26.01.2019
Bohemians - Hostivař
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
26.01.2019
Rakovník - Praga
2:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
19.01.2019
President - Mnichovice B
0:3
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
19.01.2019
Hostivař - Mnichovice A
0:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
19.01.2019
Praga - Slavia Praha
0:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
19.01.2019
Mnichovice B - Kbely
10:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
19.01.2019
President - Hostivař
7:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
19.01.2019
Slavia Praha - Mnichovice A
1:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
19.01.2019
Praga - Kbely
0:4
U12 mladší žáci Slavia 13.30
13.01.2019
Mnichovice A - Kbely
3:0
U12 mladší žáci Slavia 12.45
13.01.2019
Praga - President
0:7
U12 mladší žáci Slavia 12.00
13.01.2019
Hostivař - Mnichovice B
2:5
U12 mladší žáci Slavia 11.15
13.01.2019
Kbely - Slavia Praha
2:7
U12 mladší žáci Slavia 10.30
13.01.2019
President - Mnichovice A
2:5
U12 mladší žáci Slavia 9.45
13.01.2019
Mnichovice B - Praga
7:0
U12 mladší žáci Slavia 9.00
13.01.2019
Slavia Praha - Hostivař
4:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
19.01.2019
Bohemians - Kbely
0:6
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
19.01.2019
Hostivař - Slavia
1:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
19.01.2019
Rakovník - Bohemians
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
19.01.2019
Praga - Slavia
1:4
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
19.01.2019
Kbely - Rakovník
5:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
19.01.2019
Bohemians - Praga
1:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
19.01.2019
Kbely - Hostivař
6:1
  • Magistrát hlavního města Prahy
  • Pražská Plynárenská, a.s.
  • Pražská plynárenská Distribuce, a.s.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace