• slide
  • slide

Aktuální informace

img

Halová sezóna 2017 / 2018

Přinášíme stručné zhodnocení halové sezóny 2017 / 2018 dětí do 12 let.

img

Turnaj nejmenších

Turnaj U6 - Zelený pruh

img

U8 11.3.2018

V neděli 11.3.2018 odehrála kategorie U8 další turnaj

img

U10 přípravky poslední dvojkolo

Přípravky (U10) dohrály svou soutěž posledním dvojkolem v sobotu 10.2.2018.

img

Přípravky U10 mají před posledním dvoukolem

V sobotu 3.3. a v neděli 4.3.2018 odehrály přípravky U10 dvě dvojkola.. Jak to vypadá před závěrečným dvojkolem, které rozhodne o celkovém pořadí?

img

Přebor Prahy v kategorii U12 kluci

Svou soutěž - Přebor Prahy přes víkend 3. a 4. března dohráli i kluci v kategorii U12. Zlaté medaile a pohár získali kluci Mnichovice A, stříbrné medaile získali kluci Mnichovice B a bronzové medaile získali kluci Presidenta

img

Přebor ČR v kategorii U12 dívky

V sobotu 3. března 2018 dohrály svou soutěž - Přebor ČR v halovém hokeji dívky do 12 let. Titul Přeborníka ČR a zlaté medaile získaly dívky Mnichovic, na druhém místě a stříbrné medaile získaly dívky Kbel, třetí místo a bronzové medaile si odvezly dívky Bohemians.

img

SpS U12 ve Welsu

První výjezd SpS Praha do 12 let do zahraničí

Aktuální kolo

U10 přípravka Hagibor 9.40
10.03.2018
Hostivař A - Slavia B
5:0
U10 přípravka Hagibor 10.20
10.03.2018
Praga B - Praga A
3:1
U10 přípravka Hagibor 11.00
10.03.2018
Kbely B - Hostivař A
0:12
U10 přípravka Hagibor 11.40
10.03.2018
Slavia B - Kbely A
0:4
U10 přípravka Hagibor 12.20
10.03.2018
President - Praga B
8:0
U10 přípravka Hagibor 13.00
10.03.2018
Kbely A - Mnichovice B
17:0
U10 přípravka Hagibor 13.40
10.03.2018
Slavia A - Hostivař B
3:4
U10 přípravka Hagibor 14.20
10.03.2018
Mnichovice A - President
0:10
U10 přípravka Hagibor 15.00
10.03.2018
Mnichovice B - Slavia A
0:6
U10 přípravka Hagibor 15.40
10.03.2018
Hostivař B - Mnichovice A
7:4
U10 přípravka Hagibor 9.40
04.03.2018
Kbely B - Mnichovice B
6:0
U10 přípravka Hagibor 10.20
04.03.2018
Mnichovice A - Praga B
5:4
U10 přípravka Hagibor 11.00
04.03.2018
Slavia B - Kbely B
0:4
U10 přípravka Hagibor 11.40
04.03.2018
Mnichovice B - Hostivař A
0:13
U10 přípravka Hagibor 12.20
04.03.2018
Praga A - Mnichovice A
2:3
U10 přípravka Hagibor 13.00
04.03.2018
Kbely A - President
3:9
U10 přípravka Hagibor 13.40
04.03.2018
Slavia A - Praga A
5:2
U10 přípravka Hagibor 14.20
04.03.2018
Hostivař A - Hostivař B
8:4
U10 přípravka Hagibor 15.00
04.03.2018
President - Slavia A
5:3
U10 přípravka Hagibor 15.40
04.03.2018
Hostivař B - Kbely A
6:4
U10 přípravka Hagibor 9.40
03.03.2018
Slavia B - Hostivař B
5:4
U10 přípravka Hagibor 10.20
03.03.2018
Slavia A - Mnichovice A
3:5
U10 přípravka Hagibor 11.00
03.03.2018
Mnichovice B - Slavia B
1:14
U10 přípravka Hagibor 11.40
03.03.2018
Praga B - Slavia A
3:3
U10 přípravka Hagibor 12.20
03.03.2018
Hostivař A - Praga A
5:2
U10 přípravka Hagibor 13.00
03.03.2018
Hostivař B - Kbely B
3:1
U10 přípravka Hagibor 13.40
03.03.2018
Kbely A - Praga B
6:0
U10 přípravka Hagibor 14.20
03.03.2018
President - Hostivař A
5:2
U10 přípravka Hagibor 15.00
03.03.2018
Praga A - Kbely A
1:14
U10 přípravka Hagibor 15.40
03.03.2018
Kbely B - President
2:9
U12 mladší žáci Zelený Pruh 8.45
04.03.2018
Slavia Praha - President
0:13
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.20
04.03.2018
Kbely - Mnichovice A
1:8
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.55
04.03.2018
Mnichovice B - Bohemians
1:1
U12 mladší žáci Zelený Pruh 10.30
04.03.2018
Mnichovice A - Hostivař
4:2
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.05
04.03.2018
President - Kbely
7:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.40
04.03.2018
Bohemians - Slavia Praha
2:3
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.15
04.03.2018
Hostivař - Budějovice
9:1
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.50
04.03.2018
Praga - Mnichovice B
0:6
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.10
03.03.2018
Slavia Praha - Kbely
1:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.45
03.03.2018
Praga - Mnichovice
3:6
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.20
03.03.2018
Bohemians - Slavia Praha
2:0
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.55
03.03.2018
Mnichovice - Hostivař
6:1
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 16.30
03.03.2018
Kbely - Praga
2:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 17.05
03.03.2018
Hostivař - Bohemians
2:2
U12 mladší žáci Zelený Pruh 8.45
03.03.2018
Kbely - Bohemians
1:4
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.20
03.03.2018
Hostivař - President
2:7
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.55
03.03.2018
Budějovice - Mnichovice A
0:13
U12 mladší žáci Zelený Pruh 10.30
03.03.2018
Bohemians - Hostivař
2:1
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.05
03.03.2018
Slavia Praha - Praga
10:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.40
03.03.2018
President - Budějovice
7:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.15
03.03.2018
Praga - Kbely
2:1
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.50
03.03.2018
Mnichovice B - Slavia
9:0
  • Magistrát hlavního města Prahy
  • Pražská Plynárenská, a.s.
  • Pražská plynárenská Distribuce, a.s.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace