Kluby - Články

img

U8 na Hagiboru 16.12.2018

Nedělní dopoledne 16.12. na Hagiboru patřilo kategorii U8. Turnaje se zúčastnilo 7 družstev: HC Hostivař A, HC Hostivař B, Praga A, Praga B, Mnichovice Gepardi, Bohemians A, Bohemians B.

img

Turnaj U8 25.11.2018

Klub HC Praha byl pořadatelem turnaje U18 25.11.2018

img

Pražská plynárenská Distribuce Přebor Prahy v kategorii U10 + VIDEO

Pražská plynárenská Distribuce Přebor Prahy v kategorii U10

img

U10 na Zeleném pruhu

Turnaj U10 dne 7.10.2018 uspořádal klub HC Bohemians na hřišti na Zeleném Pruhu.

img

Pražské týmy U10 na Slavii 23.9.2018

V neděli 23.9.2018 odehrály pražské týmy v kategorii U10 svůj další turnaj

img

U8 v Hostivaři 23.9.2018

Další turnaj v kategorii U8

img

Turnaj U6 ve Kbelích

Naši nejmenší absolvovali další turnaj

img

U10 22.4.2018 ve Kbelích

Jarní část sezóny v dubnu již běží na plné obrátky.

img

Turnaj U8 na Hostivaři 14.4.2018

27 týmů dětí na turnaji v Hostivaři

img

Turnaj nejmenších

Turnaj U6 - Zelený pruh

1 2 3

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D Hagibor 16.20
03.02.2019
Kbely B - Bohemians B
4:9
U10 přípravka skupina D Hagibor 15.40
03.02.2019
Bohemians A - Mnichovice A
7:5
U10 přípravka skupina D Hagibor 15.00
03.02.2019
Mnichovice B - Bohemians B
7:2
U10 přípravka skupina D Hagibor 14.20
03.02.2019
Kbely B - Hostivař dívky
2:5
U10 přípravka skupina D Hagibor 13.40
03.02.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
3:4
U10 přípravka skupina D Hagibor 13.00
03.02.2019
Hostivař dívky - Bohemians A
0:5
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.40
03.02.2019
Slavia kluci - Slavia dívky
7:6
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.40
03.02.2019
President - Praga 
4:3
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.00
03.02.2019
Hostivař kluci - Slavia dívky
10:2
U10 přípravka skupina C Hagibor 10.20
03.02.2019
Slavia kluci - Kbely A
0:11
U10 přípravka skupina C Hagibor 9.40
03.02.2019
Praga - Hostivař kluci
0:9
U10 přípravka skupina C Hagibor 9.00
03.02.2019
Kbely A - President
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.20
27.01.2019
Praga - Kbely
5:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.40
27.01.2019
Bohemians - Slavia
2:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.00
27.01.2019
Rakovník - Hostivař
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.20
27.01.2019
Kbely - Bohemians
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 8.40
27.01.2019
Slavia Praha - Rakovník
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 8.00
27.01.2019
Hostivař - Praga
2:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 16.20
26.01.2019
Hostivař dívky - Mnichovice A
2:2
U10 přípravka Hagibor skupina D 15.40
26.01.2019
Bohemians A - Kbely B
5:2
U10 přípravka Hagibor skupina D 15.00
26.01.2019
Mnichovice B - Hostivař dívky
4:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 14.20
26.01.2019
Bohemians B - Mnichovice A
3:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 13.40
26.01.2019
Kbely B - Mnichovice B
2:0
U10 přípravka Hagibor skupina D 13.00
26.01.2019
Bohemians A - Bohemians B
9:1
U10 přípravka Hagibor skupina C 12.20
26.01.2019
Kbely A - Praga
10:0
U10 přípravka Hagibor skupina C 11.40
26.01.2019
President - Slavia kluci
3:7
U10 přípravka Hagibor skupina C 11.00
26.01.2019
Hostivař kluci - Kbely A
4:3
U10 přípravka Hagibor skupina C 10.20
26.01.2019
Slavia dívky - Praga
6:4
U10 přípravka Hagibor skupina C 9.40
26.01.2019
Slavia kluci - Hostivař kluci
0:8
U10 přípravka Hagibor skupina C 9.00
26.01.2019
President - Slavia dívky
7:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
26.01.2019
Slavia Praha - President
2:6
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
26.01.2019
Hostivař - Kbely
7:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
26.01.2019
Mnichovice A - Praga
8:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
26.01.2019
Mnichovice B - Slavia
8:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
26.01.2019
Kbely - President
0:14
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
26.01.2019
Hostivař - Praga
7:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
26.01.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
26.01.2019
Slavia Praha - Rakovník
3:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
26.01.2019
Kbely - Hostivař
9:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
26.01.2019
Bohemians - Rakovník
5:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
26.01.2019
Hostivař - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
26.01.2019
Kbely - Slavia
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
26.01.2019
Bohemians - Hostivař
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
26.01.2019
Rakovník - Praga
2:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
19.01.2019
President - Mnichovice B
0:3
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
19.01.2019
Hostivař - Mnichovice A
0:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
19.01.2019
Praga - Slavia Praha
0:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
19.01.2019
Mnichovice B - Kbely
10:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
19.01.2019
President - Hostivař
7:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
19.01.2019
Slavia Praha - Mnichovice A
1:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
19.01.2019
Praga - Kbely
0:4
U12 mladší žáci Slavia 13.30
13.01.2019
Mnichovice A - Kbely
3:0
U12 mladší žáci Slavia 12.45
13.01.2019
Praga - President
0:7
U12 mladší žáci Slavia 12.00
13.01.2019
Hostivař - Mnichovice B
2:5
U12 mladší žáci Slavia 11.15
13.01.2019
Kbely - Slavia Praha
2:7
U12 mladší žáci Slavia 10.30
13.01.2019
President - Mnichovice A
2:5
U12 mladší žáci Slavia 9.45
13.01.2019
Mnichovice B - Praga
7:0
U12 mladší žáci Slavia 9.00
13.01.2019
Slavia Praha - Hostivař
4:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
19.01.2019
Bohemians - Kbely
0:6
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
19.01.2019
Hostivař - Slavia
1:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
19.01.2019
Rakovník - Bohemians
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
19.01.2019
Praga - Slavia
1:4
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
19.01.2019
Kbely - Rakovník
5:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
19.01.2019
Bohemians - Praga
1:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
19.01.2019
Kbely - Hostivař
6:1
U10 přípravka skupina A 18.25
12.01.2019
Mnichovice B - President
2:5
U10 přípravka skupina A 17.56
12.01.2019
Kbely B - Slavia kluci
2:5
U10 přípravka skupina A 17.27
12.01.2019
Bohemians A - Mnichovice B
5:5
U10 přípravka skupina A 16.58
12.01.2019
President - Hostivař kluci
2:8
U10 přípravka skupina A 16.29
12.01.2019
Slavia kluci - Bohemians A
4:3
U10 přípravka skupina A 16.00
12.01.2019
Hostivař kluci - Kbely B
11:0
U10 přípravka skupina B 15.25
12.01.2019
Mnichovice A - Praga
3:4
U10 přípravka skupina B 14.56
12.01.2019
Bohemians B - Slavia dívky
1:5
U10 přípravka skupina B 14.27
12.01.2019
Hostivař dívky - Mnichovice A
1:3
U10 přípravka skupina B 13.58
12.01.2019
Praga - Kbely A
1:9
U10 přípravka skupina B 13.29
12.01.2019
Slavia dívky - Hostivař dívky
3:1
U10 přípravka skupina B 13.00
12.01.2019
Kbely A - Bohemians B
12:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
12.01.2019
Slavia - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
12.01.2019
Bohemians - Hostivař
3:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
12.01.2019
Praga - Kbely
3:4
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
12.01.2019
Hostivař - Rakovník
0:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
12.01.2019
Slavia - Bohemians
3:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
12.01.2019
Rakovník - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
12.01.2019
Kbely - Slavia
3:3
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
12.01.2019
President - Slavia Praha
10:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
12.01.2019
Hostivař - Kbely
5:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
12.01.2019
Praga - Mnichovice A
0:10
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
12.01.2019
Slavia - Mnichovice B
0:8
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
12.01.2019
President - Kbely
8:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
12.01.2019
Praga - Hostivař
1:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
12.01.2019
Mnichovice B - Mnichovice A
3:3
U10 přípravka skupina A 16.20
06.01.2019
Mnichovice B  - Kbely B
10:0
U10 přípravka skupina A 15.40
06.01.2019
Bohemians A - Hostivař kluci
0:8
U10 přípravka skupina A 15.00
06.01.2019
Slavia kluci - Mnichovice B
6:2
U10 přípravka skupina A 14.20
06.01.2019
Kbely B - President
1:7
U10 přípravka skupina A 13.40
06.01.2019
Hostivař kluci - Slavia kluci
7:0
U10 přípravka skupina A 13.00
06.01.2019
President - Bohemians A
7:6
U10 přípravka skupina B 12.20
06.01.2019
Mnichovice A - Bohemians B
7:5
U10 přípravka skupina B 11.40
06.01.2019
Hostivař dívky - Kbely A
0:10
U10 přípravka skupina B 11.00
06.01.2019
Slavia dívky - Mnichovice A
5:3
U10 přípravka skupina B 10.20
06.01.2019
Bohemians B - Praga
3:12
U10 přípravka skupina B 9.40
06.01.2019
Kbely A - Slavia dívky
14:0
U10 přípravka skupina B 9.00
06.01.2019
Praga - Hostivař dívky
3:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace