Turnaj nejmenších

Turnaj nejmenších
23 / 03 / 2018

Turnaj U6 - Zelený pruh

Pořadatelem turnaje byl klub HC Praga 1946.

V sobotu 17.3. proběhl poslední halový turnaj kategorie U6 na Zeleném pruhu. Děti z klubů HC Kbely, Bohemians, SK Slavia, HC Praga a Mnichovic odehrály celkem 20 utkání. Malé hokejistky a malí hokejisté bojovali velmi srdnatě a s velkým zápalem. Každý gól byl patřičně oslaven. Se stejným zápalem jako ve hře se děti pustily i do sladké odměny, která na ně na konci turnaje čekala.

Karolína Paterson

autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina A 18.25
12.01.2019
Mnichovice B - President
2:5
U10 přípravka skupina A 17.56
12.01.2019
Kbely B - Slavia kluci
2:5
U10 přípravka skupina A 17.27
12.01.2019
Bohemians A - Mnichovice B
5:5
U10 přípravka skupina A 16.58
12.01.2019
President - Hostivař kluci
2:8
U10 přípravka skupina A 16.29
12.01.2019
Slavia kluci - Bohemians A
4:3
U10 přípravka skupina A 16.00
12.01.2019
Hostivař kluci - Kbely B
11:0
U10 přípravka skupina B 15.25
12.01.2019
Mnichovice A - Praga
3:4
U10 přípravka skupina B 14.56
12.01.2019
Bohemians B - Slavia dívky
1:5
U10 přípravka skupina B 14.27
12.01.2019
Hostivař dívky - Mnichovice A
1:3
U10 přípravka skupina B 13.58
12.01.2019
Praga - Kbely A
1:9
U10 přípravka skupina B 13.29
12.01.2019
Slavia dívky - Hostivař dívky
3:1
U10 přípravka skupina B 13.00
12.01.2019
Kbely A - Bohemians B
12:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
12.01.2019
Slavia - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
12.01.2019
Bohemians - Hostivař
3:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
12.01.2019
Praga - Kbely
3:4
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
12.01.2019
Hostivař - Rakovník
0:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
12.01.2019
Slavia - Bohemians
3:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
12.01.2019
Rakovník - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
12.01.2019
Kbely - Slavia
3:3
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
12.01.2019
President - Slavia Praha
10:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
12.01.2019
Hostivař - Kbely
5:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
12.01.2019
Praga - Mnichovice A
0:10
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
12.01.2019
Slavia - Mnichovice B
0:8
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
12.01.2019
President - Kbely
8:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
12.01.2019
Praga - Hostivař
1:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
12.01.2019
Mnichovice B - Mnichovice A
3:3
U10 přípravka skupina A 16.20
06.01.2019
Mnichovice B  - Kbely B
10:0
U10 přípravka skupina A 15.40
06.01.2019
Bohemians A - Hostivař kluci
0:8
U10 přípravka skupina A 15.00
06.01.2019
Slavia kluci - Mnichovice B
6:2
U10 přípravka skupina A 14.20
06.01.2019
Kbely B - President
1:7
U10 přípravka skupina A 13.40
06.01.2019
Hostivař kluci - Slavia kluci
7:0
U10 přípravka skupina A 13.00
06.01.2019
President - Bohemians A
7:6
U10 přípravka skupina B 12.20
06.01.2019
Mnichovice A - Bohemians B
7:5
U10 přípravka skupina B 11.40
06.01.2019
Hostivař dívky - Kbely A
0:10
U10 přípravka skupina B 11.00
06.01.2019
Slavia dívky - Mnichovice A
5:3
U10 přípravka skupina B 10.20
06.01.2019
Bohemians B - Praga
3:12
U10 přípravka skupina B 9.40
06.01.2019
Kbely A - Slavia dívky
14:0
U10 přípravka skupina B 9.00
06.01.2019
Praga - Hostivař dívky
3:2
U10 přípravka skupina B 12.20
22.12.2018
Hostivař dívky - Mnichovice A
8:4
U10 přípravka skupina B 11.40
22.12.2018
Slavia dívky - Praga
2:4
U10 přípravka skupina B 11.00
22.12.2018
Kbely A - Mnichovice A
7:0
U10 přípravka skupina B 10.20
22.12.2018
Hostivař dívky - Bohemians B
11:0
U10 přípravka skupina B 9.40
22.12.2018
Praga - Kbely A
0:8
U10 přípravka skupina B 9.00
22.12.2018
Bohemians B - Slavia dívky
0:11
U10 přípravka skupina A 12.20
16.12.2018
Bohemians A - Mnichovice B
4:8
U10 přípravka skupina A 11.40
16.12.2018
Slavia kluci - President
4:7
U10 přípravka skupina A 11.00
16.12.2018
Hostivař kluci - Mnichovice B
8:1
U10 přípravka skupina A 10.20
16.12.2018
Bohemians A - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina A 9.40
16.12.2018
President - Hostivař kluci
3:9
U10 přípravka skupina A 9.00
16.12.2018
Kbely B - Slavia kluci
2:12
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
09.12.2018
Rakovník - Hostivař
1:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
09.12.2018
Praga - Bohemians
0:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
09.12.2018
Slavia Praha - Hostivař
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
09.12.2018
Rakovník - Kbely
1:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
09.12.2018
Bohemians - Slavia
3:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
09.12.2018
Kbely - Praga
3:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
02.12.2018
Kbely - Bohemians
7:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
02.12.2018
Praga - Rakovník
1:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
02.12.2018
Slavia Praha - Kbely
3:7
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
02.12.2018
Hostivař - Bohemians
1:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
02.12.2018
Rakovník - Slavia
0:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
02.12.2018
Praga - Hostivař
0:1
U10 přípravka skupina A 16.20
02.12.2018
Kbely B - President
3:8
U10 přípravka skupina A 15.40
02.12.2018
Slavia kluci - Bohemians A
7:6
U10 přípravka skupina A 15.00
02.12.2018
Hostivař kluci - Kbely B
14:0
U10 přípravka skupina A 14.20
02.12.2018
Mnichovice B - President
0:12
U10 přípravka skupina A 13.40
02.12.2018
Bohemians A - Hostivař kluci
1:15
U10 přípravka skupina A 13.00
02.12.2018
Slavia kluci - Mnichovice B
11:2
U10 přípravka skupina B 12.20
02.12.2018
Bohemians B - Praga
1:4
U10 přípravka skupina B 11.40
02.12.2018
Slavia dívky - Hostivař dívky
6:3
U10 přípravka skupina B 11.00
02.12.2018
Kbely A - Bohemians B
10:0
U10 přípravka skupina B 10.20
02.12.2018
Mnichovice A - Praga
3:6
U10 přípravka skupina B 9.40
02.12.2018
Hostivař dívky - Kbely A
1:4
U10 přípravka skupina B 9.00
02.12.2018
Slavia dívky - Mnichovice A
6:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 17.40
08.12.2018
Mnichovice B - President
4:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 17.00
08.12.2018
Mnichovice A - Hostivař
0:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 16.20
08.12.2018
Slavia Praha - Praga
14:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 15.40
08.12.2018
Kbely - Mnichovice B
1:14
U12 mladší žáci Zelený pruh 15.00
08.12.2018
Hostivař - President
0:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 14.10
08.12.2018
Mnichovice A - Slavia Praha
0:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 13.30
08.12.2018
Kbely  - Praga
1:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 13.30
02.12.2018
Kbely - Mnichovice A
0:8
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.45
02.12.2018
President - Praga
7:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.00
02.12.2018
Mnichovice B - Hostivař
8:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.15
02.12.2018
Slavia Praha - Kbely
10:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
02.12.2018
Mnichovice A - President
3:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.45
02.12.2018
Praga - Mnichovice B
0:8
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.00
02.12.2018
Hostivař  - Slavia Praha
1:3
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 17.05
25.11.2018
Slavia Praha - Hostivař
5:1
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 16.25
25.11.2018
Bohemians - Rakovník
7:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.45
25.11.2018
Hostivař - Kbely
1:4
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.05
25.11.2018
Slavia Praha - Praga
4:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.25
25.11.2018
Rakovník - Kbely
2:7
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 13.45
25.11.2018
Praga - Bohemians
0:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace