U6 + U8 3.12.2017

12 / 12 / 2017

Naši nejmenší mají za sebou další akci

Turnaj  kategorie U8 – Hagibor 3.12. 2017 (dopolední)

Dnes 3.12. se uskutečnil další halový turnaj kategorie U8 benjamínků v hale na Hagiboru.

Turnaje se zúčastnila mužstva Mnichovic 3x, Presidenta 2x, Bohemians 2x a Pragy.

Mužstva byla rozdělena do dvou základních skupin, z nichž první dvě postoupila do semifinále a zbývající do boje o páté až osmé místo.

Vyrovnanost výsledků v boji o konečná umístění potvrdila správnost hracího systému, kdy mají všichni možnost zahrát si s herně vyrovnanými soupeři.

Na závěr byli všichni malí hokejisté, bez ohledu na výsledky, odměněni medailí, sáčkem cereálií, lízátkem a každé mužstvo obdrželo diplom.

Za pořadatele TJ Mnichovice
Honza Veverka

Rád bych touto formou za Pražský svaz pozemního hokeje  a  za garanta soutěží dětí poděkoval za uspořádání turnajů 3.12.2017 v hale Bohemians  na Hagiboru U6 - HC Praga, U8 - HC Mnichovice a HC Hostivař.

Perfektní organizace, ceny od bublifuků, medaile, sladkosti i návštěvou Mikuláše, anděla s čertem.
Děti si tuto hokejovou neděli užili, odcházely plné dojmů a s úsměvem na tváři.
Laťka pořadatelství byla nasazeno vysoko a věřím, že bude dále pokračovat, to je cesta jak přilákat k hokeji co největší počet dětí.