U6 + U8 3.12.2017

U6 + U8 3.12.2017
12 / 12 / 2017

Naši nejmenší mají za sebou další akci

Turnaj  kategorie U8 – Hagibor 3.12. 2017 (dopolední)

Dnes 3.12. se uskutečnil další halový turnaj kategorie U8 benjamínků v hale na Hagiboru.

Turnaje se zúčastnila mužstva Mnichovic 3x, Presidenta 2x, Bohemians 2x a Pragy.

Mužstva byla rozdělena do dvou základních skupin, z nichž první dvě postoupila do semifinále a zbývající do boje o páté až osmé místo.

Vyrovnanost výsledků v boji o konečná umístění potvrdila správnost hracího systému, kdy mají všichni možnost zahrát si s herně vyrovnanými soupeři.

Na závěr byli všichni malí hokejisté, bez ohledu na výsledky, odměněni medailí, sáčkem cereálií, lízátkem a každé mužstvo obdrželo diplom.

Za pořadatele TJ Mnichovice
Honza Veverka

 

Rád bych touto formou za Pražský svaz pozemního hokeje  a  za garanta soutěží dětí poděkoval za uspořádání turnajů 3.12.2017 v hale Bohemians  na Hagiboru U6 - HC Praga, U8 - HC Mnichovice a HC Hostivař. 

Perfektní organizace, ceny od bublifuků, medaile, sladkosti i návštěvou Mikuláše, anděla s čertem.
Děti si tuto hokejovou neděli užili, odcházely plné dojmů a s úsměvem na tváři. 
Laťka pořadatelství byla nasazeno vysoko a věřím, že bude dále pokračovat, to je cesta jak přilákat k hokeji co největší počet dětí.
 
děkuji

Kačmařík-Sokol Kbely

autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka Slavia 9.30
23.09.2018
Slavia kluci - Bohemians A
4:1
U10 přípravka Slavia 9.30
23.09.2018
Kbely B - Hostivař A
0:7
U10 přípravka Slavia 9.30
23.09.2018
President - Slavia mix
5:0
U10 přípravka Slavia 9.48
23.09.2018
Slavia dívky - Praga
5:0
U10 přípravka Slavia 9.48
23.09.2018
Kbely A - Hostivař B
1:0
U10 přípravka Slavia 10.09
23.09.2018
Slavia kluci - Kbely B
3:0
U10 přípravka Slavia 10.09
23.09.2018
Bohemians A - Slavia mix
3:0
U10 přípravka Slavia 10.09
23.09.2018
Hostivař A - President
6:0
U10 přípravka Slavia 10.27
23.09.2018
Slavia dívky - Kbely A
0:1
U10 přípravka Slavia 10.27
23.09.2018
Hostivař B - Bohemians B
0:1
U10 přípravka Slavia 10.48
23.09.2018
Kbely B - President
1:1
U10 přípravka Slavia 10.48
23.09.2018
Bohemians A - Hostivař A
0:5
U10 přípravka Slavia 10.48
23.09.2018
Slavia kluci - Slavia mix
5:0
U10 přípravka Slavia 11.06
23.09.2018
Kbely A - Bohemians B
9:0
U10 přípravka Slavia 11.06
23.09.2018
Praga - Hostivař B
0:1
U10 přípravka Slavia 11.27
23.09.2018
Slavia kluci - Hostivař A
0:5
U10 přípravka Slavia 11.27
23.09.2018
Bohemians A - President
1:0
U10 přípravka Slavia 11.27
23.09.2018
Kbely B - Slavia mix
2:1
U10 přípravka Slavia 11.45
23.09.2018
Slavia dívky - Hostivař B
3:1
U10 přípravka Slavia 11.45
23.09.2018
Praga - Bohemians B
3:1
U10 přípravka Slavia 12.06
23.09.2018
Bohemians A - Kbely B
2:1
U10 přípravka Slavia 12.06
23.09.2018
Slavia kluci - President
7:0
U10 přípravka Slavia 12.06
23.09.2018
Hostivař A - Slavia mix
5:0
U10 přípravka Slavia 12.24
23.09.2018
Praga - Kbely A
0:2
U10 přípravka Slavia 12.24
23.09.2018
Slavia dívky - Bohemians B
4:2
U10 přípravka Slavia 12.55
23.09.2018
President - Praga
1:2
U10 přípravka Slavia 12.55
23.09.2018
Kbely B - Bohemians B
0:4
U10 přípravka Slavia 12.55
23.09.2018
Bohemians A - Hostivař B
0:3
U10 přípravka Slavia 13.16
23.09.2018
Slavia kluci - Slavia dívky
1:4
U10 přípravka Slavia 13.16
23.09.2018
Hostivař A - Kbely A
3:0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace