Kluby

HC Bohemians Praha

HC Bohemians Praha

HC Hostivař

TJ Sokol Kbely

HC 1946 Praga

President

SK Slavia Praha

SK Slavia Praha

Aktuální kolo

U12 mladší žáci Zelený Pruh 8.45
14.01.2018
Bohemians - Hostivař
1:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.20
14.01.2018
Praga - Kbely
4:1
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.55
14.01.2018
President - Budějovice
6:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 10.30
14.01.2018
Kbely - Mnichovice B
0:11
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.05
14.01.2018
Hostivař - Praga
7:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.40
14.01.2018
Budějovice - Bohemians
1:5
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.15
14.01.2018
Mnichovice A - President
4:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.50
14.01.2018
Mnichovice B - Slavia Praha
6:0
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.10
14.01.2018
Mnichovice - Slavia Praha
6:0
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.45
14.01.2018
Kbely - Bohemians
2:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.20
14.01.2018
Praga - Mnichovice
1:5
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.55
14.01.2018
Hostivař - Bohemians
2:1
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 16.30
14.01.2018
Slavia Praha - Kbely
0:6
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 17.05
14.01.2018
Praga - Hostivař
1:1
U10 přípravka Hagibor 9.00
14.01.2018
Praga B - Hostivař B
1:4
U10 přípravka Hagibor 9.40
14.01.2018
President - Praga B
4:1
U10 přípravka Hagibor 10.20
14.01.2018
Hostivař B - Mnichovice A
5:0
U10 přípravka Hagibor 11.00
14.01.2018
Kbely B - Hostivař A
1:8
U10 přípravka Hagibor 11.40
14.01.2018
Praga A - President
4:4
U10 přípravka Hagibor 12.20
14.01.2018
Mnichovice B - Slavia A
0:9
U10 přípravka Hagibor 13.00
14.01.2018
Slavia B - Kbely A
1:7
U10 přípravka Hagibor 13.40
14.01.2018
Slavia A - Slavia B
6:4
U10 přípravka Hagibor 14.20
14.01.2018
Kbely A - Kbely B
10:1
U10 přípravka Hagibor 15.00
14.01.2018
Mnichovice A - Mnichovice B
1:1
U10 přípravka Hagibor 9.40
13.01.2018
Praga A - Mnichovice A
4:9
U10 přípravka Hagibor 10.20
13.01.2018
President - Slavia A
9:0
U10 přípravka Hagibor 11.00
13.01.2018
Praga B - Praga A
5:4
U10 přípravka Hagibor 11.40
13.01.2018
Mnichovice A - President
3:10
U10 přípravka Hagibor 12.20
13.01.2018
Slavia B - Kbely B
6:1
U10 přípravka Hagibor 13.00
13.01.2018
Slavia A - Hostivař B
1:5
U10 přípravka Hagibor 13.40
13.01.2018
Kbely A - Mnichovice B
17:1
U10 přípravka Hagibor 14.20
13.01.2018
Hostivař A - Slavia B
8:1
U10 přípravka Hagibor 15.00
13.01.2018
Hostivař B - Kbely A
2:5
U10 přípravka Hagibor 15.40
13.01.2018
Mnichovice B - Hostivař A
0:10
U10 přípravka Hagibor 9.40
07.01.2018
Praga B - Slavia A
2:1
U10 přípravka Hagibor 10.20
07.01.2018
Praga A - Kbely A
4:6
U10 přípravka Hagibor 11.00
07.01.2018
Mnichovice A - Praga B
4:3
U10 přípravka Hagibor 11.40
07.01.2018
Mnichovice B - Slavia B
0:8
U10 přípravka Hagibor 12.20
07.01.2018
Slavia A - Praga A
6:2
U10 přípravka Hagibor 13.00
07.01.2018
Kbely A - President
2:12
U10 přípravka Hagibor 13.40
07.01.2018
Hostivař A - Hostivař B
7:6
U10 přípravka Hagibor 14.20
07.01.2018
Kbely B - Mnichovice B
5:2
U10 přípravka Hagibor 15.00
07.01.2018
President - Hostivař A
7:4
U10 přípravka Hagibor 15.40
07.01.2018
Hostivař B - Kbely B
10:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace