SpS U12 ve Welsu

SpS U12 ve Welsu
02 / 03 / 2018

První výjezd SpS Praha do 12 let do zahraničí

Výběry SpS U12 Praha ve Welsu

 Ve dnech 24.-25.2.2018 se výběry SpS Praha U12 dívek a kluků zúčastnily halového turnaje v rakouském Welsu.

 Přinášíme krátké hodnocení akce od trenérů týmů.

Dívky

Holky odvedly chvalitebné týmové výkony i přesto že spolu hrály takto poprvé, tak překvapivě si na hřišti celkem rozuměly.

Jediná výtka, která by se dala říct na jejich hru, byla že každý zápas trvalo mezi 3 až 5 minutami než začaly hrát naplno, což by se dalo vysvětlit tím, že na rozehrání na hřišti před zápasem byly vždy maximálně 3 minuty.

Žádná z holek neměla problém po chvíli reagovat na malé změny během hry.

 Výsledky:

 Holky U12 - Kluci U12        0:0

 Holky U12 - Pfaffstatt          7:0  góly: Simča Šašková, Míša Havránková, Linda Nedvědová,
                                                              Linda Nová, Eliška Doubravová 2x, Lucka Nová

Holky U12 - Jedinstvo           4:1 góly: Linda Nová, Eliška Doubravová 2x, Lucka Nová

 Holky U12 - Bohemians Holky          4:0   góly: Linda Nová, , Lucka Nová, Eliška
                                                              Doubravová, Míša Havránková

 Holky U12 - Budějovice       1:2  gól: Míša Havránková

 Holky U12 - Mnichovice       0:3

 Celkové umístění 3. místo, za které tým obdržel od pořadatelů pohár.

 Vojta Kolář

 Kluci

Celkově celý víkend hodnotím rozhodně kladně. Turnajová atmosféra, zábava - všechno bylo. Herně už tak nadšený nejsem. Kluci skončili na pátém místě a myslím, že to je i docela mrzelo. Chyběla jim sehranost, což se dalo očekávat, ale hlavní problém vidím v tom, že místo nahrávek mají tendenci všechny situace řešit sami a to akorát vedlo k protiútokům druhého družstva. Pro mě velká trenérská zkušenost a taky náročný víkend.

 Výsledky:

Kluci U12 - Holky U12         0:0

Kluci U12 - Pfaffstatt            4:0

Kluci U12 - Budejovice         1:3

Kluci U12 - Mnichovice        0:4

Kluci U12 - Bohemians         2:0

Kluci U12 - Jedinstvo             1:2

 Honza Železný

 

autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D 16.20
10.03.2019
Bohemians B - Mnichovice A
4:4
U10 přípravka skupina D 15.40
10.03.2019
Hostivař dívky - Bohemians A
3:2
U10 přípravka skupina D 15.00
10.03.2019
Kbely B - Bohemians B
3:2
U10 přípravka skupina D 14.20
10.03.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
7:5
U10 přípravka skupina D 13.40
10.03.2019
Bohemians A - Kbely B
9:0
U10 přípravka skupina D 13.00
10.03.2019
Mnichovice B - Hostivař dívky
0:6
U10 přípravka skupina C 12.20
10.03.2019
Slavia dívky - Praga
4:4
U10 přípravka skupina C 11.40
10.03.2019
Kbely A - President
4:1
U10 přípravka skupina C 11.00
10.03.2019
Slavia kluci - Slavia dívky
6:5
U10 přípravka skupina C 10.20
10.03.2019
Praga - Hostivař kluci
1:4
U10 přípravka skupina C 9.40
10.03.2019
President - Slavia kluci
5:2
U10 přípravka skupina C 9.00
10.03.2019
Hostivař kluci - Kbely A
2:0
U10 přípravka skupina D 16.20
03.03.2019
Bohemians B - Hostivař dívky
1:4
U10 přípravka skupina D 15.40
03.03.2019
Kbely B - Mnichovice B
4:5
U10 přípravka skupina D 15.00
03.03.2019
Bohemians A - Bohemians B
9:3
U10 přípravka skupina D 14.20
03.03.2019
Hostivař dívky  - Mnichovice A
4:2
U10 přípravka skupina D 13.40
03.03.2019
Mnichovice B - Bohemians A
1:4
U10 přípravka skupina D 13.00
03.03.2019
Mnichovice A - Kbely B
1:1
U10 přípravka skupina B 12.20
03.03.2019
Slavia dívky - Kbely A
0:4
U10 přípravka skupina C 11.40
03.03.2019
Slavia kluci - Hostivař kluci
0:7
U10 přípravka skupina C 11.00
03.03.2019
President - Slavia dívky
7:4
U10 přípravka skupina C 10.20
03.03.2019
Kbely A - Praga
6:3
U10 přípravka skupina C 9.40
03.03.2019
Hostivař kluci - President
6:1
U10 přípravka skupina C 9.00
03.03.2019
Praga - Slavia kluci
7:3
U10 přípravka skupina D Hagibor 16.20
03.02.2019
Kbely B - Bohemians B
4:9
U10 přípravka skupina D Hagibor 15.40
03.02.2019
Bohemians A - Mnichovice A
7:5
U10 přípravka skupina D Hagibor 15.00
03.02.2019
Mnichovice B - Bohemians B
7:2
U10 přípravka skupina D Hagibor 14.20
03.02.2019
Kbely B - Hostivař dívky
2:5
U10 přípravka skupina D Hagibor 13.40
03.02.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
3:4
U10 přípravka skupina D Hagibor 13.00
03.02.2019
Hostivař dívky - Bohemians A
0:5
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.40
03.02.2019
Slavia kluci - Slavia dívky
7:6
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.40
03.02.2019
President - Praga 
4:3
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.00
03.02.2019
Hostivař kluci - Slavia dívky
10:2
U10 přípravka skupina C Hagibor 10.20
03.02.2019
Slavia kluci - Kbely A
0:11
U10 přípravka skupina C Hagibor 9.40
03.02.2019
Praga - Hostivař kluci
0:9
U10 přípravka skupina C Hagibor 9.00
03.02.2019
Kbely A - President
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.20
27.01.2019
Praga - Kbely
5:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.40
27.01.2019
Bohemians - Slavia
2:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.00
27.01.2019
Rakovník - Hostivař
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.20
27.01.2019
Kbely - Bohemians
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 8.40
27.01.2019
Slavia Praha - Rakovník
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 8.00
27.01.2019
Hostivař - Praga
2:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 16.20
26.01.2019
Hostivař dívky - Mnichovice A
2:2
U10 přípravka Hagibor skupina D 15.40
26.01.2019
Bohemians A - Kbely B
5:2
U10 přípravka Hagibor skupina D 15.00
26.01.2019
Mnichovice B - Hostivař dívky
4:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 14.20
26.01.2019
Bohemians B - Mnichovice A
3:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 13.40
26.01.2019
Kbely B - Mnichovice B
2:0
U10 přípravka Hagibor skupina D 13.00
26.01.2019
Bohemians A - Bohemians B
9:1
U10 přípravka Hagibor skupina C 12.20
26.01.2019
Kbely A - Praga
10:0
U10 přípravka Hagibor skupina C 11.40
26.01.2019
President - Slavia kluci
3:7
U10 přípravka Hagibor skupina C 11.00
26.01.2019
Hostivař kluci - Kbely A
4:3
U10 přípravka Hagibor skupina C 10.20
26.01.2019
Slavia dívky - Praga
6:4
U10 přípravka Hagibor skupina C 9.40
26.01.2019
Slavia kluci - Hostivař kluci
0:8
U10 přípravka Hagibor skupina C 9.00
26.01.2019
President - Slavia dívky
7:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
26.01.2019
Slavia Praha - President
2:6
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
26.01.2019
Hostivař - Kbely
7:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
26.01.2019
Mnichovice A - Praga
8:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
26.01.2019
Mnichovice B - Slavia
8:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
26.01.2019
Kbely - President
0:14
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
26.01.2019
Hostivař - Praga
7:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
26.01.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
26.01.2019
Slavia Praha - Rakovník
3:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
26.01.2019
Kbely - Hostivař
9:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
26.01.2019
Bohemians - Rakovník
5:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
26.01.2019
Hostivař - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
26.01.2019
Kbely - Slavia
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
26.01.2019
Bohemians - Hostivař
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
26.01.2019
Rakovník - Praga
2:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
19.01.2019
President - Mnichovice B
0:3
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
19.01.2019
Hostivař - Mnichovice A
0:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
19.01.2019
Praga - Slavia Praha
0:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
19.01.2019
Mnichovice B - Kbely
10:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
19.01.2019
President - Hostivař
7:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
19.01.2019
Slavia Praha - Mnichovice A
1:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
19.01.2019
Praga - Kbely
0:4
U12 mladší žáci Slavia 13.30
13.01.2019
Mnichovice A - Kbely
3:0
U12 mladší žáci Slavia 12.45
13.01.2019
Praga - President
0:7
U12 mladší žáci Slavia 12.00
13.01.2019
Hostivař - Mnichovice B
2:5
U12 mladší žáci Slavia 11.15
13.01.2019
Kbely - Slavia Praha
2:7
U12 mladší žáci Slavia 10.30
13.01.2019
President - Mnichovice A
2:5
U12 mladší žáci Slavia 9.45
13.01.2019
Mnichovice B - Praga
7:0
U12 mladší žáci Slavia 9.00
13.01.2019
Slavia Praha - Hostivař
4:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
19.01.2019
Bohemians - Kbely
0:6
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
19.01.2019
Hostivař - Slavia
1:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
19.01.2019
Rakovník - Bohemians
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
19.01.2019
Praga - Slavia
1:4
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
19.01.2019
Kbely - Rakovník
5:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
19.01.2019
Bohemians - Praga
1:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
19.01.2019
Kbely - Hostivař
6:1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace