Kontakty

Pražský svaz pozemního hokeje, z.s., Mladoboleslavská 210, PSČ 197 00, Praha 9

IČ: 04470800, DIČ: CZ04470800, zapsán u Městského soudu v Praze, oddíl L, vložka 63576

Mail: info@psph.cz

předseda PSPH: Vladimír Poludvorný, tel.: +420 602 596 175, mail: info@psph.czvladimir.poludvorny@keaagency.cz

 

Výbor PSPH:

místopředseda: Miroslav Smolík, tel.: +420 727 862 580   mail: Smolik.Miroslav@seznam.cz

místopředseda: Jiří Kačmařík, tel.: +420 602 818 396   mail: Kacmarik@cmail.cz

pokladník: Jakub Trop,      tel.: +420 737 877 254       mail: Jakub.trop@seznam.cz

člen: Martina Krábková,     tel.: +420 777 664 114      mail: Krabkovamartina@seznam.cz

člen: Petr Keller,              tel.: +420 608 802 690       mail: Petr.keller@hc1946praga.cz

člen: Jan Kopecký,            tel.: +420 777 729 116     mail: Jan.kopecky@pozemnihokej.cz  

 

Kontrolní komise PSPH:

Předseda: Petr Troníček,             tel.: +420 731 597 354                    mail:  Petr.tronicek@gmail.com

Člen: Ivan Kopecký,                       tel.: +420 777 707 306                    mail:  I.kopecky@bbposudky.cz

Člen: Tomáš Wagner,                    tel.: +420 602 157 257                    

 

STK:

Předseda: Ferdinand Veverka,                 tel.: +420 602 231 484                    mail: veverkafe@volny.cz

 

Hospodářská komise:

Předseda: Jakub Trop,                 tel.: +420 737 877 254                   mail: Jakub.trop@seznam.cz

Člen: Martina Krábková,              tel.: +420 777 664 114                    mail: Krabkovamartina@seznam.cz

 

Komise rozvoje:

Předseda: Petr Troníček,             tel.: +420 731 597 354                    mail:  Petr.tronicek@gmail.com

 

Aktuální kolo

U12 mladší žáci Zelený Pruh 8.45
14.01.2018
Bohemians - Hostivař
1:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.20
14.01.2018
Praga - Kbely
4:1
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.55
14.01.2018
President - Budějovice
6:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 10.30
14.01.2018
Kbely - Mnichovice B
0:11
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.05
14.01.2018
Hostivař - Praga
7:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.40
14.01.2018
Budějovice - Bohemians
1:5
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.15
14.01.2018
Mnichovice A - President
4:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.50
14.01.2018
Mnichovice B - Slavia Praha
6:0
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.10
14.01.2018
Mnichovice - Slavia Praha
6:0
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.45
14.01.2018
Kbely - Bohemians
2:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.20
14.01.2018
Praga - Mnichovice
1:5
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.55
14.01.2018
Hostivař - Bohemians
2:1
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 16.30
14.01.2018
Slavia Praha - Kbely
0:6
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 17.05
14.01.2018
Praga - Hostivař
1:1
U10 přípravka Hagibor 9.00
14.01.2018
Praga B - Hostivař B
1:4
U10 přípravka Hagibor 9.40
14.01.2018
President - Praga B
4:1
U10 přípravka Hagibor 10.20
14.01.2018
Hostivař B - Mnichovice A
5:0
U10 přípravka Hagibor 11.00
14.01.2018
Kbely B - Hostivař A
1:8
U10 přípravka Hagibor 11.40
14.01.2018
Praga A - President
4:4
U10 přípravka Hagibor 12.20
14.01.2018
Mnichovice B - Slavia A
0:9
U10 přípravka Hagibor 13.00
14.01.2018
Slavia B - Kbely A
1:7
U10 přípravka Hagibor 13.40
14.01.2018
Slavia A - Slavia B
6:4
U10 přípravka Hagibor 14.20
14.01.2018
Kbely A - Kbely B
10:1
U10 přípravka Hagibor 15.00
14.01.2018
Mnichovice A - Mnichovice B
1:1
U10 přípravka Hagibor 9.40
13.01.2018
Praga A - Mnichovice A
4:9
U10 přípravka Hagibor 10.20
13.01.2018
President - Slavia A
9:0
U10 přípravka Hagibor 11.00
13.01.2018
Praga B - Praga A
5:4
U10 přípravka Hagibor 11.40
13.01.2018
Mnichovice A - President
3:10
U10 přípravka Hagibor 12.20
13.01.2018
Slavia B - Kbely B
6:1
U10 přípravka Hagibor 13.00
13.01.2018
Slavia A - Hostivař B
1:5
U10 přípravka Hagibor 13.40
13.01.2018
Kbely A - Mnichovice B
17:1
U10 přípravka Hagibor 14.20
13.01.2018
Hostivař A - Slavia B
8:1
U10 přípravka Hagibor 15.00
13.01.2018
Hostivař B - Kbely A
2:5
U10 přípravka Hagibor 15.40
13.01.2018
Mnichovice B - Hostivař A
0:10
U10 přípravka Hagibor 9.40
07.01.2018
Praga B - Slavia A
2:1
U10 přípravka Hagibor 10.20
07.01.2018
Praga A - Kbely A
4:6
U10 přípravka Hagibor 11.00
07.01.2018
Mnichovice A - Praga B
4:3
U10 přípravka Hagibor 11.40
07.01.2018
Mnichovice B - Slavia B
0:8
U10 přípravka Hagibor 12.20
07.01.2018
Slavia A - Praga A
6:2
U10 přípravka Hagibor 13.00
07.01.2018
Kbely A - President
2:12
U10 přípravka Hagibor 13.40
07.01.2018
Hostivař A - Hostivař B
7:6
U10 přípravka Hagibor 14.20
07.01.2018
Kbely B - Mnichovice B
5:2
U10 přípravka Hagibor 15.00
07.01.2018
President - Hostivař A
7:4
U10 přípravka Hagibor 15.40
07.01.2018
Hostivař B - Kbely B
10:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace