Kontakty

Pražský svaz pozemního hokeje, z.s., Mladoboleslavská 210, PSČ 197 00, Praha 9

IČ: 04470800, DIČ: CZ04470800, zapsán u Městského soudu v Praze, oddíl L, vložka 63576

Mail: info@psph.cz

předseda PSPH: Vladimír Poludvorný, tel.: +420 602 596 175, mail: info@psph.czvladimir.poludvorny@keaagency.cz

 

Výbor PSPH:

místopředseda: Miroslav Smolík, tel.: +420 727 862 580   mail: Smolik.Miroslav@seznam.cz

místopředseda: Jiří Kačmařík, tel.: +420 602 818 396   mail: Kacmarik@cmail.cz

pokladník: Jakub Trop,      tel.: +420 737 877 254       mail: Jakub.trop@seznam.cz

člen: Martina Krábková,     tel.: +420 777 664 114      mail: Krabkovamartina@seznam.cz

člen: Petr Keller,              tel.: +420 608 802 690       mail: Petr.keller@hc1946praga.cz

člen: Jan Kopecký,            tel.: +420 777 729 116     mail: Jan.kopecky@pozemnihokej.cz  

 

Kontrolní komise PSPH:

Předseda: Petr Troníček,             tel.: +420 731 597 354                    mail:  Petr.tronicek@gmail.com

Člen: Ivan Kopecký,                       tel.: +420 777 707 306                    mail:  I.kopecky@bbposudky.cz

Člen: Tomáš Wagner,                    tel.: +420 602 157 257                    

 

STK:

Předseda: Ferdinand Veverka,                 tel.: +420 602 231 484                    mail: veverkafe@volny.cz

 

Hospodářská komise:

Předseda: Jakub Trop,                 tel.: +420 737 877 254                   mail: Jakub.trop@seznam.cz

Člen: Martina Krábková,              tel.: +420 777 664 114                    mail: Krabkovamartina@seznam.cz

 

Komise rozvoje:

Předseda: Petr Troníček,             tel.: +420 731 597 354                    mail:  Petr.tronicek@gmail.com

 

Aktuální kolo

U12 mladší žáci Zelený pruh 17.40
08.12.2018
Mnichovice B - President
4:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 17.00
08.12.2018
Mnichovice A - Hostivař
0:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 16.20
08.12.2018
Slavia Praha - Praga
14:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 15.40
08.12.2018
Kbely - Mnichovice B
1:14
U12 mladší žáci Zelený pruh 15.00
08.12.2018
Hostivař - President
0:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 14.10
08.12.2018
Mnichovice A - Slavia Praha
0:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 13.30
08.12.2018
Kbely  - Praga
1:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 13.30
02.12.2018
Kbely - Mnichovice A
0:8
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.45
02.12.2018
President - Praga
7:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.00
02.12.2018
Mnichovice B - Hostivař
8:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.15
02.12.2018
Slavia Praha - Kbely
10:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
02.12.2018
Mnichovice A - President
3:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.45
02.12.2018
Praga - Mnichovice B
0:8
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.00
02.12.2018
Hostivař  - Slavia Praha
1:3
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 17.05
25.11.2018
Slavia Praha - Hostivař
5:1
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 16.25
25.11.2018
Bohemians - Rakovník
7:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.45
25.11.2018
Hostivař - Kbely
1:4
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.05
25.11.2018
Slavia Praha - Praga
4:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.25
25.11.2018
Rakovník - Kbely
2:7
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 13.45
25.11.2018
Praga - Bohemians
0:2
U10 přípravka skupina B Hagibor 16.20
24.11.2018
Kbely A - Mnichovice A
11:0
U10 přípravka skupina B Hagibor 15.40
24.11.2018
Praga - Hostivař dívky
5:5
U10 přípravka skupina B Hagibor 15.00
24.11.2018
Mnichovice A - Bohemians B
3:3
U10 přípravka skupina B Hagibor 13.40
24.11.2018
Hostivař dívky  - Bohemians B
6:1
U10 přípravka skupina B Hagibor 14.20
24.11.2018
Kbely A - Slavia dívky
12:0
U10 přípravka skupina B Hagibor 13.00
24.11.2018
Slavia dívky - Praga
3:7
U10 přípravka skupina A Hagibor 12.20
24.11.2018
Hostivař kluci - Mnichovice B
15:0
U10 přípravka skupina A Hagibor 11.40
24.11.2018
President - Bohemians A
4:2
U10 přípravka skupina A Hagibor 11.00
24.11.2018
Mnichovice B - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina A Hagibor 10.20
24.11.2018
Hostivař kluci - Slavia kluci
11:0
U10 přípravka skupina A Hagibor 9.40
24.11.2018
Bohemians A - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina A Hagibor 9.00
24.11.2018
Slavia kluci  - President
2:6
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Hostivař kluci - Kbely A
3:0
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Slavia kluci - Hostivař dívky
1:0
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Kbely B - Bohemians B
1:0
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
President - Slavia dívky
2:0
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Bohemians A - Praga
4:1
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Kbely A - Praga
3:1
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Slavia dívky - Hostivař dívky
1:2
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Hostivař kluci - President
4:0
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Slavia kluci - Bohemians A
1:0
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Slavia dívky - Praga
2:3
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Kbely A - Bohemians B
4:0
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Slavia kluci - President
3:2
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Hostivař kluci - Kbely B
7:0
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Slavia dívky - Bohemians B
3:1
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Hostivař dívky - Praga
2:1
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Slavia kluci - Kbely B
6:1
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Bohemians A - President
5:1
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Bohemians B - Praga
1:3
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Kbely A - Hostivař dívky
2:0
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Kbely B - President
3:3
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Hostivař kluci - Bohemians A
5:1
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Hostivař dívky  - Bohemians B
1:0
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Kbely A - Slavia dívky
2:1
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Bohemians A - Kbely B
5:2
U10 Přebor Prahy
14.10.2018
Hostivař kluci - Slavia kluci
5:0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace