Přípravky U10 mají před posledním dvoukolem

Přípravky U10 mají před posledním dvoukolem
07 / 03 / 2018

V sobotu 3.3. a v neděli 4.3.2018 odehrály přípravky U10 dvě dvojkola.. Jak to vypadá před závěrečným dvojkolem, které rozhodne o celkovém pořadí?

  Přípravka U10            
               
  17. - 18. kolo            
  Slavia B : Hostivař B   5 : 4
  Slavia A : Mnichovice A   3 : 5
  Mnichovice B : Slavia B   1 : 14
  Praga B : Slavia A   3 : 3
  Hostivař A : Praga A   5 : 2
  Hostivař B : Kbely B   3 : 1
  Kbely A : Praga B   6 : 0
  President : Hostivař A   5 : 2
  Praga A : Kbely A   1 : 14
  Kbely B : President    2 : 9
               
               
  19. - 20. kolo            
  Kbely B : Mnichovice B   6 : 0
  Mnichovice A : Praga B   5 : 4
  Slavia B : Kbely B   0 : 4
  Mnichovice B : Hostivař A   0 : 13
  Praga A : Mnichovice A   2 : 3
  Kbely A : President   3 : 9
  Slavia A : Praga A   5 : 2
  Hostivař A : Hostivař B   8 : 4
  President : Slavia A   5 : 3
  Hostivař B : Kbely A   6 : 4

 

  Tabulka U10 MIX přípravky:                
                           
  1. President   18 17 1 0   155 : 34   52
  2. Hostivař A   18 16 0 2   109 : 42   48
  3. Kbely A   18 13 0 5   116 : 56   39
  4. Hostivař B   18 12 0 6   110 : 53   36
  5. Mnichovice A   18 9 1 8   68 : 68   28
  6. Slavia A   18 8 1 9   61 : 66   25
  7. Slavia B   18 7 1 10   73 : 81   22
  8. Praga B   18 6 2 10   54 : 73   20
  9. Praga A   19 5 1 13   62 : 92   16
  10. Kbely B   19 3 0 16   37 : 105   9
  11. Mnichovice B   15 0 1 17   10 : 185   1
autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D Hagibor 16.20
03.02.2019
Kbely B - Bohemians B
4:9
U10 přípravka skupina D Hagibor 15.40
03.02.2019
Bohemians A - Mnichovice A
7:5
U10 přípravka skupina D Hagibor 15.00
03.02.2019
Mnichovice B - Bohemians B
7:2
U10 přípravka skupina D Hagibor 14.20
03.02.2019
Kbely B - Hostivař dívky
2:5
U10 přípravka skupina D Hagibor 13.40
03.02.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
3:4
U10 přípravka skupina D Hagibor 13.00
03.02.2019
Hostivař dívky - Bohemians A
0:5
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.40
03.02.2019
Slavia kluci - Slavia dívky
7:6
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.40
03.02.2019
President - Praga 
4:3
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.00
03.02.2019
Hostivař kluci - Slavia dívky
10:2
U10 přípravka skupina C Hagibor 10.20
03.02.2019
Slavia kluci - Kbely A
0:11
U10 přípravka skupina C Hagibor 9.40
03.02.2019
Praga - Hostivař kluci
0:9
U10 přípravka skupina C Hagibor 9.00
03.02.2019
Kbely A - President
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.20
27.01.2019
Praga - Kbely
5:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.40
27.01.2019
Bohemians - Slavia
2:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.00
27.01.2019
Rakovník - Hostivař
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.20
27.01.2019
Kbely - Bohemians
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 8.40
27.01.2019
Slavia Praha - Rakovník
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 8.00
27.01.2019
Hostivař - Praga
2:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 16.20
26.01.2019
Hostivař dívky - Mnichovice A
2:2
U10 přípravka Hagibor skupina D 15.40
26.01.2019
Bohemians A - Kbely B
5:2
U10 přípravka Hagibor skupina D 15.00
26.01.2019
Mnichovice B - Hostivař dívky
4:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 14.20
26.01.2019
Bohemians B - Mnichovice A
3:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 13.40
26.01.2019
Kbely B - Mnichovice B
2:0
U10 přípravka Hagibor skupina D 13.00
26.01.2019
Bohemians A - Bohemians B
9:1
U10 přípravka Hagibor skupina C 12.20
26.01.2019
Kbely A - Praga
10:0
U10 přípravka Hagibor skupina C 11.40
26.01.2019
President - Slavia kluci
3:7
U10 přípravka Hagibor skupina C 11.00
26.01.2019
Hostivař kluci - Kbely A
4:3
U10 přípravka Hagibor skupina C 10.20
26.01.2019
Slavia dívky - Praga
6:4
U10 přípravka Hagibor skupina C 9.40
26.01.2019
Slavia kluci - Hostivař kluci
0:8
U10 přípravka Hagibor skupina C 9.00
26.01.2019
President - Slavia dívky
7:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
26.01.2019
Slavia Praha - President
2:6
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
26.01.2019
Hostivař - Kbely
7:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
26.01.2019
Mnichovice A - Praga
8:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
26.01.2019
Mnichovice B - Slavia
8:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
26.01.2019
Kbely - President
0:14
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
26.01.2019
Hostivař - Praga
7:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
26.01.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
26.01.2019
Slavia Praha - Rakovník
3:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
26.01.2019
Kbely - Hostivař
9:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
26.01.2019
Bohemians - Rakovník
5:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
26.01.2019
Hostivař - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
26.01.2019
Kbely - Slavia
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
26.01.2019
Bohemians - Hostivař
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
26.01.2019
Rakovník - Praga
2:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
19.01.2019
President - Mnichovice B
0:3
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
19.01.2019
Hostivař - Mnichovice A
0:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
19.01.2019
Praga - Slavia Praha
0:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
19.01.2019
Mnichovice B - Kbely
10:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
19.01.2019
President - Hostivař
7:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
19.01.2019
Slavia Praha - Mnichovice A
1:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
19.01.2019
Praga - Kbely
0:4
U12 mladší žáci Slavia 13.30
13.01.2019
Mnichovice A - Kbely
3:0
U12 mladší žáci Slavia 12.45
13.01.2019
Praga - President
0:7
U12 mladší žáci Slavia 12.00
13.01.2019
Hostivař - Mnichovice B
2:5
U12 mladší žáci Slavia 11.15
13.01.2019
Kbely - Slavia Praha
2:7
U12 mladší žáci Slavia 10.30
13.01.2019
President - Mnichovice A
2:5
U12 mladší žáci Slavia 9.45
13.01.2019
Mnichovice B - Praga
7:0
U12 mladší žáci Slavia 9.00
13.01.2019
Slavia Praha - Hostivař
4:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
19.01.2019
Bohemians - Kbely
0:6
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
19.01.2019
Hostivař - Slavia
1:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
19.01.2019
Rakovník - Bohemians
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
19.01.2019
Praga - Slavia
1:4
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
19.01.2019
Kbely - Rakovník
5:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
19.01.2019
Bohemians - Praga
1:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
19.01.2019
Kbely - Hostivař
6:1
U10 přípravka skupina A 18.25
12.01.2019
Mnichovice B - President
2:5
U10 přípravka skupina A 17.56
12.01.2019
Kbely B - Slavia kluci
2:5
U10 přípravka skupina A 17.27
12.01.2019
Bohemians A - Mnichovice B
5:5
U10 přípravka skupina A 16.58
12.01.2019
President - Hostivař kluci
2:8
U10 přípravka skupina A 16.29
12.01.2019
Slavia kluci - Bohemians A
4:3
U10 přípravka skupina A 16.00
12.01.2019
Hostivař kluci - Kbely B
11:0
U10 přípravka skupina B 15.25
12.01.2019
Mnichovice A - Praga
3:4
U10 přípravka skupina B 14.56
12.01.2019
Bohemians B - Slavia dívky
1:5
U10 přípravka skupina B 14.27
12.01.2019
Hostivař dívky - Mnichovice A
1:3
U10 přípravka skupina B 13.58
12.01.2019
Praga - Kbely A
1:9
U10 přípravka skupina B 13.29
12.01.2019
Slavia dívky - Hostivař dívky
3:1
U10 přípravka skupina B 13.00
12.01.2019
Kbely A - Bohemians B
12:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
12.01.2019
Slavia - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
12.01.2019
Bohemians - Hostivař
3:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
12.01.2019
Praga - Kbely
3:4
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
12.01.2019
Hostivař - Rakovník
0:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
12.01.2019
Slavia - Bohemians
3:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
12.01.2019
Rakovník - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
12.01.2019
Kbely - Slavia
3:3
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
12.01.2019
President - Slavia Praha
10:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
12.01.2019
Hostivař - Kbely
5:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
12.01.2019
Praga - Mnichovice A
0:10
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
12.01.2019
Slavia - Mnichovice B
0:8
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
12.01.2019
President - Kbely
8:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
12.01.2019
Praga - Hostivař
1:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
12.01.2019
Mnichovice B - Mnichovice A
3:3
U10 přípravka skupina A 16.20
06.01.2019
Mnichovice B  - Kbely B
10:0
U10 přípravka skupina A 15.40
06.01.2019
Bohemians A - Hostivař kluci
0:8
U10 přípravka skupina A 15.00
06.01.2019
Slavia kluci - Mnichovice B
6:2
U10 přípravka skupina A 14.20
06.01.2019
Kbely B - President
1:7
U10 přípravka skupina A 13.40
06.01.2019
Hostivař kluci - Slavia kluci
7:0
U10 přípravka skupina A 13.00
06.01.2019
President - Bohemians A
7:6
U10 přípravka skupina B 12.20
06.01.2019
Mnichovice A - Bohemians B
7:5
U10 přípravka skupina B 11.40
06.01.2019
Hostivař dívky - Kbely A
0:10
U10 přípravka skupina B 11.00
06.01.2019
Slavia dívky - Mnichovice A
5:3
U10 přípravka skupina B 10.20
06.01.2019
Bohemians B - Praga
3:12
U10 přípravka skupina B 9.40
06.01.2019
Kbely A - Slavia dívky
14:0
U10 přípravka skupina B 9.00
06.01.2019
Praga - Hostivař dívky
3:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace