U10 přípravka 15. a 16. kolo

U10 přípravka 15. a 16. kolo
28 / 01 / 2018

Přípravky odehrály v sobotu 21.1. své osmé dvoukolo

  Přípravka U10            
               
  15. - 16. kolo            
  Mnichovice B : President   0 : 16
  Kbely A : Slavia A   8 : 3
  Hostivař B  : Mnichovice B   16 : 0
  President : Slavia B   7 : 3
  Mnichovice A : Kbely A   3 : 5
  Slavia B : Praga A   1 : 4
  Kbely B : Praga B   1 : 8
  Hostivař A : Mnichovice A   7 : 0
  Praga A : Kbely B   5 : 0
  Praga B : Hostivař A   4 : 5

 

  Tabulka U10 MIX přípravky:                
                           
  1. President   14 13 1 0   127 : 24   40
  2. Hostivař A   14 13 0 1   81 : 31   39
  3. Kbely A   14 11 0 3   89 : 40   33
  4. Hostivař B   14 10 0 4   93 : 35   30
  5. Slavia A   14 7 0 7   47 : 51   21
  6. Mnichovice A   15 6 1 8   55 : 59   19
  7. Praga B   14 6 1 7   47 : 59   19
  8. Praga A   15 5 1 9   55 : 65   16
  9. Slavia B   15 5 1 9   54 : 72   16
  10. Kbely B   15 1 0 14   24 : 93   3
  11. Mnichovice B   15 0 1 14   9 : 152   1
autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U12 mladší žáci Zelený Pruh 8.45
28.01.2018
Mnichovice A - Slavia Praha
6:2
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.20
28.01.2018
Budějovice - Kbely
3:3
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.55
28.01.2018
Mnichovice B - Mnichovice A
2:1
U12 mladší žáci Zelený Pruh 10.30
28.01.2018
Praga - President
0:6
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.05
28.01.2018
Slavia Praha - Budějovice
3:3
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.40
28.01.2018
Kbely - Hostivař
1:5
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.15
28.01.2018
President - Mnichovice B
5:1
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.50
28.01.2018
Bohemians - Praga 
4:2
U12 mladší žáci Zelený Pruh 8.45
27.01.2018
Mnichovice B - Hostivař
4:1
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.20
27.01.2018
Bohemians - Mnichovice A
0:10
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.55
27.01.2018
Hostivař - Slavia Praha
1:3
U12 mladší žáci Zelený Pruh 10.30
27.01.2018
Budějovice - Mnichovice B
0:6
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.05
27.01.2018
Mnichovice A - Praga
4:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.40
27.01.2018
President - Bohemians
5:2
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.15
27.01.2018
Slavia Praha - Kbely
5:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.50
27.01.2018
Praga - Budějovice
2:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.10
28.01.2018
Bohemians - Mnichovice
1:4
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.45
28.01.2018
Slavia Praha - Praga
0:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.20
28.01.2018
Kbely - Bohemians
2:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.55
28.01.2018
Praga - Hostivař
1:1
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 16.30
28.01.2018
Mnichovice - Slavia Praha
5:1
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 17.05
28.01.2018
Hostivař  - Kbely
0:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.10
27.01.2018
Kbely - Praga
1:0
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.45
27.01.2018
Bohemians - Slavia Praha
1:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.20
27.01.2018
Mnichovice - Kbely
3:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.55
27.01.2018
Slavia Praha - Hostivař
0:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 16.30
27.01.2018
Praga - Bohemians
3:0
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 17.05
27.01.2018
Mnichovice - Hostivař
7:1
U10 přípravky Hagibor 9.40
27.01.2018
Mnichovice B - President
0:16
U10 přípravky Hagibor 10.20
27.01.2018
Kbely A - Slavia A
8:3
U10 přípravky Hagibor 11.00
27.01.2018
Hostivař B - Mnichovice B
16:0
U10 přípravky Hagibor 11.40
27.01.2018
President - Slavia B
7:3
U10 přípravky Hagibor 12.20
27.01.2018
Mnichovice A - Kbely A
3:5
U10 přípravky Hagibor 13.00
27.01.2018
Slavia B - Praga A
1:4
U10 přípravky Hagibor 13.40
27.01.2018
Kbely B - Praga B
1:8
U10 přípravky Hagibor 14.20
27.01.2018
Hostivař A - Mnichovice A
7:0
U10 přípravky Hagibor 15.00
27.01.2018
Praga A - Kbely B
5:0
U10 přípravky Hagibor 15.40
27.01.2018
Praga B - Hostivař A
4:5
U10 přípravky Hagibor 9.40
21.01.2018
Mnichovice B - Praga B
4:5
U10 přípravky Hagibor 10.20
21.01.2018
Praga A - Mnichovice B
7:1
U10 přípravky Hagibor 11.00
21.01.2018
President - Hostivař B
4:2
U10 přípravky Hagibor 11.40
21.01.2018
Hostivař A - Kbely A
3:0
U10 přípravky Hagibor 12.20
21.01.2018
Praga B - Slavia B
1:1
U10 přípravky Hagibor 13.00
21.01.2018
Slavia A - Hostivař A
2:7
U10 přípravky Hagibor 13.40
21.01.2018
Mnichovice A - Kbely B
8:2
U10 přípravky Hagibor 14.20
21.01.2018
Hostivař B - Praga A
5:2
U10 přípravky Hagibor 15.00
21.01.2018
Kbely B - Slavia A
2:4
U10 přípravky Hagibor 15.40
21.01.2018
Slavia B - Mnichovice A
4:8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace