U10 přípravky poslední dvojkolo

U10 přípravky poslední dvojkolo
11 / 03 / 2018

Přípravky (U10) dohrály svou soutěž posledním dvojkolem v sobotu 10.2.2018.

Svou soutěž dohraly i přípravky. Přinášíme výsledky posledního dvojkola a závěřečnou tabulku

  Přípravka U10            
               
  21. - 22. kolo            
  Hostivař A : Slavia B   5 : 0
  Praga B : Praga A   3 : 1
  Kbely B : Hostivař A   0 : 12
  Slavia B : Kbely A   0 : 4
  President : Praga B   8 : 0
  Kbely A : Mnichovice B   17 : 0
  Slavia A : Hostivař B   3 : 4
  Mnichovice A : President    0 : 10
  Mnichovice B : Slavia A   0 : 6
  Hostivař B : Mnichovice A   7 : 4
               

 

Konečná tabulka U10 MIX přípravky:            
                         
1. President   20 19 1 0   173 : 34   58
2. Hostivař A   20 18 0 2   126 : 42   54
3. Kbely A   20 15 0 5   137 : 56   45
4. Hostivař B   20 14 0 6   121 : 60   42
5. Slavia A   20 9 1 10   70 : 70   28
6. Mnichovice A   20 9 1 10   72 : 85   28
7. Praga B   20 7 2 11   57 : 82   23
8 Slavia B   20 7 1 12   73 : 90   22
9. Praga A   20 5 1 14   63 : 95   16
10. Kbely B   20 3 0 17   37 : 117   9
11. Mnichovice B   20 0 1 19   10 : 208   1

 

 

 

 

 

 

autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina A 18.25
12.01.2019
Mnichovice B - President
2:5
U10 přípravka skupina A 17.56
12.01.2019
Kbely B - Slavia kluci
2:5
U10 přípravka skupina A 17.27
12.01.2019
Bohemians A - Mnichovice B
5:5
U10 přípravka skupina A 16.58
12.01.2019
President - Hostivař kluci
2:8
U10 přípravka skupina A 16.29
12.01.2019
Slavia kluci - Bohemians A
4:3
U10 přípravka skupina A 16.00
12.01.2019
Hostivař kluci - Kbely B
11:0
U10 přípravka skupina B 15.25
12.01.2019
Mnichovice A - Praga
3:4
U10 přípravka skupina B 14.56
12.01.2019
Bohemians B - Slavia dívky
1:5
U10 přípravka skupina B 14.27
12.01.2019
Hostivař dívky - Mnichovice A
1:3
U10 přípravka skupina B 13.58
12.01.2019
Praga - Kbely A
1:9
U10 přípravka skupina B 13.29
12.01.2019
Slavia dívky - Hostivař dívky
3:1
U10 přípravka skupina B 13.00
12.01.2019
Kbely A - Bohemians B
12:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
12.01.2019
Slavia - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
12.01.2019
Bohemians - Hostivař
3:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
12.01.2019
Praga - Kbely
3:4
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
12.01.2019
Hostivař - Rakovník
0:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
12.01.2019
Slavia - Bohemians
3:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
12.01.2019
Rakovník - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
12.01.2019
Kbely - Slavia
3:3
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
12.01.2019
President - Slavia Praha
10:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
12.01.2019
Hostivař - Kbely
5:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
12.01.2019
Praga - Mnichovice A
0:10
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
12.01.2019
Slavia - Mnichovice B
0:8
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
12.01.2019
President - Kbely
8:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
12.01.2019
Praga - Hostivař
1:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
12.01.2019
Mnichovice B - Mnichovice A
3:3
U10 přípravka skupina A 16.20
06.01.2019
Mnichovice B  - Kbely B
10:0
U10 přípravka skupina A 15.40
06.01.2019
Bohemians A - Hostivař kluci
0:8
U10 přípravka skupina A 15.00
06.01.2019
Slavia kluci - Mnichovice B
6:2
U10 přípravka skupina A 14.20
06.01.2019
Kbely B - President
1:7
U10 přípravka skupina A 13.40
06.01.2019
Hostivař kluci - Slavia kluci
7:0
U10 přípravka skupina A 13.00
06.01.2019
President - Bohemians A
7:6
U10 přípravka skupina B 12.20
06.01.2019
Mnichovice A - Bohemians B
7:5
U10 přípravka skupina B 11.40
06.01.2019
Hostivař dívky - Kbely A
0:10
U10 přípravka skupina B 11.00
06.01.2019
Slavia dívky - Mnichovice A
5:3
U10 přípravka skupina B 10.20
06.01.2019
Bohemians B - Praga
3:12
U10 přípravka skupina B 9.40
06.01.2019
Kbely A - Slavia dívky
14:0
U10 přípravka skupina B 9.00
06.01.2019
Praga - Hostivař dívky
3:2
U10 přípravka skupina B 12.20
22.12.2018
Hostivař dívky - Mnichovice A
8:4
U10 přípravka skupina B 11.40
22.12.2018
Slavia dívky - Praga
2:4
U10 přípravka skupina B 11.00
22.12.2018
Kbely A - Mnichovice A
7:0
U10 přípravka skupina B 10.20
22.12.2018
Hostivař dívky - Bohemians B
11:0
U10 přípravka skupina B 9.40
22.12.2018
Praga - Kbely A
0:8
U10 přípravka skupina B 9.00
22.12.2018
Bohemians B - Slavia dívky
0:11
U10 přípravka skupina A 12.20
16.12.2018
Bohemians A - Mnichovice B
4:8
U10 přípravka skupina A 11.40
16.12.2018
Slavia kluci - President
4:7
U10 přípravka skupina A 11.00
16.12.2018
Hostivař kluci - Mnichovice B
8:1
U10 přípravka skupina A 10.20
16.12.2018
Bohemians A - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina A 9.40
16.12.2018
President - Hostivař kluci
3:9
U10 přípravka skupina A 9.00
16.12.2018
Kbely B - Slavia kluci
2:12
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
09.12.2018
Rakovník - Hostivař
1:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
09.12.2018
Praga - Bohemians
0:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
09.12.2018
Slavia Praha - Hostivař
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
09.12.2018
Rakovník - Kbely
1:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
09.12.2018
Bohemians - Slavia
3:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
09.12.2018
Kbely - Praga
3:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
02.12.2018
Kbely - Bohemians
7:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
02.12.2018
Praga - Rakovník
1:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
02.12.2018
Slavia Praha - Kbely
3:7
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
02.12.2018
Hostivař - Bohemians
1:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
02.12.2018
Rakovník - Slavia
0:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
02.12.2018
Praga - Hostivař
0:1
U10 přípravka skupina A 16.20
02.12.2018
Kbely B - President
3:8
U10 přípravka skupina A 15.40
02.12.2018
Slavia kluci - Bohemians A
7:6
U10 přípravka skupina A 15.00
02.12.2018
Hostivař kluci - Kbely B
14:0
U10 přípravka skupina A 14.20
02.12.2018
Mnichovice B - President
0:12
U10 přípravka skupina A 13.40
02.12.2018
Bohemians A - Hostivař kluci
1:15
U10 přípravka skupina A 13.00
02.12.2018
Slavia kluci - Mnichovice B
11:2
U10 přípravka skupina B 12.20
02.12.2018
Bohemians B - Praga
1:4
U10 přípravka skupina B 11.40
02.12.2018
Slavia dívky - Hostivař dívky
6:3
U10 přípravka skupina B 11.00
02.12.2018
Kbely A - Bohemians B
10:0
U10 přípravka skupina B 10.20
02.12.2018
Mnichovice A - Praga
3:6
U10 přípravka skupina B 9.40
02.12.2018
Hostivař dívky - Kbely A
1:4
U10 přípravka skupina B 9.00
02.12.2018
Slavia dívky - Mnichovice A
6:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 17.40
08.12.2018
Mnichovice B - President
4:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 17.00
08.12.2018
Mnichovice A - Hostivař
0:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 16.20
08.12.2018
Slavia Praha - Praga
14:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 15.40
08.12.2018
Kbely - Mnichovice B
1:14
U12 mladší žáci Zelený pruh 15.00
08.12.2018
Hostivař - President
0:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 14.10
08.12.2018
Mnichovice A - Slavia Praha
0:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 13.30
08.12.2018
Kbely  - Praga
1:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 13.30
02.12.2018
Kbely - Mnichovice A
0:8
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.45
02.12.2018
President - Praga
7:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.00
02.12.2018
Mnichovice B - Hostivař
8:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.15
02.12.2018
Slavia Praha - Kbely
10:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
02.12.2018
Mnichovice A - President
3:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.45
02.12.2018
Praga - Mnichovice B
0:8
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.00
02.12.2018
Hostivař  - Slavia Praha
1:3
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 17.05
25.11.2018
Slavia Praha - Hostivař
5:1
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 16.25
25.11.2018
Bohemians - Rakovník
7:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.45
25.11.2018
Hostivař - Kbely
1:4
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.05
25.11.2018
Slavia Praha - Praga
4:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.25
25.11.2018
Rakovník - Kbely
2:7
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 13.45
25.11.2018
Praga - Bohemians
0:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace