U10 přípravky sedmé dvoukolo

U10 přípravky sedmé dvoukolo
22 / 01 / 2018

Kategorie U10 přípravky odehrála v neděli 21.1.2018 své sedmé dvoukolo

  Přípravka U10            
               
  13. - 14. kolo            
  Mnichovice B : Praga B   4 : 5
  Praga A : Mnichovice B   7 : 1
  President : Hostivař B   4 : 2
  Hostivař A : Kbely A   3 : 0
  Praga B : Slavia B   1 : 1
  Slavia A : Hostivař A   2 : 7
  Mnichovice A : Kbely B   8 : 2
  Hostivař B : Praga A   5 : 2
  Kbely B : Slavia A   2 : 4
  Slavia B : Mnichovice A   4 : 8

 

  Tabulka U10 MIX přípravky:                
                           
  1. President   12 11 1 0   104 : 21   34
  2. Hostivař A   12 11 0 1   69 : 27   33
  3. Kbely A   12 9 0 3   76 : 34   27
  4. Hostivař B   13 9 0 4   77 : 35   27
  5. Slavia A   13 7 0 6   44 : 43   21
  6 Mnichovice A   13 6 1 6   52 : 47   18
  7. Slavia B   13 5 1 7   50 : 61   16
  8. Praga B   12 5 1 6   35 : 53   16
  9. Praga A   13 3 1 9   46 : 64   10
  10. Kbely B   13 1 0 12   23 : 80   3
  11. Mnichovice B   13 0 1 12   9 : 120   1
autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U12 mladší žáci Zelený Pruh 8.45
28.01.2018
Mnichovice A - Slavia Praha
6:2
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.20
28.01.2018
Budějovice - Kbely
3:3
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.55
28.01.2018
Mnichovice B - Mnichovice A
2:1
U12 mladší žáci Zelený Pruh 10.30
28.01.2018
Praga - President
0:6
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.05
28.01.2018
Slavia Praha - Budějovice
3:3
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.40
28.01.2018
Kbely - Hostivař
1:5
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.15
28.01.2018
President - Mnichovice B
5:1
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.50
28.01.2018
Bohemians - Praga 
4:2
U12 mladší žáci Zelený Pruh 8.45
27.01.2018
Mnichovice B - Hostivař
4:1
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.20
27.01.2018
Bohemians - Mnichovice A
0:10
U12 mladší žáci Zelený Pruh 9.55
27.01.2018
Hostivař - Slavia Praha
1:3
U12 mladší žáci Zelený Pruh 10.30
27.01.2018
Budějovice - Mnichovice B
0:6
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.05
27.01.2018
Mnichovice A - Praga
4:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 11.40
27.01.2018
President - Bohemians
5:2
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.15
27.01.2018
Slavia Praha - Kbely
5:0
U12 mladší žáci Zelený Pruh 12.50
27.01.2018
Praga - Budějovice
2:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.10
28.01.2018
Bohemians - Mnichovice
1:4
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.45
28.01.2018
Slavia Praha - Praga
0:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.20
28.01.2018
Kbely - Bohemians
2:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.55
28.01.2018
Praga - Hostivař
1:1
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 16.30
28.01.2018
Mnichovice - Slavia Praha
5:1
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 17.05
28.01.2018
Hostivař  - Kbely
0:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.10
27.01.2018
Kbely - Praga
1:0
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 14.45
27.01.2018
Bohemians - Slavia Praha
1:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.20
27.01.2018
Mnichovice - Kbely
3:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 15.55
27.01.2018
Slavia Praha - Hostivař
0:2
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 16.30
27.01.2018
Praga - Bohemians
3:0
U12 mladší žákyně Zelený Pruh 17.05
27.01.2018
Mnichovice - Hostivař
7:1
U10 přípravky Hagibor 9.40
27.01.2018
Mnichovice B - President
0:16
U10 přípravky Hagibor 10.20
27.01.2018
Kbely A - Slavia A
8:3
U10 přípravky Hagibor 11.00
27.01.2018
Hostivař B - Mnichovice B
16:0
U10 přípravky Hagibor 11.40
27.01.2018
President - Slavia B
7:3
U10 přípravky Hagibor 12.20
27.01.2018
Mnichovice A - Kbely A
3:5
U10 přípravky Hagibor 13.00
27.01.2018
Slavia B - Praga A
1:4
U10 přípravky Hagibor 13.40
27.01.2018
Kbely B - Praga B
1:8
U10 přípravky Hagibor 14.20
27.01.2018
Hostivař A - Mnichovice A
7:0
U10 přípravky Hagibor 15.00
27.01.2018
Praga A - Kbely B
5:0
U10 přípravky Hagibor 15.40
27.01.2018
Praga B - Hostivař A
4:5
U10 přípravky Hagibor 9.40
21.01.2018
Mnichovice B - Praga B
4:5
U10 přípravky Hagibor 10.20
21.01.2018
Praga A - Mnichovice B
7:1
U10 přípravky Hagibor 11.00
21.01.2018
President - Hostivař B
4:2
U10 přípravky Hagibor 11.40
21.01.2018
Hostivař A - Kbely A
3:0
U10 přípravky Hagibor 12.20
21.01.2018
Praga B - Slavia B
1:1
U10 přípravky Hagibor 13.00
21.01.2018
Slavia A - Hostivař A
2:7
U10 přípravky Hagibor 13.40
21.01.2018
Mnichovice A - Kbely B
8:2
U10 přípravky Hagibor 14.20
21.01.2018
Hostivař B - Praga A
5:2
U10 přípravky Hagibor 15.00
21.01.2018
Kbely B - Slavia A
2:4
U10 přípravky Hagibor 15.40
21.01.2018
Slavia B - Mnichovice A
4:8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace