U12 D 15., 16., 17. a 18. kolo

U12 D 15., 16., 17. a 18. kolo
28 / 01 / 2018

Dívky U12 odehrály přes víkend 27.1. a 28.1.2018 hned čtyři kola. Jaké byly výsledky a jak vypadá aktuální tabulka? Najdete zde.

 

   U12 mladší žákyně        
               
  15. - 16. kolo            
  Kbely  : Praga    1 : 0
  Bohemians : Slavia   1 : 2
  Mnichovice : Kbely   3 : 2
  Slavia : Hostivař   0 : 2
  Praga  : Bohemians   3 : 0
  Mnichovice : Hostivař   7 : 1
               
               
  17. - 18. kolo            
  Bohemians : Mnichovice   1 : 4
  Slavia : Praga   0 : 2
  Kbely : Bohemians   2 : 2
  Praga  : Hostivař   1 : 1
  Mnichovice : Slavia   5 : 1
  Hostivař : Kbely   0 : 2

 

  Tabulka U12 mladší žákyně:                
                           
  1. Mnichovice   18 15 2 1   70 : 15   47
  2. Kbely   18 12 3 3   40 : 23   39
  3. Bohemians   18 6 4 8   37 : 36   22
  4. Hostivař   18 6 4 8   28 : 39   22
  5. Praga   18 3 5 10   21 : 42   14
  6. Slavia   18 2 2 14   21 : 62   8
autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D Hagibor 16.20
03.02.2019
Kbely B - Bohemians B
4:9
U10 přípravka skupina D Hagibor 15.40
03.02.2019
Bohemians A - Mnichovice A
7:5
U10 přípravka skupina D Hagibor 15.00
03.02.2019
Mnichovice B - Bohemians B
7:2
U10 přípravka skupina D Hagibor 14.20
03.02.2019
Kbely B - Hostivař dívky
2:5
U10 přípravka skupina D Hagibor 13.40
03.02.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
3:4
U10 přípravka skupina D Hagibor 13.00
03.02.2019
Hostivař dívky - Bohemians A
0:5
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.40
03.02.2019
Slavia kluci - Slavia dívky
7:6
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.40
03.02.2019
President - Praga 
4:3
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.00
03.02.2019
Hostivař kluci - Slavia dívky
10:2
U10 přípravka skupina C Hagibor 10.20
03.02.2019
Slavia kluci - Kbely A
0:11
U10 přípravka skupina C Hagibor 9.40
03.02.2019
Praga - Hostivař kluci
0:9
U10 přípravka skupina C Hagibor 9.00
03.02.2019
Kbely A - President
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.20
27.01.2019
Praga - Kbely
5:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.40
27.01.2019
Bohemians - Slavia
2:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.00
27.01.2019
Rakovník - Hostivař
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.20
27.01.2019
Kbely - Bohemians
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 8.40
27.01.2019
Slavia Praha - Rakovník
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 8.00
27.01.2019
Hostivař - Praga
2:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 16.20
26.01.2019
Hostivař dívky - Mnichovice A
2:2
U10 přípravka Hagibor skupina D 15.40
26.01.2019
Bohemians A - Kbely B
5:2
U10 přípravka Hagibor skupina D 15.00
26.01.2019
Mnichovice B - Hostivař dívky
4:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 14.20
26.01.2019
Bohemians B - Mnichovice A
3:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 13.40
26.01.2019
Kbely B - Mnichovice B
2:0
U10 přípravka Hagibor skupina D 13.00
26.01.2019
Bohemians A - Bohemians B
9:1
U10 přípravka Hagibor skupina C 12.20
26.01.2019
Kbely A - Praga
10:0
U10 přípravka Hagibor skupina C 11.40
26.01.2019
President - Slavia kluci
3:7
U10 přípravka Hagibor skupina C 11.00
26.01.2019
Hostivař kluci - Kbely A
4:3
U10 přípravka Hagibor skupina C 10.20
26.01.2019
Slavia dívky - Praga
6:4
U10 přípravka Hagibor skupina C 9.40
26.01.2019
Slavia kluci - Hostivař kluci
0:8
U10 přípravka Hagibor skupina C 9.00
26.01.2019
President - Slavia dívky
7:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
26.01.2019
Slavia Praha - President
2:6
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
26.01.2019
Hostivař - Kbely
7:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
26.01.2019
Mnichovice A - Praga
8:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
26.01.2019
Mnichovice B - Slavia
8:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
26.01.2019
Kbely - President
0:14
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
26.01.2019
Hostivař - Praga
7:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
26.01.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
26.01.2019
Slavia Praha - Rakovník
3:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
26.01.2019
Kbely - Hostivař
9:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
26.01.2019
Bohemians - Rakovník
5:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
26.01.2019
Hostivař - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
26.01.2019
Kbely - Slavia
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
26.01.2019
Bohemians - Hostivař
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
26.01.2019
Rakovník - Praga
2:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
19.01.2019
President - Mnichovice B
0:3
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
19.01.2019
Hostivař - Mnichovice A
0:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
19.01.2019
Praga - Slavia Praha
0:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
19.01.2019
Mnichovice B - Kbely
10:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
19.01.2019
President - Hostivař
7:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
19.01.2019
Slavia Praha - Mnichovice A
1:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
19.01.2019
Praga - Kbely
0:4
U12 mladší žáci Slavia 13.30
13.01.2019
Mnichovice A - Kbely
3:0
U12 mladší žáci Slavia 12.45
13.01.2019
Praga - President
0:7
U12 mladší žáci Slavia 12.00
13.01.2019
Hostivař - Mnichovice B
2:5
U12 mladší žáci Slavia 11.15
13.01.2019
Kbely - Slavia Praha
2:7
U12 mladší žáci Slavia 10.30
13.01.2019
President - Mnichovice A
2:5
U12 mladší žáci Slavia 9.45
13.01.2019
Mnichovice B - Praga
7:0
U12 mladší žáci Slavia 9.00
13.01.2019
Slavia Praha - Hostivař
4:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
19.01.2019
Bohemians - Kbely
0:6
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
19.01.2019
Hostivař - Slavia
1:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
19.01.2019
Rakovník - Bohemians
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
19.01.2019
Praga - Slavia
1:4
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
19.01.2019
Kbely - Rakovník
5:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
19.01.2019
Bohemians - Praga
1:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
19.01.2019
Kbely - Hostivař
6:1
U10 přípravka skupina A 18.25
12.01.2019
Mnichovice B - President
2:5
U10 přípravka skupina A 17.56
12.01.2019
Kbely B - Slavia kluci
2:5
U10 přípravka skupina A 17.27
12.01.2019
Bohemians A - Mnichovice B
5:5
U10 přípravka skupina A 16.58
12.01.2019
President - Hostivař kluci
2:8
U10 přípravka skupina A 16.29
12.01.2019
Slavia kluci - Bohemians A
4:3
U10 přípravka skupina A 16.00
12.01.2019
Hostivař kluci - Kbely B
11:0
U10 přípravka skupina B 15.25
12.01.2019
Mnichovice A - Praga
3:4
U10 přípravka skupina B 14.56
12.01.2019
Bohemians B - Slavia dívky
1:5
U10 přípravka skupina B 14.27
12.01.2019
Hostivař dívky - Mnichovice A
1:3
U10 přípravka skupina B 13.58
12.01.2019
Praga - Kbely A
1:9
U10 přípravka skupina B 13.29
12.01.2019
Slavia dívky - Hostivař dívky
3:1
U10 přípravka skupina B 13.00
12.01.2019
Kbely A - Bohemians B
12:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
12.01.2019
Slavia - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
12.01.2019
Bohemians - Hostivař
3:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
12.01.2019
Praga - Kbely
3:4
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
12.01.2019
Hostivař - Rakovník
0:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
12.01.2019
Slavia - Bohemians
3:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
12.01.2019
Rakovník - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
12.01.2019
Kbely - Slavia
3:3
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
12.01.2019
President - Slavia Praha
10:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
12.01.2019
Hostivař - Kbely
5:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
12.01.2019
Praga - Mnichovice A
0:10
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
12.01.2019
Slavia - Mnichovice B
0:8
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
12.01.2019
President - Kbely
8:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
12.01.2019
Praga - Hostivař
1:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
12.01.2019
Mnichovice B - Mnichovice A
3:3
U10 přípravka skupina A 16.20
06.01.2019
Mnichovice B  - Kbely B
10:0
U10 přípravka skupina A 15.40
06.01.2019
Bohemians A - Hostivař kluci
0:8
U10 přípravka skupina A 15.00
06.01.2019
Slavia kluci - Mnichovice B
6:2
U10 přípravka skupina A 14.20
06.01.2019
Kbely B - President
1:7
U10 přípravka skupina A 13.40
06.01.2019
Hostivař kluci - Slavia kluci
7:0
U10 přípravka skupina A 13.00
06.01.2019
President - Bohemians A
7:6
U10 přípravka skupina B 12.20
06.01.2019
Mnichovice A - Bohemians B
7:5
U10 přípravka skupina B 11.40
06.01.2019
Hostivař dívky - Kbely A
0:10
U10 přípravka skupina B 11.00
06.01.2019
Slavia dívky - Mnichovice A
5:3
U10 přípravka skupina B 10.20
06.01.2019
Bohemians B - Praga
3:12
U10 přípravka skupina B 9.40
06.01.2019
Kbely A - Slavia dívky
14:0
U10 přípravka skupina B 9.00
06.01.2019
Praga - Hostivař dívky
3:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace