• slide
  • slide

Aktuální informace

img

Halová sezóna 2020 / 2021 včetně brožury

Informace k halové sezóně

img

Memoriál dr. Pošíka

Ve dnech 7. a 8.11.2020 uspořádá HC Bohemians 20. ročník Memoriálu dr. Pošíka pro věkové kategorie U6, U8, U10 a U12. Přihlášky zasílejte na: Hana Polenová : smorka@seznam.cz

img

Pražská plynárenská Distribuce Přebor Prahy v kategorii U10 2020

Po náročné přípravě se Pražská plynárenská Distribuce Přebor Prahy v kategorii U10 podařilo díky úsilí členů HC Hostivař zajistit.

img

Přebor Prahy U10

Původně měl být tento článek pozvánkou na Pražská plynárenská Distribuce Přebor Prahy 2020 v kategorii U10. Bohužel, situace plynoucí z opatření státních orgánů záměr změnila. Více níže v článku.

img

U6 a U8 na Slavii

V neděli 20.9.2020 se na hřišti SK Slavia Praha konal další turnaj kategorií U6 a U8.

img

Turnaj U10 ve Kbelích

V neděli 20.9.2020 uspořádal Sokol Kbely turnaj přípravek.

img

Pomůcka pro všechny

Jaký je výklad některých prvků pravidel? Najdete níže.

img

První turnaj U10 v nové sezóně

I dětem v kategorii U10 začala sezóna

Aktuální kolo

U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.50
11.10.2020
Kbely dívky - Hostivař mix
1:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.50
11.10.2020
Praga dívky - Slavia dívky B
9:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.30
11.10.2020
Slavia dívky A - Praga dívky
3:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.30
11.10.2020
Praga mix - Hostivař mix
1:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.10
11.10.2020
Slavia dívky B - Kbely dívky
0:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.10
11.10.2020
Praga dívky - Praga mix
3:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.50
11.10.2020
Praga mix - Slavia dívky A
1:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.30
11.10.2020
Slavia dívky B - Hostivař mix
0:8
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.30
11.10.2020
Kbely dívky - Slavia dívky A
0:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.10
11.10.2020
Praga mix - Kbely dívky
2:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.10
11.10.2020
Hostivař mix - Praga dívky
4:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.50
11.10.2020
Slavia dívky A - Slavia dívky B
9:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.50
11.10.2020
Kbely dívky - Praga dívky
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.30
11.10.2020
Slavia dívky A - Hostivař mix
2:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.30
11.10.2020
Praga mix - Slavia dívky B
3:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.20
11.10.2020
Praga kluci - Slavia kluci
5:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
11.10.2020
President - Bohemians kluci
12:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
11.10.2020
Kbely kluci - Praga kluci
2:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.40
11.10.2020
Praga kluci - Bohemians kluci
6:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.20
11.10.2020
Bohemians kluci - Kbely kluci
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.00
11.10.2020
Slavia kluci - President
2:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.40
11.10.2020
President  - Praga kluci
6:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.20
11.10.2020
Kbely kluci - Slavia kluci
3:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
11.10.2020
Bohemians kluci - Slavia kluci
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
11.10.2020
Kbely kluci - President 
2:2
  • Magistrát hlavního města Prahy
  • Pražská Plynárenská, a.s.
  • Pražská plynárenská Distribuce, a.s.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace