• slide
  • slide

Aktuální informace

img

U12 mladší žáci v neděli 22.1.2023

Mladší žáci U12 dohráli v neděli 22.1.2023 skupinu D.

img

U12 mladší žákyně předposlední dvojkolo

Soutěž mladších žákyň U12 má za sebou předposlední dvojkolo

img

Praga vítězem Přeboru Prahy přípravek U10

V sobotu 21.1.2023 dohráli svou soutěž přípravky U10.

img

U12 mladší žákyně 7. a 8. kolo

Dívky U12 mají za sebou dvě třetiny soutěže

img

U12 mladší žáci skupina D

Kluci U12 ve skupině D odehráli 9. a 10. kolo

img

U8 na Hagiboru

Odpolední turnaj U8 na Hagiboru 7.1.2023

img

U10 přípravky 9. a 10. kolo

Soutěž U10 přípravek má za sebou předposlední kolo.

img

U12 mladší žáci 7. a 8. kolo

Soutěž U12 mladší žáci pokračovala sedmým a osmým kolem. Hrálo se již ve skupinách nadstavby.

Aktuální kolo

U12 mladší žáci skupina C 16.30
22.01.2023
Praga - President
2:5
U12 mladší žáci skupina C 15.50
22.01.2023
Litice  - Slavia
0:5
U12 mladší žáci skupina C 15.10
22.01.2023
Praga - Kbely
2:2
U12 mladší žáci skupina C 14.30
22.01.2023
Hostivař - Litice B
7:2
U12 mladší žáci skupina C 13.50
22.01.2023
Mnichovice - Slavia
3:0
U12 mladší žáci skupina C 13.10
22.01.2023
Hostivař - President
2:4
U12 mladší žáci skupina C 12.30
22.01.2023
Litice  - Litice B
2:4
U12 mladší žáci skupina C 11.50
22.01.2023
Mnichovice - Kbely
2:3
U12 mladší žáci o 9. místo 11.50
22.01.2023
Šenkvice - Hradec
2:1
U12 mladší žáci o 11. místo kontumace
22.01.2023
Bohemians - Rakovník
10:0
U12 mladší žáci o 13. místo 10.30
22.01.2023
Kadaň  - Bolevec 
5:0
U12 mladší žáci skupina D 9.50
22.01.2023
Bolevec - Kadaň
0:2
U12 mladší žáci skupina D 9.10
22.01.2023
Šenkvice - Bohemians
3:3
U12 mladší žáci skupina D 8.30
22.01.2023
Rakovník - Hradec
0:10
U12 mladší žákyně 11.10
22.01.2023
Rakovník - Litice
5:0
U12 mladší žákyně 10.30
22.01.2023
Kbely - Slavia
9:1
U12 mladší žákyně 9.50
22.01.2023
Bohemians - Rakovník
2:2
U12 mladší žákyně 9.10
22.01.2023
Litice - Kbely
0:9
U12 mladší žákyně 8.30
22.01.2023
Bohemians - Slavia Praha
7:1
U10 přípravky Přebor Prahy finále 16.20
21.01.2023
Praga - Hradec
3:2
U10 přípravky Přebor Prahy o 3. místo 15.40
21.01.2023
Hostivař - Kbely A
2:6
U10 přípravky Přebor Prahy o 5. místo 15.00
21.01.2023
Kbely B - President
2:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 14.20
21.01.2023
President - Kbely A
2:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 13.40
21.01.2023
Hradec - Hostivař
1:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 13.00
21.01.2023
Kbely B - Praga
0:7
U10 přípravky Přebor Prahy o 7. místo 11.50
21.01.2023
Mnichovice A - Slavia A
4:3
U10 přípravky Přebor Prahy o 9. místo 11.10
21.01.2023
Mnichovice B - Hradec B
1:6
U10 přípravky Přebor Prahy o 11. místo 10.30
21.01.2023
Slavia B - Bohemians
0:6
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 9.50
21.01.2023
Bohemians - Slavia A
2:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 9.10
21.01.2023
Mnichovice - Hradec B
7:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 8.30
21.01.2023
Slavia B - Mnichovice B
2:3
U12 mladší žákyně 15.10
15.01.2023
Bohemians - Litice
6:2
U12 mladší žákyně 14.30
15.01.2023
Kbely - Rakovník
3:2
U12 mladší žákyně 13.50
15.01.2023
Slavia - Litice
0:2
U12 mladší žákyně 13.10
15.01.2023
Kbely - Bohemians
5:3
U12 mladší žákyně 12.30
15.01.2023
Slavia - Rakovník
1:3
U12 mladší žáci skupina D 11.50
15.01.2023
Hradec - Bolevec
9:0
U12 mladší žáci skupina D 11.10
15.01.2023
Šenkvice - Rakovník
4:2
U12 mladší žáci skupina D 10.30
15.01.2023
Bohemians - Kadaň
4:2
U12 mladší žáci skupina D 9.50
15.01.2023
Rakovník - Bolevec
3:1
U12 mladší žáci skupina D 9.10
15.01.2023
Bohemians - Hradec
2:3
U12 mladší žáci skupina D 8.30
15.01.2023
Šenkvice - Kadaň
8:0
U10 přípravka Přebor Prahy 16.45
14.01.2023
Mnichovice B - Bohemians
4:3
U10 přípravka Přebor Prahy 16.00
14.01.2023
Mnichovice - Slavia B
7:0
U10 přípravka Přebor Prahy 15.15
14.01.2023
Hradec B - Slavia 
2:3
U10 přípravka Přebor Prahy 14.30
14.01.2023
Slavia B - Bohemians
1:4
U10 přípravka Přebor Prahy 13.45
14.01.2023
Hradec B - Mnichovice B
8:3
U10 přípravka Přebor Prahy 13.00
14.01.2023
Mnichovice - Slavia
3:1
U10 přípravka Přebor Prahy 12.15
14.01.2023
Praga - President
2:2
U10 přípravka Přebor Prahy 11.30
14.01.2023
Hradec - Kbely B
5:1
U10 přípravka Přebor Prahy 10.45
14.01.2023
Hostivař - Kbely
2:8
U10 přípravka Přebor Prahy 10.00
14.01.2023
Kbely B - President
0:2
U10 přípravka Přebor Prahy 9.15
14.01.2023
Hostivař - Praga
1:7
U10 přípravka Přebor Prahy 8.30
14.01.2023
Hradec - Kbely
5:3
U12 mladší žáci skupina C 17.10
18.12.2022
Mnichovice - President
1:7
U12 mladší žáci skupina C 15.50
18.12.2022
Mnichovice - Litice B
2:4
U12 mladší žáci skupina C 15.10
18.12.2022
Litice - Kbely
2:3
U12 mladší žáci skupina C 14.30
18.12.2022
Praga - Slavia
1:0
U12 mladší žáci skupina C 13.50
18.12.2022
Litice - President
2:3
U12 mladší žáci skupina C 12.30
18.12.2022
Praga - Litice B
2:2
U12 mladší žáci skupina D 11.50
18.12.2022
Kadaň - Hradec
0:2
U12 mladší žáci skupina D 11.10
18.12.2022
Rakovník - Bohemians
1:4
U12 mladší žáci skupina D 10.30
18.12.2022
Bolevec - Šenkvice
0:3
U12 mladší žáci skupina D 9.50
18.12.2022
Kadaň - Rakovník
2:7
U12 mladší žáci skupina D 9.10
18.12.2022
Hradec - Šenkvice
0:1
U12 mladší žáci skupina D 8.30
18.12.2022
Bolevec - Bohemians
0:6
U10 přípravky skupina C 16.45
17.12.2022
Kbely A - Praga
3:11
U10 přípravky skupina C 16.00
17.12.2022
Kbely B - Hostivař
1:4
U10 přípravky skupina C 15.15
17.12.2022
President - Hradec
2:8
U10 přípravky skupina C 14.30
17.12.2022
Kbely A - Kbely B
5:4
U10 přípravky skupina C 13.45
17.12.2022
Praga - Hradec
3:2
U10 přípravky skupina C 13.00
17.12.2022
President - Hostivař
4:5
U10 přípravky skupina D 12.15
17.12.2022
Slavia8 - Mnichovice B
8:0
U10 přípravky skupina D 10.45
17.12.2022
Bohemians - Mnichovice
1:2
U10 přípravky skupina D 9.15
17.12.2022
Mnichovice B - Mnichovice
2:8
U10 přípravky skupina D 8.30
17.12.2022
Bohemians - Hradec B
1:3
U12 mladší žákyně 15.50
11.12.2022
Kbely - Slavia
9:1
U12 mladší žákyně 15.10
11.12.2022
Rakovník - Litice
6:1
U12 mladší žákyně 14.30
11.12.2022
Bohemians - Slavia
2:2
U12 mladší žákyně 13.50
11.12.2022
Litice - Kbely
0:12
U12 mladší žákyně 13.10
11.12.2022
Rakovník - Bohemians
6:1
U10 přípravka skupina B 14.30
10.12.2022
Hradec  - Bohemians
11:0
U10 přípravka skupina B 13.45
10.12.2022
President - Kbely B
2:4
U10 přípravka skupina B 13.00
10.12.2022
Mnichovice - Slavia B
9:2
U10 přípravka skupina A 10.00
10.12.2022
Hradec B - Praga
1:4
U10 přípravka skupina A 9.15
10.12.2022
Hostivař - Kbely
7:5
U10 přípravka skupina A 8.30
10.12.2022
Mnichovice B - Slavia
3:6
U12 mladší žákyně 15.50
04.12.2022
Rakovník - Kbely
2:6
U12 mladší žákyně 15.10
04.12.2022
Litice - Slavia
1:5
U12 mladší žákyně 14.30
04.12.2022
Bohemians - Kbely
2:3
U12 mladší žákyně 13.50
04.12.2022
Rakovník - Slavia 
2:1
U12 mladší žákyně 13.10
04.12.2022
Litice - Bohemians
2:4
U12 mladší žáci skupina B 12.30
04.12.2022
Rakovník - President
3:4
U12 mladší žáci skupina B 11.50
04.12.2022
Kbely - Bolevec
8:1
U12 mladší žáci skupina B 11.10
04.12.2022
Hradec - Rakovník
4:2
U12 mladší žáci skupina B 10.30
04.12.2022
Slavia - Litice B
2:2
U12 mladší žáci skupina B 9.50
04.12.2022
President - Bolevec
6:1
U12 mladší žáci skupina B 9.10
04.12.2022
Litice B - Hradec
2:1
U12 mladší žáci skupina B 8.30
04.12.2022
Kbely - Slavia
7:0
U10 přípravky skupina A 16.45
03.12.2022
Praga - Slavia
9:2
U10 přípravky skupina A 16.00
03.12.2022
Mnichovice B - Kbely
0:11
U10 přípravky skupina A 15.15
03.12.2022
Hradec B - Hostivař
0:13
U10 přípravky skupina A 14.30
03.12.2022
Praga - Mnichovice B
11:0
U10 přípravky skupina A 13.45
03.12.2022
Slavia - Hostivař
0:15
U10 přípravky skupina A 13.00
03.12.2022
Kbely - Hradec B
3:3
U10 přípravky skupina B 12.15
03.12.2022
Hradec - President
2:1
U10 přípravky skupina B 11.30
03.12.2022
Bohemians - Slavia B
2:3
U10 přípravky skupina B 10.45
03.12.2022
Mnichovice - Kbely B
2:2
U10 přípravky skupina B 10.00
03.12.2022
Slavia B - President
1:5
U10 přípravky skupina B 9.15
03.12.2022
Kbely B - Hradec
0:7
U10 přípravky skupina B 8.30
03.12.2022
Bohemians - Mnichovice
0:6
U12 mladší žákyně 15.50
27.11.2022
Slavia - Bohemians 
0:3
U12 mladší žákyně 15.10
27.11.2022
Litice - Rakovník
0:0
U12 mladší žákyně 14.30
27.11.2022
Slavia - Kbely
0:4
U12 mladší žákyně 13.50
27.11.2022
Bohemians - Rakovník
4:2
U12 mladší žákyně 13.10
27.11.2022
Kbely - Litice
7:0
U12 mladší žáci skupina A 12.30
27.11.2022
Šenkvice - Litice
2:3
U12 mladší žáci skupina A 11.50
27.11.2022
Bohemians - Mnichovice
0:7
U12 mladší žáci skupina A 11.10
27.11.2022
Kadaň - Hostivař
0:1
U12 mladší žáci skupina A 10.30
27.11.2022
Bohemians - Šenkvice
2:1
U12 mladší žáci skupina A 9.50
27.11.2022
Kadaň - Praga
0:8
U12 mladší žáci skupina A 9.10
27.11.2022
Bohemians - Litice
2:5
U12 mladší žáci skupina A 8.30
27.11.2022
Hostivař - Mnichovice
1:0
U10 přípravka skupina B 16.45
26.11.2022
Slavia B - Hradec
1:9
U10 přípravka skupina B 16.00
26.11.2022
President - Mnichovice
3:2
U10 přípravka skupina B 15.15
26.11.2022
Kbely B - Bohemians
4:0
U10 přípravka skupina B 14.30
26.11.2022
Hradec - Mnichovice
6:0
U10 přípravka skupina B 13.45
26.11.2022
Kbely B - Slavia B
3:0
U10 přípravka skupina B 13.00
26.11.2022
President - Bohemians
4:1
U10 přípravka skupina A 12.15
26.11.2022
Slavia - Hradec B
1:4
U10 přípravka skupina A 11.30
26.11.2022
Hostivař - Mnichovice B
8:0
U10 přípravka skupina A 10.45
26.11.2022
Kbely - Praga 
6:3
U10 přípravka skupina A 10.00
26.11.2022
Hradec B - Mnichovice B
4:1
U10 přípravka skupina A 9.15
26.11.2022
Kbely - Slavia
5:1
U10 přípravka skupina A 8.30
26.11.2022
Hostivař - Praga
5:1
U12 mladší žáci skupina A
23.11.2022
Praga4 - Bohemians
4:1
U12 mladší žáci skupina B 17.10
13.11.2022
Bolevec - Hradec
10:0
U12 mladší žáci skupina B 16.30
13.11.2022
Slavia - President
1:3
U12 mladší žáci skupina B 15.50
13.11.2022
Rakovník - Bolevec
4:2
U12 mladší žáci skupina B 15.10
13.11.2022
Kbely - Hradec
10:0
U12 mladší žáci skupina B 14.30
13.11.2022
Litice B - President
1:6
U12 mladší žáci skupina B 13.50
13.11.2022
Slavia - Rakovník
1:2
U12 mladší žáci skupina B 13.10
13.11.2022
Kbely - Litice B
7:1
U12 mladší žáci skupina A 12.30
13.11.2022
Hostivař - Litice
2:2
U12 mladší žáci skupina A 11.50
13.11.2022
Praga - Šenkvice
6:2
U12 mladší žáci skupina A 11.10
13.11.2022
Mnichovice - Kadaň
11:0
U12 mladší žáci skupina A 10.30
13.11.2022
Hostivař - Šenkvice
2:0
U12 mladší žáci skupina A 9.50
13.11.2022
Litice  - Kadaň
7:2
U12 mladší žáci skupina A 9.10
13.11.2022
Mnichovice - Praga
7:4
  • Magistrát hlavního města Prahy
  • Pražská Plynárenská, a.s.
  • Pražská plynárenská Distribuce, a.s.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace