Aktuální informace

img

Turnaj U6 +U8 na Hostivaři

První poprázdninový turnaj těch nejmladších byl odehrán v neděli 6.9.2020.

img

Školení mladých rozhodčích

V neděli 6.9.2020 od 18,00 hod proběhlo na hřišti HC Hostivař školení rozhodčích, kteří budou pískat soutěže pořádané PSPH, t.j. U-6,U-8,U-10 a výjimečně U-12.

img

Turnaj U12 na Hostivaři

Sobotní turnaj U12 kluci 20.6.2020 na Hostivaři

img

U10 na Pragovce

Turnaje dětí po karanténě se krásně rozběhly. Další ze seriálu byl odehrán v neděli 14.6.2020 v kategorii U10 na Pragovce.

img

U6 a U8 v Hostivaři

Po karanténě se rozbíhají turnaje dětí

img

Přebor Prahy U8

Kategorie benjamínků odehrála svůj poslední turnaj sezóny - Přebor Prahy

img

Hostivař opět vítězem v U10

Posledním dvojkolem skončila v neděli 8.3.2020 soutěž v kategorii U10

1 2 3 4 5 ... 21

Aktuální kolo

U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.50
11.10.2020
Kbely dívky - Hostivař mix
1:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.50
11.10.2020
Praga dívky - Slavia dívky B
9:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.30
11.10.2020
Slavia dívky A - Praga dívky
3:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.30
11.10.2020
Praga mix - Hostivař mix
1:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.10
11.10.2020
Slavia dívky B - Kbely dívky
0:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.10
11.10.2020
Praga dívky - Praga mix
3:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.50
11.10.2020
Praga mix - Slavia dívky A
1:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.30
11.10.2020
Slavia dívky B - Hostivař mix
0:8
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.30
11.10.2020
Kbely dívky - Slavia dívky A
0:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.10
11.10.2020
Praga mix - Kbely dívky
2:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.10
11.10.2020
Hostivař mix - Praga dívky
4:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.50
11.10.2020
Slavia dívky A - Slavia dívky B
9:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.50
11.10.2020
Kbely dívky - Praga dívky
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.30
11.10.2020
Slavia dívky A - Hostivař mix
2:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.30
11.10.2020
Praga mix - Slavia dívky B
3:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.20
11.10.2020
Praga kluci - Slavia kluci
5:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
11.10.2020
President - Bohemians kluci
12:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
11.10.2020
Kbely kluci - Praga kluci
2:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.40
11.10.2020
Praga kluci - Bohemians kluci
6:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.20
11.10.2020
Bohemians kluci - Kbely kluci
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.00
11.10.2020
Slavia kluci - President
2:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.40
11.10.2020
President  - Praga kluci
6:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.20
11.10.2020
Kbely kluci - Slavia kluci
3:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
11.10.2020
Bohemians kluci - Slavia kluci
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
11.10.2020
Kbely kluci - President 
2:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace