Kontakty na ČSPH

Kontakty na ČSPH
21 / 04 / 2019

Níže najdete kontakty na Český svaz pozemního hokeje

Kontaktní údaje

Český svaz pozemního hokeje, Vladivostocká 1460/10, Praha 10, 101 00

Email: csph@pozemnihokej.cz

Telefon: +420 606 805 582

 


 

Otevírací doba kanceláře sekretariátu:

Pondělí     09:00 - 16:00
Úterý        09:00 - 16:00
Středa      12:00 - 18:00
Čtvrtek     09:00 - 16:00
Pátek        09:00 - 16:00

Ve středu a čtvrtek bez možnosti evidence, registrace, přestupu, hostování hráčů či vyřizování členských příspěvků.

www.mapy.cz >>

  

Nikola Mládková - manažer kanceláře

Telefon: +420 777 211 345
Email: nikola.mladkova@pozemnihokej.cz

 

Petr Doležal - Registrační komise

Telefon: +420 606 805 582
Email: petr.dolezal@pozemnihokej.cz

 

Petr Keller - manažer reprezentace

Telefon: +420 608 802 690
Email: petr.keller@pozemnihokej.cz 

 

Karolína Patterson - rozvoj mládeže

Telefon: +420 733 283 988
Email: karolina.paterson@pozemnihokej.cz

 

Tomáš Babický - svazový trenér                              

Email: tomas.babicky@pozemnihokej.cz

 

Petr Bodnár - svazový trenér                              

Telefon: +420 605 080 385
Email: petr.bodnar@pozemnihokej.cz

 

Kontakt pro media:
Email: lenka.jerabkova@pozemnihokej.cz 

autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D 16.20
10.03.2019
Bohemians B - Mnichovice A
4:4
U10 přípravka skupina D 15.40
10.03.2019
Hostivař dívky - Bohemians A
3:2
U10 přípravka skupina D 15.00
10.03.2019
Kbely B - Bohemians B
3:2
U10 přípravka skupina D 14.20
10.03.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
7:5
U10 přípravka skupina D 13.40
10.03.2019
Bohemians A - Kbely B
9:0
U10 přípravka skupina D 13.00
10.03.2019
Mnichovice B - Hostivař dívky
0:6
U10 přípravka skupina C 12.20
10.03.2019
Slavia dívky - Praga
4:4
U10 přípravka skupina C 11.40
10.03.2019
Kbely A - President
4:1
U10 přípravka skupina C 11.00
10.03.2019
Slavia kluci - Slavia dívky
6:5
U10 přípravka skupina C 10.20
10.03.2019
Praga - Hostivař kluci
1:4
U10 přípravka skupina C 9.40
10.03.2019
President - Slavia kluci
5:2
U10 přípravka skupina C 9.00
10.03.2019
Hostivař kluci - Kbely A
2:0
U10 přípravka skupina D 16.20
03.03.2019
Bohemians B - Hostivař dívky
1:4
U10 přípravka skupina D 15.40
03.03.2019
Kbely B - Mnichovice B
4:5
U10 přípravka skupina D 15.00
03.03.2019
Bohemians A - Bohemians B
9:3
U10 přípravka skupina D 14.20
03.03.2019
Hostivař dívky  - Mnichovice A
4:2
U10 přípravka skupina D 13.40
03.03.2019
Mnichovice B - Bohemians A
1:4
U10 přípravka skupina D 13.00
03.03.2019
Mnichovice A - Kbely B
1:1
U10 přípravka skupina B 12.20
03.03.2019
Slavia dívky - Kbely A
0:4
U10 přípravka skupina C 11.40
03.03.2019
Slavia kluci - Hostivař kluci
0:7
U10 přípravka skupina C 11.00
03.03.2019
President - Slavia dívky
7:4
U10 přípravka skupina C 10.20
03.03.2019
Kbely A - Praga
6:3
U10 přípravka skupina C 9.40
03.03.2019
Hostivař kluci - President
6:1
U10 přípravka skupina C 9.00
03.03.2019
Praga - Slavia kluci
7:3
U10 přípravka skupina D Hagibor 16.20
03.02.2019
Kbely B - Bohemians B
4:9
U10 přípravka skupina D Hagibor 15.40
03.02.2019
Bohemians A - Mnichovice A
7:5
U10 přípravka skupina D Hagibor 15.00
03.02.2019
Mnichovice B - Bohemians B
7:2
U10 přípravka skupina D Hagibor 14.20
03.02.2019
Kbely B - Hostivař dívky
2:5
U10 přípravka skupina D Hagibor 13.40
03.02.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
3:4
U10 přípravka skupina D Hagibor 13.00
03.02.2019
Hostivař dívky - Bohemians A
0:5
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.40
03.02.2019
Slavia kluci - Slavia dívky
7:6
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.40
03.02.2019
President - Praga 
4:3
U10 přípravka skupina C Hagibor 11.00
03.02.2019
Hostivař kluci - Slavia dívky
10:2
U10 přípravka skupina C Hagibor 10.20
03.02.2019
Slavia kluci - Kbely A
0:11
U10 přípravka skupina C Hagibor 9.40
03.02.2019
Praga - Hostivař kluci
0:9
U10 přípravka skupina C Hagibor 9.00
03.02.2019
Kbely A - President
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.20
27.01.2019
Praga - Kbely
5:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.40
27.01.2019
Bohemians - Slavia
2:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.00
27.01.2019
Rakovník - Hostivař
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.20
27.01.2019
Kbely - Bohemians
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 8.40
27.01.2019
Slavia Praha - Rakovník
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 8.00
27.01.2019
Hostivař - Praga
2:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 16.20
26.01.2019
Hostivař dívky - Mnichovice A
2:2
U10 přípravka Hagibor skupina D 15.40
26.01.2019
Bohemians A - Kbely B
5:2
U10 přípravka Hagibor skupina D 15.00
26.01.2019
Mnichovice B - Hostivař dívky
4:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 14.20
26.01.2019
Bohemians B - Mnichovice A
3:4
U10 přípravka Hagibor skupina D 13.40
26.01.2019
Kbely B - Mnichovice B
2:0
U10 přípravka Hagibor skupina D 13.00
26.01.2019
Bohemians A - Bohemians B
9:1
U10 přípravka Hagibor skupina C 12.20
26.01.2019
Kbely A - Praga
10:0
U10 přípravka Hagibor skupina C 11.40
26.01.2019
President - Slavia kluci
3:7
U10 přípravka Hagibor skupina C 11.00
26.01.2019
Hostivař kluci - Kbely A
4:3
U10 přípravka Hagibor skupina C 10.20
26.01.2019
Slavia dívky - Praga
6:4
U10 přípravka Hagibor skupina C 9.40
26.01.2019
Slavia kluci - Hostivař kluci
0:8
U10 přípravka Hagibor skupina C 9.00
26.01.2019
President - Slavia dívky
7:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
26.01.2019
Slavia Praha - President
2:6
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
26.01.2019
Hostivař - Kbely
7:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
26.01.2019
Mnichovice A - Praga
8:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
26.01.2019
Mnichovice B - Slavia
8:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
26.01.2019
Kbely - President
0:14
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
26.01.2019
Hostivař - Praga
7:0
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
26.01.2019
Mnichovice A - Mnichovice B
4:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
26.01.2019
Slavia Praha - Rakovník
3:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
26.01.2019
Kbely - Hostivař
9:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
26.01.2019
Bohemians - Rakovník
5:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
26.01.2019
Hostivař - Praga
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
26.01.2019
Kbely - Slavia
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
26.01.2019
Bohemians - Hostivař
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
26.01.2019
Rakovník - Praga
2:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 12.40
19.01.2019
President - Mnichovice B
0:3
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.50
19.01.2019
Hostivař - Mnichovice A
0:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 11.10
19.01.2019
Praga - Slavia Praha
0:4
U12 mladší žáci Zelený pruh 10.30
19.01.2019
Mnichovice B - Kbely
10:1
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.50
19.01.2019
President - Hostivař
7:2
U12 mladší žáci Zelený pruh 9.10
19.01.2019
Slavia Praha - Mnichovice A
1:5
U12 mladší žáci Zelený pruh 8.30
19.01.2019
Praga - Kbely
0:4
U12 mladší žáci Slavia 13.30
13.01.2019
Mnichovice A - Kbely
3:0
U12 mladší žáci Slavia 12.45
13.01.2019
Praga - President
0:7
U12 mladší žáci Slavia 12.00
13.01.2019
Hostivař - Mnichovice B
2:5
U12 mladší žáci Slavia 11.15
13.01.2019
Kbely - Slavia Praha
2:7
U12 mladší žáci Slavia 10.30
13.01.2019
President - Mnichovice A
2:5
U12 mladší žáci Slavia 9.45
13.01.2019
Mnichovice B - Praga
7:0
U12 mladší žáci Slavia 9.00
13.01.2019
Slavia Praha - Hostivař
4:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.30
19.01.2019
Bohemians - Kbely
0:6
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.50
19.01.2019
Hostivař - Slavia
1:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.10
19.01.2019
Rakovník - Bohemians
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.30
19.01.2019
Praga - Slavia
1:4
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.50
19.01.2019
Kbely - Rakovník
5:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.10
19.01.2019
Bohemians - Praga
1:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 13.30
19.01.2019
Kbely - Hostivař
6:1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace