Kluby - Články

img

Přebor Prahy U8

Kategorie benjamínků odehrála svůj poslední turnaj sezóny - Přebor Prahy

img

Turnaj U8 v sobotu 8.2.2020 na Hagiboru

Turnaje se zúčastnilo 6 týmů: 1x Hostivař, 1x President, 2x Bohemians, 2x Mnichovice, celkem 32 děti.

img

Turnaj U6

Další turnaj U6

img

Vánoční turnaj benjamínků

Benjamínci poprvé na celé hřiště i s brankářem

img

Po čertech povedené turnaje U8 na Hagiboru 8.12.2019

Nedělní dopoledne 8. prosince 2019 na Hagiboru patřilo pozemáckému turnaji Benjamínků, který uspořádal klub TJ Mnichovice. HC Hostivař uspořádala turnaj v kategorii U8 odpoledne.

img

Halová sezóna již začala

V neděli 17.11..2019 proběhl úvodní turnaj halové sezóny 2019/2020

img

Pražská plynárenská Distribuce Přebor Prahy 2019 v kategorii U10 + VIDEO

Proběhl další ročník Pražská plynárenská Distribuce Přebor Prahy v kategorii U10

img

Nábory dětí ve Kbelích

Klub Sokol Kbely nepodceňuje budoucnost!

img

Pražská plynárenská Distribuce Přebor Prahy v kategorii U10 2019

Pozvánka: Pražská plynárenská Distribuce Přebor Prahy 2019 se blíží

img

Otevřený přebor Prahy v kategorii U10

HC Praga 1946 z pověření Pražského svazu pozemního hokeje uspořádala dne 8. 6. 2019 největší turnaj v kategorii dětí U10 na území České republiky - Otevřený Přebor Prahy.

1 2 3 4 5

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D 16.20
08.03.2020
Mnichovice B - Kbely B
2:1
U10 přípravka skupina D 15.40
08.03.2020
Bohemians - Mnichovice C
3:1
U10 přípravka skupina D 15.00
08.03.2020
Slavia dívky - Slavia kluci
1:3
U10 přípravka skupina D 14.20
08.03.2020
Bohemians - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina D 13.40
08.03.2020
Mnichovice B - Slavia kluci
1:5
U10 přípravka skupina D 13.00
08.03.2020
Slavia dívky - Mnichovice C
3:2
U10 přípravka skupina C 12.20
08.03.2020
President - Praga A
4:5
U10 přípravka skupina C 11.40
08.03.2020
Kbely A - Hostivař
3:4
U10 přípravka skupina C 11.00
08.03.2020
Praga B - Mnichovice A
3:9
U10 přípravka skupina C 10.20
08.03.2020
Kbely A - Praga A
1:4
U10 přípravka skupina C 9.40
08.03.2020
President - Mnichovice A
1:8
U10 přípravka skupina C 9.00
08.03.2020
Praga B - Hostivař
4:10
U12 mladší žáci finále Zelený pruh 15.40
15.02.2020
President - Hostivař
7:0
U12 mladší žáci o třetí místo Zelený pruh 15.00
15.02.2020
Litice  - Bolevec
2:0
U12 mladší žáci semifinále 2 Zelený pruh 14.10
15.02.2020
Litice - Hostivař
3:4
U12 mladší žáci semifinále 1 Zelený pruh 13.30
15.02.2020
President - Bolevec
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 12.20
15.02.2020
Praga - Hostivař B
11:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.40
15.02.2020
Slavia Praha - Hostivař A
3:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.00
15.02.2020
Hostivař B - Hradec
0:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.20
15.02.2020
Praga - Rakovník
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.40
15.02.2020
Hostivař A - Hradec 
10:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9:00
15.02.2020
Rakovník - Slavia
2:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace