Halová sezóna již začala

Halová sezóna již začala
18 / 11 / 2019

V neděli 17.11..2019 proběhl úvodní turnaj halové sezóny 2019/2020

V neděli 17.11.2019 uspořádal Sokol Kbely první turnaj kategorie U6 minibenjamínků v hale Bohemians na Hagiboru.

Do turnaje se přihlásilo 10 družstev: Kbely 3x,  Hostivař 2x, Slavia Praha 2x, Bohemians, President a Mnichovice. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, kde si zahrál každý s každým a dále nástavba proti družstvům z druhé skupiny 1x10 minut.

Na dětech bylo vidět, že je to první akce v hale, ale dali do toho všechno, za to jim byla odměnou pro každého medaile s emblémem pořadatele, lízátko a ta nějaká sladkost pro celé družstvo

Kačmařík - garant soutěže U6 a U8

autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina B 16.20
07.12.2019
Slavia dívky - Bohemians
0:1
U10 přípravka skupina B 15.40
07.12.2019
President - Mnichovice B
7:1
U10 přípravka skupina B 15.00
07.12.2019
Kbely A - Bohemians
7:3
U10 přípravka skupina B 14.40
07.12.2019
Slavia dívky - Praga B
1:2
U10 přípravka skupina B 13.40
07.12.2019
Mnichovice B - Kbely A
1:5
U10 přípravka skupina B 13.00
07.12.2019
Praga B - President
2:9
U10 přípravka skupina A 12.20
07.12.2019
Slavia kluci - Mnichovice C
3:5
U10 přípravka skupina A 11.40
07.12.2019
Kbely B - Mnichovice A
1:6
U10 přípravka skupina A 11.00
07.12.2019
Hostivař - Mnichovice C
11:2
U10 přípravka skupina A 10.20
07.12.2019
Slavia kluci - Praga A
1:3
U10 přípravka skupina A 9.40
07.12.2019
Mnichovice A - Hostivař
6:2
U10 přípravka skupina A 9.00
07.12.2019
Praga A - Kbely B
5:1
U10 přípravka skupina A 16.20
30.11.2019
Praga A - Mnichovice A
3:4
U10 přípravka skupina A 15.40
30.11.2019
Kbely B - Slavia kluci
1:11
U10 přípravka skupina A 15.00
30.11.2019
Hostivař - Praga A
5:4
U10 přípravka skupina A 14.20
30.11.2019
Mnichovice C - Mnichovice A
1:9
U10 přípravka skupina A 13.40
30.11.2019
Slavia kluci - Hostivař
5:9
U10 přípravka skupina A 13.00
30.11.2019
Kbely B - Mnichovice C
3:4
U10 přípravka skupina B 12.20
30.11.2019
Praga B - Mnichovice B
5:3
U10 přípravka skupina B 11.40
30.11.2019
President - Slavia dívky
10:2
U10 přípravka skupina B 11.00
30.11.2019
Kbely A - Praga B
5:2
U10 přípravka skupina B 10.20
30.11.2019
Bohemians - Mnichovice B
4:1
U10 přípravka skupina B 9.40
30.11.2019
Slavia dívky - Kbely A
0:6
U10 přípravka skupina B 9.00
30.11.2019
President - Bohemians
5:2
U12 mladší žáci Průhonice
07.12.2019
Kbely - RSC
2:2
U12 mladší žáci Průhonice
07.12.2019
Hostivař B - RSC
5:2
U12 mladší žáci Průhonice 11.00
07.12.2019
President - Kbely
5:0
U12 mladší žáci Průhonice 9.40
07.12.2019
RSC - President
0:9
U12 mladší žáci Průhonice 9.00
07.12.2019
Kbely - Hostivař B
1:1
U12 mladší žákyně Průhonice
08.12.2019
Hostivař B - Hostivař A
1:7
U12 mladší žákyně Průhonice
08.12.2019
Hostivař B - Hostivař A
0:10
U12 mladší žákyně Průhonice 12.40
08.12.2019
Praga - Rakovník
0:4
U12 mladší žákyně Průhonice 112.00
08.12.2019
Slavia Praha - Hostivař A
2:5
U12 mladší žákyně Průhonice 10.40
08.12.2019
Rakovník - Slavia
1:1
U12 mladší žákyně Průhonice 10.00
08.12.2019
Praga - Hostivař B
7:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh
30.11.2019
Hostivař A - Hradec K.
3:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 17.20
30.11.2019
Slavia Praha - Hostivař B
3:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 16.40
30.11.2019
Hradec K. - Rakovník
0:3
U12 mladší žákyně Zelený pruh 15.20
30.11.2019
Slavia Praha - Praga
3:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.40
30.11.2019
Rakovník - Hostivař A
2:2
U12 mladší žákyně Zelený pruh 14.00
30.11.2019
Praga - Hradec K.
4:0
U12K skupina B Průhonice 16.10
24.11.2019
Hradec A - President
0:8
U12K skupina B Průhonice 15.30
24.11.2019
RSC - Kbely
1:4
U12K skupina B Průhonice 14.50
24.11.2019
President - Hostivař B
5:1
U12K skupina B Průhonice 14.10
24.11.2019
Hradec A - Kbely
0:1
U12K skupina B Průhonice 13.30
24.11.2019
RSC - Hostivař B
3:4
U12K skupina A Průhonice 11.40
24.11.2019
Hradec B - Mnichovice
1:5
U12K skupina A Průhonice 11.00
24.11.2019
Hostivař A - Slavia
6:2
U12K skupina A Průhonice 10.20
24.11.2019
Mnichovice - Bohemians
2:2
U12K skupina A Průhonice 9.40
24.11.2019
Hradec B  - Slavia
2:4
U12K skupina A Průhonice 9.00
24.11.2019
Hostivař A - Bohemians
2:1
U10 přípravka skupina B 16.20
24.11.2019
Kbely A - Bohemians
7:3
U10 přípravka skupina B 15.40
24.11.2019
Mnichovice B - Slavia dívky
2:2
U10 přípravka skupina B 15.00
24.11.2019
Bohemians - Praga B
4:4
U10 přípravka skupina B 14.20
24.11.2019
Kbely A - President
15:2
U10 přípravka skupina B 13.40
24.11.2019
Slavia dívky - Praga B
1:9
U10 přípravka skupina B 13.00
24.11.2019
President - Mnichovice B
9:2
U10 přípravka skupina A 12.20
24.11.2019
Hostivař - Mnichovice C
14:2
U10 přípravka skupina A 11.40
24.11.2019
Mnichovice A - Slavia kluci
10:0
U10 přípravka skupina A 11.00
24.11.2019
Mnichovice C - Praga A
0:11
U10 přípravka skupina A 10.20
24.11.2019
Hostivař - Kbely B
10:0
U10 přípravka skupina A 9.40
24.11.2019
Slavia kluci - Praga A
0:6
U10 přípravka skupina A 9.00
24.11.2019
Kbely B - Mnichovice A
1:5
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace