Přebor Prahy U8

Přebor Prahy U8
18 / 03 / 2020

Kategorie benjamínků odehrála svůj poslední turnaj sezóny - Přebor Prahy

Přebor Prahy U8

V sobotu 7.3.2020 uspořádal  pod záštitou Pražského svazu pozemního hokeje Sokol Kbely

v hale Bohemians na Hagiboru "Pražský přebor benjamínků 2020".

Jednalo se o závěrečný  halový turnaj, který se hrál na velké hřiště s pěti hráči a brankářem.

Zúčastnila se družstva HC Hostivař, Slavie Praha dívek, HC Praga, HC Mnichovice, Bohemians Praha a Sokola Kbely, rozdělených do dvou skupin, kde hrál každý s každým 1x18 minut a dále nástavba dle umístění.

Děcka přistupovala k utkáním zodpovědně a dala do toho všechno a na hřišti bylo vidět spousta pěkných akcí.

Ke zkvalitnění přispěla i čtveřice rozhodčích - sourozenci Větrovský, otec a syn Škardovi.

Tímto jim děkujeme a věříme, že to nebylo naposledy kdy i mezinárodní rozhodčí si najde cestu k těm nejmenším.

Odměnou byla pro všechny hráče velká medaile, pro družstvo pohár za účast, diplom a samozřejmě nemohla chybět nějaká sladkost.

 Jiří Kačmařík - Sokol Kbely, garant soutěže

autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D 16.20
08.03.2020
Mnichovice B - Kbely B
2:1
U10 přípravka skupina D 15.40
08.03.2020
Bohemians - Mnichovice C
3:1
U10 přípravka skupina D 15.00
08.03.2020
Slavia dívky - Slavia kluci
1:3
U10 přípravka skupina D 14.20
08.03.2020
Bohemians - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina D 13.40
08.03.2020
Mnichovice B - Slavia kluci
1:5
U10 přípravka skupina D 13.00
08.03.2020
Slavia dívky - Mnichovice C
3:2
U10 přípravka skupina C 12.20
08.03.2020
President - Praga A
4:5
U10 přípravka skupina C 11.40
08.03.2020
Kbely A - Hostivař
3:4
U10 přípravka skupina C 11.00
08.03.2020
Praga B - Mnichovice A
3:9
U10 přípravka skupina C 10.20
08.03.2020
Kbely A - Praga A
1:4
U10 přípravka skupina C 9.40
08.03.2020
President - Mnichovice A
1:8
U10 přípravka skupina C 9.00
08.03.2020
Praga B - Hostivař
4:10
U12 mladší žáci finále Zelený pruh 15.40
15.02.2020
President - Hostivař
7:0
U12 mladší žáci o třetí místo Zelený pruh 15.00
15.02.2020
Litice  - Bolevec
2:0
U12 mladší žáci semifinále 2 Zelený pruh 14.10
15.02.2020
Litice - Hostivař
3:4
U12 mladší žáci semifinále 1 Zelený pruh 13.30
15.02.2020
President - Bolevec
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 12.20
15.02.2020
Praga - Hostivař B
11:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.40
15.02.2020
Slavia Praha - Hostivař A
3:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.00
15.02.2020
Hostivař B - Hradec
0:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.20
15.02.2020
Praga - Rakovník
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.40
15.02.2020
Hostivař A - Hradec 
10:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9:00
15.02.2020
Rakovník - Slavia
2:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace