Turnaj U10 ve Kbelích

Turnaj U10 ve Kbelích
23 / 09 / 2020

V neděli 20.9.2020 uspořádal Sokol Kbely turnaj přípravek.

Turnaje se zúčastnila družstva Mnichovic 3x, Sokola Kbely,  Bohemians,  Hradce Králové, Pragy a Hostivaře.

Hrálo se za slunečného počasí ve dvou skupinách po čtyřech 1x 20 minut a dále dle umístění 1A s 1B atd..

Celkové pořadí :    1. Mnichovice A

                               2. Hostivař

                               3. Praga

                               4. Hradec Králové 

                               5. Mnichovice C

                               6. Sokol Kbely

                               7. Mnichovice B

                               8. Bohemians Praha

Za přístup a odvedenou hru dostalo každé družstvo nějakou sladkost a první tři medaile s logem pořadatele.

     Kačmařík - Sokol Kbely

 

autor: redakce PSPH

Galerie

Aktuální kolo

U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.50
11.10.2020
Kbely dívky - Hostivař mix
1:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.50
11.10.2020
Praga dívky - Slavia dívky B
9:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.30
11.10.2020
Slavia dívky A - Praga dívky
3:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.30
11.10.2020
Praga mix - Hostivař mix
1:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.10
11.10.2020
Slavia dívky B - Kbely dívky
0:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.10
11.10.2020
Praga dívky - Praga mix
3:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.50
11.10.2020
Praga mix - Slavia dívky A
1:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.30
11.10.2020
Slavia dívky B - Hostivař mix
0:8
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.30
11.10.2020
Kbely dívky - Slavia dívky A
0:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.10
11.10.2020
Praga mix - Kbely dívky
2:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.10
11.10.2020
Hostivař mix - Praga dívky
4:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.50
11.10.2020
Slavia dívky A - Slavia dívky B
9:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.50
11.10.2020
Kbely dívky - Praga dívky
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.30
11.10.2020
Slavia dívky A - Hostivař mix
2:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.30
11.10.2020
Praga mix - Slavia dívky B
3:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.20
11.10.2020
Praga kluci - Slavia kluci
5:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
11.10.2020
President - Bohemians kluci
12:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
11.10.2020
Kbely kluci - Praga kluci
2:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.40
11.10.2020
Praga kluci - Bohemians kluci
6:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.20
11.10.2020
Bohemians kluci - Kbely kluci
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.00
11.10.2020
Slavia kluci - President
2:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.40
11.10.2020
President  - Praga kluci
6:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.20
11.10.2020
Kbely kluci - Slavia kluci
3:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
11.10.2020
Bohemians kluci - Slavia kluci
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
11.10.2020
Kbely kluci - President 
2:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace