Kluby

HC Bohemians Praha

HC Bohemians Praha

HC Hostivař

TJ Sokol Kbely

HC 1946 Praga

President

SK Slavia Praha

SK Slavia Praha

Aktuální kolo

U10 přípravky Přebor Prahy 12.20
27.02.2022
President - Slavia B
5:1
U10 přípravky Přebor Prahy 11.40
27.02.2022
Hradec K. - Praga
4:4
U10 přípravky Přebor Prahy 11.00
27.02.2022
Kbely A - Hostivař
1:11
U10 přípravky Přebor Prahy 10.20
27.02.2022
Hradec K. - Slavia B
7:0
U10 přípravky Přebor Prahy 9.40
27.02.2022
President - Hostivař
0:8
U10 přípravky Přebor Prahy 9.00
27.02.2022
Kbely A - Praga
4:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
12.02.2022
Mnichovice - Bohemians
4:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
12.02.2022
Hradec K. - Praga
6:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
12.02.2022
Slavia - Mnichovice
0:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
12.02.2022
Kbely - Hostivař
2:0
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.00
12.02.2022
President - Slavia
1:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
12.02.2022
Bohemians - Hradec K.
0:7
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
12.02.2022
Praga - Kbely
3:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.00
12.02.2022
Hostivař - President
4:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 15.00
12.02.2022
Bohemians bílí - Kbely B
3:10
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 14.20
12.02.2022
Slavia A - Bohemians zelení
5:5
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.40
12.02.2022
Bohemians bílí - Bohemians zelení
2:15
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.00
12.02.2022
Slavia A - Kbely B
5:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 12.20
12.02.2022
Kbely A - Slavia B
5:2
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.40
12.02.2022
President - Praga
1:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.00
12.02.2022
Hradec K. - Hostivař
4:10
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 10.20
12.02.2022
President - Slavia B
6:8
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.40
12.02.2022
Kbely A - Hostivař
0:4
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.00
12.02.2022
Hradec K. - Praga
4:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 15.00
05.02.2022
Bohemians zelení - Bohemians bílí
18:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 14.20
05.02.2022
Kbely B - Slavia A
5:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.40
05.02.2022
Bohemians bílí - Kbely B
0:11
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.00
05.02.2022
Bohemians zelení - Slavia A
6:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.40
05.02.2022
Praga - Kbely A
9:2
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.00
05.02.2022
Hostivař - President
14:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.40
05.02.2022
Praga - President
8:8
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.00
05.02.2022
Hostivař - Hradec K.
11:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.50
05.02.2022
Mnichovice - Hradec K.
1:7
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.00
05.02.2022
Bohemians - Slavia
3:5
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.00
05.02.2022
Hradec K. - Bohemians
1:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace