Kluby

HC Bohemians Praha

HC Bohemians Praha

HC Hostivař

TJ Sokol Kbely

HC 1946 Praga

President

SK Slavia Praha

SK Slavia Praha

Aktuální kolo

U10 přípravka Přebor Prahy finále
10.10.2021
Praga - Slavia dívky
3:1
U10 přípravka Přebor Prahy 3.-4. místo
10.10.2021
Hostivař - Slavia A
8:0
U10 přípravka Přebor Prahy 5.-6. místo
10.10.2021
Slavia B - Bohemians A
4:1
U10 přípravka Přebor Prahy 7.-8. místo
10.10.2021
President - Kbely dívky
4:0
U10 přípravka Přebor Prahy 9.-10. místo
10.10.2021
Kbely A - Praga dívky
1:0
U10 přípravka Přebor Prahy 11.-12. místo
10.10.2021
Bohemians B - Kbely B
0:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.30
10.10.2021
Kbely dívky - Praga dívky
2:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.30
10.10.2021
Slavia dívky - Slavia A
2:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.30
10.10.2021
Kbely B - Bohemians A
1:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 12.10
10.10.2021
Bohemians B - Hostivař
0:11
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 12.10
10.10.2021
Praga - President
5:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 12.10
10.10.2021
Slavia B - Kbely A
2:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 11.50
10.10.2021
Praga dívky - Bohemians A
0:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 11.50
10.10.2021
Kbely dívky - Slavia A
3:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 11.50
10.10.2021
Slavia dívky - Kbely B
3:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.30
10.10.2021
Kbely A - Hostivař
1:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.30
10.10.2021
Slavia B - President
3:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.30
10.10.2021
Praga - Bohemians B
7:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 11.10
10.10.2021
Slavia dívky - Bohemians A
5:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 11.10
10.10.2021
Kbely dívky - Kbely B
2:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 11.10
10.10.2021
Praga dívky - Slavia A
1:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.50
10.10.2021
Praga - Hostivař
3:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.50
10.10.2021
Slavia B - Bohemians B
2:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.50
10.10.2021
Kbely A - President
3:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 10.30
10.10.2021
Kbely B - Slavia A
0:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 10.30
10.10.2021
Kbely dívky - Bohemians A
0:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 10.30
10.10.2021
Slavia dívky - Praga dívky
1:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.10
10.10.2021
Bohemians B - President
0:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.10
10.10.2021
Slavia B - Hostivař
1:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.10
10.10.2021
Praga - Kbely A
10:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 9.50
10.10.2021
Slavia A - Bohemians A
2:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 9.50
10.10.2021
Praga dívky - Kbely B
1:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 9.50
10.10.2021
Slavia dívky - Kbely dívky
3:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.30
10.10.2021
President - Hostivař
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.30
10.10.2021
Kbely A - Bohemians B
2:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.30
10.10.2021
Praga  - Slavia B
3:1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace