Metodika holandská škola

Metodika holandská škola
14 / 04 / 2019

Jsme moc rádi, že díky ČSPH můžeme všem klubovým trenérům nabídnout metodiku pro přípravu dětí ve věku 12 až 18 let.

Věříme, že tato holandská škola poskytne trenérům zmíněných věkových kategorií výraznou pomůcku pro práci s dětmi v kategoriích U15 a U18.

 Materiály najdete zdezde , zde, zde, zde, zde a zde.

Budeme rádi za postřehy a zkušenosti z praxe, abychom dál rozvíjeli kvalitu a schopnosti dětí v uvedených věkových kategoriích.

autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravky Přebor Prahy 12.20
27.02.2022
President - Slavia B
5:1
U10 přípravky Přebor Prahy 11.40
27.02.2022
Hradec K. - Praga
4:4
U10 přípravky Přebor Prahy 11.00
27.02.2022
Kbely A - Hostivař
1:11
U10 přípravky Přebor Prahy 10.20
27.02.2022
Hradec K. - Slavia B
7:0
U10 přípravky Přebor Prahy 9.40
27.02.2022
President - Hostivař
0:8
U10 přípravky Přebor Prahy 9.00
27.02.2022
Kbely A - Praga
4:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
12.02.2022
Mnichovice - Bohemians
4:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
12.02.2022
Hradec K. - Praga
6:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
12.02.2022
Slavia - Mnichovice
0:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
12.02.2022
Kbely - Hostivař
2:0
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.00
12.02.2022
President - Slavia
1:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
12.02.2022
Bohemians - Hradec K.
0:7
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
12.02.2022
Praga - Kbely
3:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.00
12.02.2022
Hostivař - President
4:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 15.00
12.02.2022
Bohemians bílí - Kbely B
3:10
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 14.20
12.02.2022
Slavia A - Bohemians zelení
5:5
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.40
12.02.2022
Bohemians bílí - Bohemians zelení
2:15
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.00
12.02.2022
Slavia A - Kbely B
5:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 12.20
12.02.2022
Kbely A - Slavia B
5:2
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.40
12.02.2022
President - Praga
1:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.00
12.02.2022
Hradec K. - Hostivař
4:10
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 10.20
12.02.2022
President - Slavia B
6:8
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.40
12.02.2022
Kbely A - Hostivař
0:4
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.00
12.02.2022
Hradec K. - Praga
4:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 15.00
05.02.2022
Bohemians zelení - Bohemians bílí
18:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 14.20
05.02.2022
Kbely B - Slavia A
5:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.40
05.02.2022
Bohemians bílí - Kbely B
0:11
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.00
05.02.2022
Bohemians zelení - Slavia A
6:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.40
05.02.2022
Praga - Kbely A
9:2
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.00
05.02.2022
Hostivař - President
14:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.40
05.02.2022
Praga - President
8:8
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.00
05.02.2022
Hostivař - Hradec K.
11:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.50
05.02.2022
Mnichovice - Hradec K.
1:7
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.00
05.02.2022
Bohemians - Slavia
3:5
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.00
05.02.2022
Hradec K. - Bohemians
1:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 12.40
30.01.2022
Slavia - Mnichovice
5:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 12.00
30.01.2022
Hradec K. - Kbely
8:0
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.20
30.01.2022
Mnichovice - Bohemians
3:3
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.40
30.01.2022
Slavia - Hradec K.
1:7
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.00
30.01.2022
Kbely - Bohemians
1:5
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
29.01.2022
Slavia - Kbely
0:8
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
29.01.2022
President - Mnichovice
4:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
29.01.2022
Hradec K. - Slavia
6:2
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
29.01.2022
Hostivař - Praga
3:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
29.01.2022
Mnichovice - Hradec K.
0:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
29.01.2022
Praga - President
2:3
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 13.20
16.01.2022
Mnichovice - Slavia
1:5
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 12.40
16.01.2022
Kbely - Bohemians
0:5
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 12.00
16.01.2022
Bohemians - Mnichovice
2:0
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.20
16.01.2022
Mnichovice - Kbely
5:0
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.40
16.01.2022
Hradec K. - Slavia
1:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.00
16.01.2022
Bohemians - Hradec K.
2:5
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
15.01.2022
Hradec K. - Kbely
5:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
15.01.2022
Bohemians - President
7:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
15.01.2022
Hostivař - Slavia
4:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
15.01.2022
President - Hradec K.
0:8
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.00
15.01.2022
Kbely - Mnichovice
4:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
15.01.2022
Praga - Bohemians
8:2
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
15.01.2022
Mnichovice - Hostivař
2:2
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.00
15.01.2022
Slavia - Praga
1:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 15.00
15.01.2022
Bohemians bílí - Hradec K.
0:15
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.20
15.01.2022
Hradec K. - Slavia A
13:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.40
15.01.2022
Kbely A - Bohemians bílí
11:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.00
15.01.2022
Slavia A - President
0:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 12.20
15.01.2022
Mnichovice A - Kbely B
5:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.40
15.01.2022
Bohemians zelení - Praga
2:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
15.01.2022
Kbely B - Slavia B
0:10
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.20
15.01.2022
Hostivař - Mnichovice A
14:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.40
15.01.2022
Slavia B - Bohemians zelení
3:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
15.01.2022
Praga - Hostivař
1:11
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 13.20
09.01.2022
Slavia - Kbely
15:0
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 12.40
09.01.2022
Hradec K. - Mnichovice
6:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 12.00
09.01.2022
Slavia - Bohemians
3:4
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.20
09.01.2022
Kbely - Mnichovice
0:4
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.40
09.01.2022
Slavia - Hradec K.
0:4
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.00
09.01.2022
Bohemians - Kbely
9:0
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
08.01.2022
Hostivař - Hradec K.
2:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
08.01.2022
President - Kbely
0:8
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
08.01.2022
Praga - Hradec K.
2:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
08.01.2022
Hostivař - Kbely
1:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.00
08.01.2022
Bohemians - Slavia
1:0
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
08.01.2022
Praga - Mnichovice
0:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
08.01.2022
Slavia - President
1:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.00
08.01.2022
Bohemians - Mnichovice
1:6
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 16.20
08.01.2022
Praga - Kbely B
7:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 15.40
08.01.2022
Hostivař - Slavia B
8:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 15.00
08.01.2022
Kbely B - Bohemians zelení
2:10
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 14.20
08.01.2022
Mnichovice A - Praga
6:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 13.40
08.01.2022
Bohemians zelení - Hostivař
0:8
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 13.00
08.01.2022
Slavia B - Mnichovice A
8:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 11.40
08.01.2022
Kbely A - Slavia A
5:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 11.00
08.01.2022
Hradec K. - President
6:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 9.40
08.01.2022
President - Kbely A
5:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 9.00
08.01.2022
Slavia A - Bohemians bílí
4:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 15.40
18.12.2021
Bohemians bílí - President
4:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 15.00
18.12.2021
Hradec K. - Kbely A
7:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.00
18.12.2021
Bohemians bílí - Kbely A
3:9
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 12.20
18.12.2021
Slavia B - Kbely B
9:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.40
18.12.2021
Mnichovice A - Bohemians zelení
4:8
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
18.12.2021
Kbely B - Hostivař
1:11
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.20
18.12.2021
Praga - Slavia B
5:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.40
18.12.2021
Mnichovice A - Hostivař
0:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
18.12.2021
Praga - Bohemians zelení
8:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
18.12.2021
Mnichovice - President
2:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
18.12.2021
Slavia - Hradec K.
0:12
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
18.12.2021
President - Hostivař
4:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
18.12.2021
Kbely - Praga
6:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.00
18.12.2021
Hradec K. - Bohemians
9:0
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
18.12.2021
Mnichovice - Slavia
2:2
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
18.12.2021
Praga - Hostivař
2:2
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.00
18.12.2021
Bohemians - Kbely
2:6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace