Metodika pro přípravu dětí díl třetí

Metodika pro přípravu dětí díl třetí
08 / 09 / 2017

Článek Metodika pro přípravu dětí díl třetí přináší další nabídku pro trenéry

V tomto článku najdete odkazy na další metodické materiály. Jejich zaměření je na věkové kategorie U14 a U16. I když tyto věkové kategorie již nejsou v přímém zaměření PSPH, jejich zařazení jsme zvolili na základě žádostí od trenérů.

Upozornění: překlady vznikly před nějakou dobou. Je proto přirozené, že některé myšlenky byly v čase přehodnoceny. Proto je vhodné k nácviku přistupovat v souladu se současným vývojem.

Rámcový tréninkový plán pro kategorii U14 naleznete zde

Rámcový tréninkový plán pro kategorii U16 naleznete zde

autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravky Přebor Prahy 12.20
27.02.2022
President - Slavia B
5:1
U10 přípravky Přebor Prahy 11.40
27.02.2022
Hradec K. - Praga
4:4
U10 přípravky Přebor Prahy 11.00
27.02.2022
Kbely A - Hostivař
1:11
U10 přípravky Přebor Prahy 10.20
27.02.2022
Hradec K. - Slavia B
7:0
U10 přípravky Přebor Prahy 9.40
27.02.2022
President - Hostivař
0:8
U10 přípravky Přebor Prahy 9.00
27.02.2022
Kbely A - Praga
4:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
12.02.2022
Mnichovice - Bohemians
4:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
12.02.2022
Hradec K. - Praga
6:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
12.02.2022
Slavia - Mnichovice
0:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
12.02.2022
Kbely - Hostivař
2:0
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.00
12.02.2022
President - Slavia
1:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
12.02.2022
Bohemians - Hradec K.
0:7
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
12.02.2022
Praga - Kbely
3:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.00
12.02.2022
Hostivař - President
4:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 15.00
12.02.2022
Bohemians bílí - Kbely B
3:10
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 14.20
12.02.2022
Slavia A - Bohemians zelení
5:5
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.40
12.02.2022
Bohemians bílí - Bohemians zelení
2:15
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.00
12.02.2022
Slavia A - Kbely B
5:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 12.20
12.02.2022
Kbely A - Slavia B
5:2
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.40
12.02.2022
President - Praga
1:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.00
12.02.2022
Hradec K. - Hostivař
4:10
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 10.20
12.02.2022
President - Slavia B
6:8
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.40
12.02.2022
Kbely A - Hostivař
0:4
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.00
12.02.2022
Hradec K. - Praga
4:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 15.00
05.02.2022
Bohemians zelení - Bohemians bílí
18:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 14.20
05.02.2022
Kbely B - Slavia A
5:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.40
05.02.2022
Bohemians bílí - Kbely B
0:11
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.00
05.02.2022
Bohemians zelení - Slavia A
6:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.40
05.02.2022
Praga - Kbely A
9:2
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.00
05.02.2022
Hostivař - President
14:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.40
05.02.2022
Praga - President
8:8
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.00
05.02.2022
Hostivař - Hradec K.
11:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.50
05.02.2022
Mnichovice - Hradec K.
1:7
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.00
05.02.2022
Bohemians - Slavia
3:5
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.00
05.02.2022
Hradec K. - Bohemians
1:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 12.40
30.01.2022
Slavia - Mnichovice
5:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 12.00
30.01.2022
Hradec K. - Kbely
8:0
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.20
30.01.2022
Mnichovice - Bohemians
3:3
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.40
30.01.2022
Slavia - Hradec K.
1:7
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.00
30.01.2022
Kbely - Bohemians
1:5
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
29.01.2022
Slavia - Kbely
0:8
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
29.01.2022
President - Mnichovice
4:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
29.01.2022
Hradec K. - Slavia
6:2
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
29.01.2022
Hostivař - Praga
3:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
29.01.2022
Mnichovice - Hradec K.
0:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
29.01.2022
Praga - President
2:3
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 13.20
16.01.2022
Mnichovice - Slavia
1:5
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 12.40
16.01.2022
Kbely - Bohemians
0:5
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 12.00
16.01.2022
Bohemians - Mnichovice
2:0
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.20
16.01.2022
Mnichovice - Kbely
5:0
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.40
16.01.2022
Hradec K. - Slavia
1:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.00
16.01.2022
Bohemians - Hradec K.
2:5
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
15.01.2022
Hradec K. - Kbely
5:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
15.01.2022
Bohemians - President
7:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
15.01.2022
Hostivař - Slavia
4:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
15.01.2022
President - Hradec K.
0:8
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.00
15.01.2022
Kbely - Mnichovice
4:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
15.01.2022
Praga - Bohemians
8:2
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
15.01.2022
Mnichovice - Hostivař
2:2
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.00
15.01.2022
Slavia - Praga
1:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 15.00
15.01.2022
Bohemians bílí - Hradec K.
0:15
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.20
15.01.2022
Hradec K. - Slavia A
13:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.40
15.01.2022
Kbely A - Bohemians bílí
11:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.00
15.01.2022
Slavia A - President
0:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 12.20
15.01.2022
Mnichovice A - Kbely B
5:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.40
15.01.2022
Bohemians zelení - Praga
2:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
15.01.2022
Kbely B - Slavia B
0:10
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.20
15.01.2022
Hostivař - Mnichovice A
14:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.40
15.01.2022
Slavia B - Bohemians zelení
3:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
15.01.2022
Praga - Hostivař
1:11
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 13.20
09.01.2022
Slavia - Kbely
15:0
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 12.40
09.01.2022
Hradec K. - Mnichovice
6:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 12.00
09.01.2022
Slavia - Bohemians
3:4
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.20
09.01.2022
Kbely - Mnichovice
0:4
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.40
09.01.2022
Slavia - Hradec K.
0:4
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.00
09.01.2022
Bohemians - Kbely
9:0
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
08.01.2022
Hostivař - Hradec K.
2:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
08.01.2022
President - Kbely
0:8
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
08.01.2022
Praga - Hradec K.
2:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
08.01.2022
Hostivař - Kbely
1:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.00
08.01.2022
Bohemians - Slavia
1:0
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
08.01.2022
Praga - Mnichovice
0:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
08.01.2022
Slavia - President
1:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.00
08.01.2022
Bohemians - Mnichovice
1:6
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 16.20
08.01.2022
Praga - Kbely B
7:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 15.40
08.01.2022
Hostivař - Slavia B
8:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 15.00
08.01.2022
Kbely B - Bohemians zelení
2:10
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 14.20
08.01.2022
Mnichovice A - Praga
6:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 13.40
08.01.2022
Bohemians zelení - Hostivař
0:8
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 13.00
08.01.2022
Slavia B - Mnichovice A
8:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 11.40
08.01.2022
Kbely A - Slavia A
5:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 11.00
08.01.2022
Hradec K. - President
6:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 9.40
08.01.2022
President - Kbely A
5:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 9.00
08.01.2022
Slavia A - Bohemians bílí
4:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 15.40
18.12.2021
Bohemians bílí - President
4:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 15.00
18.12.2021
Hradec K. - Kbely A
7:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.00
18.12.2021
Bohemians bílí - Kbely A
3:9
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 12.20
18.12.2021
Slavia B - Kbely B
9:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.40
18.12.2021
Mnichovice A - Bohemians zelení
4:8
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
18.12.2021
Kbely B - Hostivař
1:11
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.20
18.12.2021
Praga - Slavia B
5:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.40
18.12.2021
Mnichovice A - Hostivař
0:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
18.12.2021
Praga - Bohemians zelení
8:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
18.12.2021
Mnichovice - President
2:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
18.12.2021
Slavia - Hradec K.
0:12
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
18.12.2021
President - Hostivař
4:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
18.12.2021
Kbely - Praga
6:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.00
18.12.2021
Hradec K. - Bohemians
9:0
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
18.12.2021
Mnichovice - Slavia
2:2
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
18.12.2021
Praga - Hostivař
2:2
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.00
18.12.2021
Bohemians - Kbely
2:6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace