Hradec Králové vítězem soutěže mladších žákyň

Hradec Králové vítězem soutěže mladších žákyň
05 / 02 / 2022

Skočila soutěž mladších žákyň - sezóna 2021 / 2022. Vítězem jsou díky skóre dívky Hradce Králové.

                 
  Mladší žákyně U12D            
                 
  13. - 14. kolo              
  Hradec K. : Bohemians   1 : 2  
  Kbely : Slavia   0 : 5 K
  Mnichovice : Hradec K.   1 : 7  
  Boehemians : Slavia   3 : 5  
  Kbely : Mnichovice   0 : 5 K

 

                           
  Konečná tabulka U12 mladší žákyně:              
                           
  1. Hradec K.   16 13 0 3   103 : 20   39
  2. Slavia   16 13 0 3   76 : 32   39
  3. Bohemians   16 9 1 6   51 : 38   28
  4. Mnichovice   16 4 1 11   29 : 52   13
  5.  Kbely   16 0 0 16   4 : 121   0

 

Slavia Hradec Králové 1. místo

1. místo Hradec Králové

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slavia Praha 2. místo

2. místo Slavia Praha

Bohemians Praha 3. místo

3. místo Bohemians

Tři nejlepší týmy

2022 medailistky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravky Přebor Prahy 12.20
27.02.2022
President - Slavia B
5:1
U10 přípravky Přebor Prahy 11.40
27.02.2022
Hradec K. - Praga
4:4
U10 přípravky Přebor Prahy 11.00
27.02.2022
Kbely A - Hostivař
1:11
U10 přípravky Přebor Prahy 10.20
27.02.2022
Hradec K. - Slavia B
7:0
U10 přípravky Přebor Prahy 9.40
27.02.2022
President - Hostivař
0:8
U10 přípravky Přebor Prahy 9.00
27.02.2022
Kbely A - Praga
4:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
12.02.2022
Mnichovice - Bohemians
4:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
12.02.2022
Hradec K. - Praga
6:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
12.02.2022
Slavia - Mnichovice
0:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
12.02.2022
Kbely - Hostivař
2:0
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.00
12.02.2022
President - Slavia
1:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
12.02.2022
Bohemians - Hradec K.
0:7
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
12.02.2022
Praga - Kbely
3:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.00
12.02.2022
Hostivař - President
4:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 15.00
12.02.2022
Bohemians bílí - Kbely B
3:10
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 14.20
12.02.2022
Slavia A - Bohemians zelení
5:5
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.40
12.02.2022
Bohemians bílí - Bohemians zelení
2:15
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.00
12.02.2022
Slavia A - Kbely B
5:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 12.20
12.02.2022
Kbely A - Slavia B
5:2
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.40
12.02.2022
President - Praga
1:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.00
12.02.2022
Hradec K. - Hostivař
4:10
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 10.20
12.02.2022
President - Slavia B
6:8
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.40
12.02.2022
Kbely A - Hostivař
0:4
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.00
12.02.2022
Hradec K. - Praga
4:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 15.00
05.02.2022
Bohemians zelení - Bohemians bílí
18:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 14.20
05.02.2022
Kbely B - Slavia A
5:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.40
05.02.2022
Bohemians bílí - Kbely B
0:11
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.00
05.02.2022
Bohemians zelení - Slavia A
6:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.40
05.02.2022
Praga - Kbely A
9:2
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.00
05.02.2022
Hostivař - President
14:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.40
05.02.2022
Praga - President
8:8
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.00
05.02.2022
Hostivař - Hradec K.
11:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.50
05.02.2022
Mnichovice - Hradec K.
1:7
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.00
05.02.2022
Bohemians - Slavia
3:5
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.00
05.02.2022
Hradec K. - Bohemians
1:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace