Mistři ČR mladších žákyň a žáků

Mistři ČR mladších žákyň a žáků
16 / 02 / 2020

Mistři ČR v kategoriích mladších žákyň a žáků se staly týmy dívek Hostivaře a kluků Presidentu

V sobotu 15.2.2020 skončily přebory ČR v kategoriích mladších žákyň a žáků.

U mladších žákyň bylo dohráno poslední dvojkolo s výsledky:

  14.-15. kolo            
  Rakovník : Slavia   2 : 4
  Hostivař A : Hradec   10 : 0
  Praga  : Rakovník   2 : 1
  Hostivař B : Hradec   0 : 8
  Slavia : Hostivař A   3 : 5
  Praga  : Hostivař B   11 : 1

  

  Konečná tabulka U12 mladší žákyně:              
                           
  1. Hostivař A   15 14 1 0   91 : 19   43
  2. Hradec Králové 15 9 0 6   45 : 36   27
  3. Rakovník   15 6 3 6   42 : 25   21
  4. Praga   15 7 0 8   47 : 42   21
  5. Slavia   15 6 2 7   46 : 37   20
  6. Hostivař B   15 0 0 15   5 : 117   0

 

V kategorii kluků do finálové části Přeboru České republiky postoupily týmy President, Hostivař, Litice, Bolevec.

Semifinále:

President - Bolevec 4:0

Litice - Hostivař  3:4

souboj o třetí místo: Litice - Bolevec 2:0

Finále: Presiedent - Hostivař   7:0

Vítězným týmům gratulujeme

autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D 16.20
08.03.2020
Mnichovice B - Kbely B
2:1
U10 přípravka skupina D 15.40
08.03.2020
Bohemians - Mnichovice C
3:1
U10 přípravka skupina D 15.00
08.03.2020
Slavia dívky - Slavia kluci
1:3
U10 přípravka skupina D 14.20
08.03.2020
Bohemians - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina D 13.40
08.03.2020
Mnichovice B - Slavia kluci
1:5
U10 přípravka skupina D 13.00
08.03.2020
Slavia dívky - Mnichovice C
3:2
U10 přípravka skupina C 12.20
08.03.2020
President - Praga A
4:5
U10 přípravka skupina C 11.40
08.03.2020
Kbely A - Hostivař
3:4
U10 přípravka skupina C 11.00
08.03.2020
Praga B - Mnichovice A
3:9
U10 přípravka skupina C 10.20
08.03.2020
Kbely A - Praga A
1:4
U10 přípravka skupina C 9.40
08.03.2020
President - Mnichovice A
1:8
U10 přípravka skupina C 9.00
08.03.2020
Praga B - Hostivař
4:10
U12 mladší žáci finále Zelený pruh 15.40
15.02.2020
President - Hostivař
7:0
U12 mladší žáci o třetí místo Zelený pruh 15.00
15.02.2020
Litice  - Bolevec
2:0
U12 mladší žáci semifinále 2 Zelený pruh 14.10
15.02.2020
Litice - Hostivař
3:4
U12 mladší žáci semifinále 1 Zelený pruh 13.30
15.02.2020
President - Bolevec
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 12.20
15.02.2020
Praga - Hostivař B
11:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.40
15.02.2020
Slavia Praha - Hostivař A
3:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.00
15.02.2020
Hostivař B - Hradec
0:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.20
15.02.2020
Praga - Rakovník
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.40
15.02.2020
Hostivař A - Hradec 
10:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9:00
15.02.2020
Rakovník - Slavia
2:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace