Přebor Prahy U10 7. - 8. kolo

Přebor Prahy U10 7. - 8. kolo
09 / 01 / 2022

Přebor Prahy U10 má za sebou 7. - 8. kolo v základních skupinách

               
  Přípravka U10            
               
  7. - 8. kolo            
  Skupina A            
  Slavia B : Mnichovice A   8 : 5
  Bohemians zelení : Hostivař   0 : 8
  Mnichovice A : Praga   6 : 4
  Kbely B : Bohemians zelení   2 : 10
  Hostivař : Slavia B   8 : 2
  Praga : Kbely B   7 : 1
               
  Skupina B            
  Slavia A : Bohemians bílí   4 : 0
  President : Kbely A   5 : 5
  Hradec K. : President   6 : 2
  Kbely A : Slavia A   5 : 1

 

                           
  Tabulka U10 přípravky:                    
                           
    Skupina A                      
  1. Hostivař    8 7 0 1   62 : 8   21
  2. Praga    8 7 0 1   56 : 21   21
  3. Bohemians zelení   8 4 0 4   36 : 43   12
  4. Mnichovice A   8 3 0 5   45 : 44   9
  5. Slavia B   8 3 0 5   32 : 38   9
  6. Kbely B   8 0 0 8   5 : 82   0
                           
    Skupina B                      
  1. Hradec Králové   6 5 0 1   40 : 16   15
  2. President   7 4 1 2   34 : 23   13
  3. Kbely A   7 3 1 3   35 : 30   10
  4. Slavia A   6 3 0 3   17 : 18   9
  5. Bohemians bílí   6 0 0 6   7 : 46   0
autor: redakce PSPH

Galerie

Aktuální kolo

U12 mladší žáci finále 17.10
26.02.2023
President - Kbely
4:3
U12 mladší žáci o 3. místo 16.30
26.02.2023
Praga - Hostivař
3:8
U12 mladší žáci o 5. místo 15.50
26.02.2023
Mnichovice - Slavia
1:0
U12 mladší žáci o 7. místo 15.10
26.02.2023
Litice  - Litice B
4:2
U12 mladší žáci C1 - C4 14.30
26.02.2023
Kbely - Hostivař
3:2
U12 mladší žáci C2 - C3 13.50
26.02.2023
President - Praga
2:1
U12 mladší žáci C5 - C8 13.10
26.02.2023
Litice B - Slavia
1:3
U12 mladší žáci C6 - C7 12.30
26.02.2023
Mnichovice - Litice
2:1
U12 mladší žákyně 11.10
26.02.2023
Slavia - Litice
4:1
U12 mladší žákyně 10.30
26.02.2023
Rakovník - Kbely
3:2
U12 mladší žákyně 9.50
26.02.2023
Litice - Bohemians
2:7
U12 mladší žákyně 9.10
26.02.2023
Slavia - Rakovník
2:2
U12 mladší žákyně 8.30
26.02.2023
Kbely - Bohemians
4:2
U12 mladší žáci skupina C 16.30
22.01.2023
Praga - President
2:5
U12 mladší žáci skupina C 15.50
22.01.2023
Litice  - Slavia
0:5
U12 mladší žáci skupina C 15.10
22.01.2023
Praga - Kbely
2:2
U12 mladší žáci skupina C 14.30
22.01.2023
Hostivař - Litice B
7:2
U12 mladší žáci skupina C 13.50
22.01.2023
Mnichovice - Slavia
3:0
U12 mladší žáci skupina C 13.10
22.01.2023
Hostivař - President
2:4
U12 mladší žáci skupina C 12.30
22.01.2023
Litice  - Litice B
2:4
U12 mladší žáci skupina C 11.50
22.01.2023
Mnichovice - Kbely
2:3
U12 mladší žáci o 9. místo 11.50
22.01.2023
Šenkvice - Hradec
2:1
U12 mladší žáci o 11. místo kontumace
22.01.2023
Bohemians - Rakovník
10:0
U12 mladší žáci o 13. místo 10.30
22.01.2023
Kadaň  - Bolevec 
5:0
U12 mladší žáci skupina D 9.50
22.01.2023
Bolevec - Kadaň
0:2
U12 mladší žáci skupina D 9.10
22.01.2023
Šenkvice - Bohemians
3:3
U12 mladší žáci skupina D 8.30
22.01.2023
Rakovník - Hradec
0:10
U12 mladší žákyně 11.10
22.01.2023
Rakovník - Litice
5:0
U12 mladší žákyně 10.30
22.01.2023
Kbely - Slavia
9:1
U12 mladší žákyně 9.50
22.01.2023
Bohemians - Rakovník
2:2
U12 mladší žákyně 9.10
22.01.2023
Litice - Kbely
0:9
U12 mladší žákyně 8.30
22.01.2023
Bohemians - Slavia Praha
7:1
U10 přípravky Přebor Prahy finále 16.20
21.01.2023
Praga - Hradec
3:2
U10 přípravky Přebor Prahy o 3. místo 15.40
21.01.2023
Hostivař - Kbely A
2:6
U10 přípravky Přebor Prahy o 5. místo 15.00
21.01.2023
Kbely B - President
2:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 14.20
21.01.2023
President - Kbely A
2:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 13.40
21.01.2023
Hradec - Hostivař
1:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 13.00
21.01.2023
Kbely B - Praga
0:7
U10 přípravky Přebor Prahy o 7. místo 11.50
21.01.2023
Mnichovice A - Slavia A
4:3
U10 přípravky Přebor Prahy o 9. místo 11.10
21.01.2023
Mnichovice B - Hradec B
1:6
U10 přípravky Přebor Prahy o 11. místo 10.30
21.01.2023
Slavia B - Bohemians
0:6
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 9.50
21.01.2023
Bohemians - Slavia A
2:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 9.10
21.01.2023
Mnichovice - Hradec B
7:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 8.30
21.01.2023
Slavia B - Mnichovice B
2:3
U12 mladší žákyně 15.10
15.01.2023
Bohemians - Litice
6:2
U12 mladší žákyně 14.30
15.01.2023
Kbely - Rakovník
3:2
U12 mladší žákyně 13.50
15.01.2023
Slavia - Litice
0:2
U12 mladší žákyně 13.10
15.01.2023
Kbely - Bohemians
5:3
U12 mladší žákyně 12.30
15.01.2023
Slavia - Rakovník
1:3
U12 mladší žáci skupina D 11.50
15.01.2023
Hradec - Bolevec
9:0
U12 mladší žáci skupina D 11.10
15.01.2023
Šenkvice - Rakovník
4:2
U12 mladší žáci skupina D 10.30
15.01.2023
Bohemians - Kadaň
4:2
U12 mladší žáci skupina D 9.50
15.01.2023
Rakovník - Bolevec
3:1
U12 mladší žáci skupina D 9.10
15.01.2023
Bohemians - Hradec
2:3
U12 mladší žáci skupina D 8.30
15.01.2023
Šenkvice - Kadaň
8:0
U10 přípravka Přebor Prahy 16.45
14.01.2023
Mnichovice B - Bohemians
4:3
U10 přípravka Přebor Prahy 16.00
14.01.2023
Mnichovice - Slavia B
7:0
U10 přípravka Přebor Prahy 15.15
14.01.2023
Hradec B - Slavia 
2:3
U10 přípravka Přebor Prahy 14.30
14.01.2023
Slavia B - Bohemians
1:4
U10 přípravka Přebor Prahy 13.45
14.01.2023
Hradec B - Mnichovice B
8:3
U10 přípravka Přebor Prahy 13.00
14.01.2023
Mnichovice - Slavia
3:1
U10 přípravka Přebor Prahy 12.15
14.01.2023
Praga - President
2:2
U10 přípravka Přebor Prahy 11.30
14.01.2023
Hradec - Kbely B
5:1
U10 přípravka Přebor Prahy 10.45
14.01.2023
Hostivař - Kbely
2:8
U10 přípravka Přebor Prahy 10.00
14.01.2023
Kbely B - President
0:2
U10 přípravka Přebor Prahy 9.15
14.01.2023
Hostivař - Praga
1:7
U10 přípravka Přebor Prahy 8.30
14.01.2023
Hradec - Kbely
5:3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace