Kontakty

Pražský svaz pozemního hokeje, z.s., Mladoboleslavská 210, PSČ 197 00, Praha 9

IČ: 04470800, DIČ: CZ04470800, zapsán u Městského soudu v Praze, oddíl L, vložka 63576

Mail: info@psph.cz

předseda PSPH: Vladimír Poludvorný, tel.: +420 602 596 175, mail: info@psph.czvladimir.poludvorny@keaagency.cz

 

Výbor PSPH:

místopředseda: Miroslav Smolík, tel.: +420 727 862 580   mail: Smolik.Miroslav@seznam.cz, garant kategorie U10 + rozhodčí

místopředseda: Jiří Kačmařík, tel.: +420 602 818 396   mail: Kacmarik@cmail.cz, garant kategorií U6 + U8

pokladník: Martina Krábková,  tel.: +420 777 664 114      mail: Krabkovamartina@seznam.cz

člen: Jiří Korbel,  tel.: +420 777 575 517      mail: jiri.korbel@hc1946praga.cz 

člen: Ferdinand Veverka,  tel.: +420 602 231 484     mail: veverkafe@volny.cz   

člen: Petr Troníček,  tel.: +420 731 597 354   mail:  Petr.tronicek@gmail.com

 

Kontrolní komise PSPH:

Předseda: Daniel Kaplan,             tel.: +420 602 129 187                    mail: daniel.kaplan@seznam.cz 

Člen: Ivan Kopecký,                       tel.: +420 777 707 306                    mail:  I.kopecky@bbposudky.cz

Člen:   Rudolf Ševčík,                     tel.: +420 737 764 992                   mail: rudolf.sevcik@vscht.cz                     

 

STK:

Předseda: Ferdinand Veverka,                 tel.: +420 602 231 484                    mail: veverkafe@volny.cz

člen: Jiří Korbel,  tel.: +420 777 575 517      mail: jiri.korbel@hc1946praga.cz 

 

Hospodářská komise:

Předseda: Martina Krábková,              tel.: +420 777 664 114                    mail: Krabkovamartina@seznam.cz

 

Komise trenérů:

Předseda: Petr Troníček,             tel.: +420 731 597 354                    mail:  Petr.tronicek@gmail.com

 

Aktuální kolo

U10 přípravky Přebor Prahy 12.20
27.02.2022
President - Slavia B
5:1
U10 přípravky Přebor Prahy 11.40
27.02.2022
Hradec K. - Praga
4:4
U10 přípravky Přebor Prahy 11.00
27.02.2022
Kbely A - Hostivař
1:11
U10 přípravky Přebor Prahy 10.20
27.02.2022
Hradec K. - Slavia B
7:0
U10 přípravky Přebor Prahy 9.40
27.02.2022
President - Hostivař
0:8
U10 přípravky Přebor Prahy 9.00
27.02.2022
Kbely A - Praga
4:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
12.02.2022
Mnichovice - Bohemians
4:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
12.02.2022
Hradec K. - Praga
6:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
12.02.2022
Slavia - Mnichovice
0:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
12.02.2022
Kbely - Hostivař
2:0
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.00
12.02.2022
President - Slavia
1:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
12.02.2022
Bohemians - Hradec K.
0:7
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
12.02.2022
Praga - Kbely
3:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.00
12.02.2022
Hostivař - President
4:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 15.00
12.02.2022
Bohemians bílí - Kbely B
3:10
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 14.20
12.02.2022
Slavia A - Bohemians zelení
5:5
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.40
12.02.2022
Bohemians bílí - Bohemians zelení
2:15
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.00
12.02.2022
Slavia A - Kbely B
5:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 12.20
12.02.2022
Kbely A - Slavia B
5:2
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.40
12.02.2022
President - Praga
1:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.00
12.02.2022
Hradec K. - Hostivař
4:10
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 10.20
12.02.2022
President - Slavia B
6:8
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.40
12.02.2022
Kbely A - Hostivař
0:4
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.00
12.02.2022
Hradec K. - Praga
4:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 15.00
05.02.2022
Bohemians zelení - Bohemians bílí
18:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 14.20
05.02.2022
Kbely B - Slavia A
5:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.40
05.02.2022
Bohemians bílí - Kbely B
0:11
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.00
05.02.2022
Bohemians zelení - Slavia A
6:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.40
05.02.2022
Praga - Kbely A
9:2
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.00
05.02.2022
Hostivař - President
14:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.40
05.02.2022
Praga - President
8:8
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.00
05.02.2022
Hostivař - Hradec K.
11:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.50
05.02.2022
Mnichovice - Hradec K.
1:7
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.00
05.02.2022
Bohemians - Slavia
3:5
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.00
05.02.2022
Hradec K. - Bohemians
1:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace