Halové soutěže 2022 / 2023 zahájeny

Halové soutěže 2022 / 2023 zahájeny
14 / 11 / 2022

Halové soutěže 2022 / 2023 zahájily v neděli 13.11.2022 týmy kluků U12 v hale v Průhonicích

 

                   
  Mladší žáci U12K                
                   
  1. - 2. kolo                
  Skupina A                
  Mnichovice : Praga    7 : 4    
  Litice : Kadaň   7 : 2    
  Hostivař : Šenkvice   2 : 0    
  Mnichovice : Kadaň   11 : 0    
  Praga : Šenkvice   6 : 2    
  Hostivař : Litice   2 : 2    
  Praga : Bohemians   4 : 1 odehráno 23.11.
                   
                   
  Skupina B                
  Kbely : Litice B   7 : 1    
  Slavia : Rakovník   1 : 2    
  Litice B : President   1 : 6    
  Kbely : Hradec   10 : 0    
  Rakovník : Bolevec   4 : 2    
  Slavia : President   1 : 3    
  Bolevec : Hradec   10 : 0    
                   

 

                           
  Tabulka U12 mladší žáci:                  
                           
    Skupina A                      
  1. Mnichovice   2 2 0 0   18 : 4   6
  2. Praga   3 2 0 1   14 : 10   6
  3. Litice   2 1 1 0   9 : 4   4
  4. Hostivař   2 1 1 0   4 : 2   4
  5. Bohemians   1 0 0 1   1 : 4   0
  6. Šenkvice   2 0 0 2   2 : 8   0
  7. Kadaň   2 0 0 2   2 : 18   0
                           
                           
    Skupina B                      
  1. Kbely   2 2 0 0   17 : 1   6
  2. President   2 2 0 0   9 : 2   6
  3. Rakovník   2 2 0 0   6 : 3   6
  4. Bolevec   2 1 0 1   12 : 4   3
  5. Slavia   0 0 0 2   2 : 5   0
  6. Litice B   2 0 0 2   2 : 13   0
  7. Hradec   2 0 0 2   0 : 20   0
                           
autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U12 mladší žáci skupina A
23.11.2022
Praga4 - Bohemians
4:1
U12 mladší žáci skupina B 17.10
13.11.2022
Bolevec - Hradec
10:0
U12 mladší žáci skupina B 16.30
13.11.2022
Slavia - President
1:3
U12 mladší žáci skupina B 15.50
13.11.2022
Rakovník - Bolevec
4:2
U12 mladší žáci skupina B 15.10
13.11.2022
Kbely - Hradec
10:0
U12 mladší žáci skupina B 14.30
13.11.2022
Litice B - President
1:6
U12 mladší žáci skupina B 13.50
13.11.2022
Slavia - Rakovník
1:2
U12 mladší žáci skupina B 13.10
13.11.2022
Kbely - Litice B
7:1
U12 mladší žáci skupina A 12.30
13.11.2022
Hostivař - Litice
2:2
U12 mladší žáci skupina A 11.50
13.11.2022
Praga - Šenkvice
6:2
U12 mladší žáci skupina A 11.10
13.11.2022
Mnichovice - Kadaň
11:0
U12 mladší žáci skupina A 10.30
13.11.2022
Hostivař - Šenkvice
2:0
U12 mladší žáci skupina A 9.50
13.11.2022
Litice  - Kadaň
7:2
U12 mladší žáci skupina A 9.10
13.11.2022
Mnichovice - Praga
7:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace