Hostivař opět vítězem v U10

Hostivař opět vítězem v U10
09 / 03 / 2020

Posledním dvojkolem skončila v neděli 8.3.2020 soutěž v kategorii U10

A průběh posledního dvojkola totálně změnil pořadí. Ze zadní pozice se na první místo prosadila Hostivař a za ní Mnichovice A.

  Přípravka U10            
               
  5. - 6. kolo            
  Skupina C            
  Praga B : Hostivař   4 : 10
  President : Mnichovice A   1 : 8
  Kbely A : Praga A   1 : 4
  Praga B : Mnichovice A   3 : 9
  Kbely A : Hostivař    3 : 4
  President : Praga A   4 : 5
               
               
  Skupina D            
  Slavia dívky : Mnichovice C   3 : 2
  Mnichovice B : Slavia kluci   1 : 5
  Bohemians : Kbely B   7 : 0
  Slavia dívky : Slavia kluci   1 : 3
  Bohemians : Mnichovice C   3 : 1
  Mnichovice B : Kbely B   2 : 1

 

    Konečné tabulky:                  
    Skupina C                      
  1. Hostivař    10 7 0 3   52 : 34   21
  2. Mnichovice A   10 6 1 3   55 : 34   19
  3. President   10 6 0 4   51 : 52   18
  4. Praga A   10 5 1 4   44 : 33   16
  5. Kbely A   10 5 0 5   50 : 40   15
  6. Praga B   10 0 0 10   29 : 88   0

 

    Skupina D                      
  1. Bohemians    10 8 1 1   46 : 17   25
  2. Slavia kluci   10 7 1 2   48 : 20   22
  3. Mnichovice B   10 4 1 5   23 : 29   13
  4. Mnichovice C   10 4 0 6   24 : 38   12
  5. Slavia dívky   10 2 2 6   22 : 32   8
  6. Kbely B   10 2 1 7   15 : 42   7

 

Všem týmům gratulujeme, pokrok ve výkonnosti byl za ty 4 měsíce neuvěřitelný. 

autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D 16.20
08.03.2020
Mnichovice B - Kbely B
2:1
U10 přípravka skupina D 15.40
08.03.2020
Bohemians - Mnichovice C
3:1
U10 přípravka skupina D 15.00
08.03.2020
Slavia dívky - Slavia kluci
1:3
U10 přípravka skupina D 14.20
08.03.2020
Bohemians - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina D 13.40
08.03.2020
Mnichovice B - Slavia kluci
1:5
U10 přípravka skupina D 13.00
08.03.2020
Slavia dívky - Mnichovice C
3:2
U10 přípravka skupina C 12.20
08.03.2020
President - Praga A
4:5
U10 přípravka skupina C 11.40
08.03.2020
Kbely A - Hostivař
3:4
U10 přípravka skupina C 11.00
08.03.2020
Praga B - Mnichovice A
3:9
U10 přípravka skupina C 10.20
08.03.2020
Kbely A - Praga A
1:4
U10 přípravka skupina C 9.40
08.03.2020
President - Mnichovice A
1:8
U10 přípravka skupina C 9.00
08.03.2020
Praga B - Hostivař
4:10
U12 mladší žáci finále Zelený pruh 15.40
15.02.2020
President - Hostivař
7:0
U12 mladší žáci o třetí místo Zelený pruh 15.00
15.02.2020
Litice  - Bolevec
2:0
U12 mladší žáci semifinále 2 Zelený pruh 14.10
15.02.2020
Litice - Hostivař
3:4
U12 mladší žáci semifinále 1 Zelený pruh 13.30
15.02.2020
President - Bolevec
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 12.20
15.02.2020
Praga - Hostivař B
11:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.40
15.02.2020
Slavia Praha - Hostivař A
3:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.00
15.02.2020
Hostivař B - Hradec
0:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.20
15.02.2020
Praga - Rakovník
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.40
15.02.2020
Hostivař A - Hradec 
10:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9:00
15.02.2020
Rakovník - Slavia
2:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace