President vyhrál Přebor Prahy v kategorii U12 kluci

President vyhrál Přebor Prahy v kategorii U12 kluci
09 / 02 / 2020

V neděli 9.2.2020 dohráli kluci v kategorii U12 svůj Přebor Prahy

   U12 kluci            
               
  Skupina C            
  7.-8. kolo            
  Kbely : Hostivař B   0 : 3
  President : Hostivař A   2 : 3
  Kbely : Slavia   1 : 1
  Hostivař B : President   1 : 5
  Slavia : Hostivař A   0 : 5
               
               
  Skupina D            
  7. - 8. kolo            
  Hradec B : Hradec A   3 : 6
  RSC : Mnichovice   1 : 2
  Hradec B : Bohemians   1 : 6
  Hradec A : RSC   2 : 3
  Bohemians : Mnichovice   2 : 2

 

  Tabulky U12 kluci:                      
                           
    Skupina C                      
  1. President   8 6 0 2   35 : 13   18
  2. Hostivař A   8 3 4 1   16 : 15   13
  3. Slavia   8 3 2 3   17 : 24   11
  4. Hostivař B   8 2 1 5   9 : 17   7
  5. Kbely   8 1 3 4   5 : 13   6
                           
    Skupina D                      
  1. RSC   8 5 1 2   31 : 14   16
  2. Hradec A   8 5 1 2   31 : 20   16
  3. Mnichovice   8 4 3 1   25 : 16   15
  4. Bohemians   8 2 1 5   16 : 29   7
  5. Hradec B   8 1 0 7   14 : 38   3

 

Týmy Presidentu a Hostivaře A si vybojovaly postup do Přeboru ČR, který bude odehrán v sobotu 15.2.2020 na Zeleném Pruhu.

 

autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D 16.20
08.03.2020
Mnichovice B - Kbely B
2:1
U10 přípravka skupina D 15.40
08.03.2020
Bohemians - Mnichovice C
3:1
U10 přípravka skupina D 15.00
08.03.2020
Slavia dívky - Slavia kluci
1:3
U10 přípravka skupina D 14.20
08.03.2020
Bohemians - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina D 13.40
08.03.2020
Mnichovice B - Slavia kluci
1:5
U10 přípravka skupina D 13.00
08.03.2020
Slavia dívky - Mnichovice C
3:2
U10 přípravka skupina C 12.20
08.03.2020
President - Praga A
4:5
U10 přípravka skupina C 11.40
08.03.2020
Kbely A - Hostivař
3:4
U10 přípravka skupina C 11.00
08.03.2020
Praga B - Mnichovice A
3:9
U10 přípravka skupina C 10.20
08.03.2020
Kbely A - Praga A
1:4
U10 přípravka skupina C 9.40
08.03.2020
President - Mnichovice A
1:8
U10 přípravka skupina C 9.00
08.03.2020
Praga B - Hostivař
4:10
U12 mladší žáci finále Zelený pruh 15.40
15.02.2020
President - Hostivař
7:0
U12 mladší žáci o třetí místo Zelený pruh 15.00
15.02.2020
Litice  - Bolevec
2:0
U12 mladší žáci semifinále 2 Zelený pruh 14.10
15.02.2020
Litice - Hostivař
3:4
U12 mladší žáci semifinále 1 Zelený pruh 13.30
15.02.2020
President - Bolevec
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 12.20
15.02.2020
Praga - Hostivař B
11:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.40
15.02.2020
Slavia Praha - Hostivař A
3:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.00
15.02.2020
Hostivař B - Hradec
0:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.20
15.02.2020
Praga - Rakovník
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.40
15.02.2020
Hostivař A - Hradec 
10:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9:00
15.02.2020
Rakovník - Slavia
2:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace