U10 první dvě kola

U10 první dvě kola
25 / 11 / 2019

Svou halovou sezónu zahájily v neděli 24.11. týmy v kategorii U10

               
  Přípravka U10            
               
  1. - 2. kolo            
  Skupina A            
  Kbely B : Mnichovice A   1 : 5
  Slavia kluci : Praga A   0 : 6
  Hostivař  : Kbely B   10 : 0
  Mnichovice C : Praga A   0 : 11
  Mnichovice A : Slavia kluci   10 : 0
  Hostivař  : Mnichovice C   14 : 2
               
                           
  Tabulka U10 přípravky:                  
                           
    Skupina A                      
  1. Hostivař    2 2 0 0   24 : 2   6
  2. Praga A   2 2 0 0   17 : 0   6
  3. Mnichovice A   2 2 0 0   15 : 1   6
  4. Kbely B   2 0 0 2   1 : 15   0
  5. Slavia kluci   2 0 0 2   0 : 16   0
  6. Mnichovice C   2 0 0 2   2 : 25   0

 

  Přípravka U10            
               
  1. - 2. kolo            
  Skupina B            
  President : Mnichovice B   9 : 2
  Slavia dívky : Praga B   1 : 9
  Kbely A : President   15 : 2
  Bohemians : Praga B   4 : 4
  Mnichovice B : Slavia dívky   2 : 2
  Kbely A : Bohemians   7 : 3
                           
  Tabulka U10 přípravky:                  
                           
    Skupina B                      
  1. Kbely A   2 2 0 0   22 : 5   6
  2. Praga B   2 1 1 0   13 : 5   4
  3. President   2 1 0 1   11 : 17   3
  4. Bohemians    2 0 1 1   7 : 11   1
  5. Mnichovice B   2 0 1 1   4 : 11   1
  6. Slavia dívky   2 0 1 1   3 : 11   1
autor: redakce PSPH

Galerie

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D 16.20
08.03.2020
Mnichovice B - Kbely B
2:1
U10 přípravka skupina D 15.40
08.03.2020
Bohemians - Mnichovice C
3:1
U10 přípravka skupina D 15.00
08.03.2020
Slavia dívky - Slavia kluci
1:3
U10 přípravka skupina D 14.20
08.03.2020
Bohemians - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina D 13.40
08.03.2020
Mnichovice B - Slavia kluci
1:5
U10 přípravka skupina D 13.00
08.03.2020
Slavia dívky - Mnichovice C
3:2
U10 přípravka skupina C 12.20
08.03.2020
President - Praga A
4:5
U10 přípravka skupina C 11.40
08.03.2020
Kbely A - Hostivař
3:4
U10 přípravka skupina C 11.00
08.03.2020
Praga B - Mnichovice A
3:9
U10 přípravka skupina C 10.20
08.03.2020
Kbely A - Praga A
1:4
U10 přípravka skupina C 9.40
08.03.2020
President - Mnichovice A
1:8
U10 přípravka skupina C 9.00
08.03.2020
Praga B - Hostivař
4:10
U12 mladší žáci finále Zelený pruh 15.40
15.02.2020
President - Hostivař
7:0
U12 mladší žáci o třetí místo Zelený pruh 15.00
15.02.2020
Litice  - Bolevec
2:0
U12 mladší žáci semifinále 2 Zelený pruh 14.10
15.02.2020
Litice - Hostivař
3:4
U12 mladší žáci semifinále 1 Zelený pruh 13.30
15.02.2020
President - Bolevec
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 12.20
15.02.2020
Praga - Hostivař B
11:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.40
15.02.2020
Slavia Praha - Hostivař A
3:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.00
15.02.2020
Hostivař B - Hradec
0:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.20
15.02.2020
Praga - Rakovník
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.40
15.02.2020
Hostivař A - Hradec 
10:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9:00
15.02.2020
Rakovník - Slavia
2:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace