U10 třetí a čtvrté kolo nadstavby

U10 třetí a čtvrté kolo nadstavby
19 / 02 / 2020

V sobotu 15.2.2020 odehrály týmy kategorie U10 zápasy třetího a čtvrtého kola nadstavby.

  Přípravka U10            
               
  3. - 4. kolo            
  Skupina C            
  Kbely A : Hostivař   2 : 5
  Praga B : Mnichovice A   0 : 8
  President : Praga A   4 : 1
  Kbely A : Mnichovice A   4 : 10
  President : Hostivař    3 : 5
  Praga B : Praga A   4 : 10
               
               
  Skupina D            
  Bohemians : Mnichovice C   8 : 1
  Slavia dívky : Slavia kluci   1 : 6
  Mnichovice B : Kbely B   4 : 1
  Bohemians : Slavia kluci   2 : 5
  Mnichovice B : Mnichovice C   4 : 1
  Slavia dívky : Kbely B   2 : 3

 

    Skupina C                      
  1. President   8 6 0 2   46 : 39   18
  2. Kbely A   8 5 0 3   46 : 32   15
  3. Hostivař    8 5 0 3   38 : 27   15
  4. Mnichovice A   8 4 1 3   38 : 30   13
  5. Praga A   8 3 1 4   35 : 28   10
  6. Praga B   8 0 0 8   22 : 69   0

 

    Skupina D                      
  1. Bohemians    8 6 1 1   36 : 16   19
  2. Slavia kluci   8 5 1 2   40 : 18   16
  3. Mnichovice C   8 4 0 4   21 : 32   12
  4. Mnichovice B   8 3 1 4   20 : 23   10
  5. Kbely B   8 2 1 5   14 : 33   7
  6. Slavia dívky   8 1 2 5   18 : 27   5
autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D 16.20
08.03.2020
Mnichovice B - Kbely B
2:1
U10 přípravka skupina D 15.40
08.03.2020
Bohemians - Mnichovice C
3:1
U10 přípravka skupina D 15.00
08.03.2020
Slavia dívky - Slavia kluci
1:3
U10 přípravka skupina D 14.20
08.03.2020
Bohemians - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina D 13.40
08.03.2020
Mnichovice B - Slavia kluci
1:5
U10 přípravka skupina D 13.00
08.03.2020
Slavia dívky - Mnichovice C
3:2
U10 přípravka skupina C 12.20
08.03.2020
President - Praga A
4:5
U10 přípravka skupina C 11.40
08.03.2020
Kbely A - Hostivař
3:4
U10 přípravka skupina C 11.00
08.03.2020
Praga B - Mnichovice A
3:9
U10 přípravka skupina C 10.20
08.03.2020
Kbely A - Praga A
1:4
U10 přípravka skupina C 9.40
08.03.2020
President - Mnichovice A
1:8
U10 přípravka skupina C 9.00
08.03.2020
Praga B - Hostivař
4:10
U12 mladší žáci finále Zelený pruh 15.40
15.02.2020
President - Hostivař
7:0
U12 mladší žáci o třetí místo Zelený pruh 15.00
15.02.2020
Litice  - Bolevec
2:0
U12 mladší žáci semifinále 2 Zelený pruh 14.10
15.02.2020
Litice - Hostivař
3:4
U12 mladší žáci semifinále 1 Zelený pruh 13.30
15.02.2020
President - Bolevec
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 12.20
15.02.2020
Praga - Hostivař B
11:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.40
15.02.2020
Slavia Praha - Hostivař A
3:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.00
15.02.2020
Hostivař B - Hradec
0:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.20
15.02.2020
Praga - Rakovník
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.40
15.02.2020
Hostivař A - Hradec 
10:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9:00
15.02.2020
Rakovník - Slavia
2:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace