U12 kluci předposlední dvojkolo

U12 kluci předposlední dvojkolo
08 / 02 / 2020

Kluci U12 se blíží do finiše. Po odehrání předposledního dvojkola v sobotu 8.2.2020 dohrají hned následující den svou soutěž.

  Skupina C            
  5.-6. kolo            
  Kbely : Hostivař A   1 : 1
  Hostivař B : Slavia   1 : 2
  Kbely : President   0 : 4
  Hostivař B : Hostivař A   0 : 0
  President : Slavia   10 : 2
               
               
  Skupina D            
  5. - 6. kolo            
  Bohemians : Hradec B   3 : 1
  Mnichovice : Bohemians   5 : 0
  Hradec A : Bohemians   5 : 1
  Hradec B : RSC   0 : 7
  Hradec A : Mnichovice   5 : 2
  RSC : Bohemians    5 : 1
               

 

  Tabulky U12 kluci:                      
                           
    Skupina C                      
  1. President   6 5 0 1   28 : 9   15
  2. Slavia   6 3 1 2   16 : 18   10
  3. Hostivař A   6 1 4 1   8 : 13   7
  4. Kbely   6 1 2 3   4 : 9   5
  5. Hostivař B   6 1 1 4   5 : 12   4
                           
    Skupina D                      
  1. RSC   6 4 1 1   27 : 10   13
  2. Hradec A   6 4 1 1   23 : 14   13
  3. Mnichovice   6 3 2 1   21 : 13   11
  4. Hradec B   6 1 0 5   10 : 26   3
  5. Bohemians   6 1 0 5   8 : 26   3
autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D 16.20
08.03.2020
Mnichovice B - Kbely B
2:1
U10 přípravka skupina D 15.40
08.03.2020
Bohemians - Mnichovice C
3:1
U10 přípravka skupina D 15.00
08.03.2020
Slavia dívky - Slavia kluci
1:3
U10 přípravka skupina D 14.20
08.03.2020
Bohemians - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina D 13.40
08.03.2020
Mnichovice B - Slavia kluci
1:5
U10 přípravka skupina D 13.00
08.03.2020
Slavia dívky - Mnichovice C
3:2
U10 přípravka skupina C 12.20
08.03.2020
President - Praga A
4:5
U10 přípravka skupina C 11.40
08.03.2020
Kbely A - Hostivař
3:4
U10 přípravka skupina C 11.00
08.03.2020
Praga B - Mnichovice A
3:9
U10 přípravka skupina C 10.20
08.03.2020
Kbely A - Praga A
1:4
U10 přípravka skupina C 9.40
08.03.2020
President - Mnichovice A
1:8
U10 přípravka skupina C 9.00
08.03.2020
Praga B - Hostivař
4:10
U12 mladší žáci finále Zelený pruh 15.40
15.02.2020
President - Hostivař
7:0
U12 mladší žáci o třetí místo Zelený pruh 15.00
15.02.2020
Litice  - Bolevec
2:0
U12 mladší žáci semifinále 2 Zelený pruh 14.10
15.02.2020
Litice - Hostivař
3:4
U12 mladší žáci semifinále 1 Zelený pruh 13.30
15.02.2020
President - Bolevec
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 12.20
15.02.2020
Praga - Hostivař B
11:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.40
15.02.2020
Slavia Praha - Hostivař A
3:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.00
15.02.2020
Hostivař B - Hradec
0:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.20
15.02.2020
Praga - Rakovník
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.40
15.02.2020
Hostivař A - Hradec 
10:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9:00
15.02.2020
Rakovník - Slavia
2:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace