U12 kluci první dvojkolo

U12 kluci první dvojkolo
25 / 11 / 2019

Svou soutěž zahájili i kluci U12

   U12 kluci            
               
  Skupina A            
  1.-2. kolo            
  Hostivař A : Bohemians   2 : 1
  Hradec B : Slavia   2 : 4
  Mnichovice A : Bohemians   2 : 2
  Hostivař A : Slavia   6 : 2
  Hradec B : Mnichovice   1 : 5
               
               
  Skupina B            
  1. - 2. kolo            
  RSC : Hostivař B   3 : 4
  Hradec A : Kbely   0 : 1
  President : Hostivař B   5 : 1
  RSC : Kbely   1 : 4
  Hradec A : President   0 : 8

 

  Tabulka U12 kluci:                      
                           
    Skupina A                      
  1. Hostivař A   2 2 0 0   8 : 3   6
  2. Mnichovice   2 1 1 0   7 : 3   4
  3. Slavia   2 1 0 1   6 : 8   3
  4. Bohemians   2 0 1 1   3 : 4   1
  5. Hradec B   2 0 0 2   3 : 9   0
                           
    Skupina B                      
  1. President   2 2 0 0   13 : 1   6
  2. Kbely   2 2 0 0   5 : 1   6
  3. Hostivař B   2 1 0 1   5 : 8   3
  4. RSC   2 0 0 2   4 : 8   0
  5. Hradec A   2 0 0 2   0 : 9   0
autor: redakce PSPH

Galerie

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D 16.20
08.03.2020
Mnichovice B - Kbely B
2:1
U10 přípravka skupina D 15.40
08.03.2020
Bohemians - Mnichovice C
3:1
U10 přípravka skupina D 15.00
08.03.2020
Slavia dívky - Slavia kluci
1:3
U10 přípravka skupina D 14.20
08.03.2020
Bohemians - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina D 13.40
08.03.2020
Mnichovice B - Slavia kluci
1:5
U10 přípravka skupina D 13.00
08.03.2020
Slavia dívky - Mnichovice C
3:2
U10 přípravka skupina C 12.20
08.03.2020
President - Praga A
4:5
U10 přípravka skupina C 11.40
08.03.2020
Kbely A - Hostivař
3:4
U10 přípravka skupina C 11.00
08.03.2020
Praga B - Mnichovice A
3:9
U10 přípravka skupina C 10.20
08.03.2020
Kbely A - Praga A
1:4
U10 přípravka skupina C 9.40
08.03.2020
President - Mnichovice A
1:8
U10 přípravka skupina C 9.00
08.03.2020
Praga B - Hostivař
4:10
U12 mladší žáci finále Zelený pruh 15.40
15.02.2020
President - Hostivař
7:0
U12 mladší žáci o třetí místo Zelený pruh 15.00
15.02.2020
Litice  - Bolevec
2:0
U12 mladší žáci semifinále 2 Zelený pruh 14.10
15.02.2020
Litice - Hostivař
3:4
U12 mladší žáci semifinále 1 Zelený pruh 13.30
15.02.2020
President - Bolevec
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 12.20
15.02.2020
Praga - Hostivař B
11:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.40
15.02.2020
Slavia Praha - Hostivař A
3:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.00
15.02.2020
Hostivař B - Hradec
0:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.20
15.02.2020
Praga - Rakovník
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.40
15.02.2020
Hostivař A - Hradec 
10:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9:00
15.02.2020
Rakovník - Slavia
2:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace