U12 mladší žáci v neděli 22.1.2023

U12 mladší žáci v neděli 22.1.2023
26 / 01 / 2023

Mladší žáci U12 dohráli v neděli 22.1.2023 skupinu D.

Skupina C bude dohrána závěrečnými zápasy až 26.2.2023.

                   
    Mladší žáci U12K              
                   
    9. - 10. kolo              
    Skupina C              
    Mnichovice : Kbely   2 : 3  
    Litice  : Litice B   2 : 4  
    Hostivař : President   2 : 4  
    Mnichovice : Slavia   3 : 0  
    Hostivař : Litice B   7 : 2  
    Praga : Kbely   2 : 2  
    Litice A : Slavia   0 : 5  
    Praga : President   2 : 5  
    Hostivař : Slavia   3 : 1  
                   
    11. - 12. kolo              
    Skupina D              
    Rakovník : Hradec   0 : 10 kont.
    Šenkvice : Bohemians   3 : 3  
    Bolevec : Kadaň    0 : 2  
                   
    o umístění              
o 13. místo Kadaň : Bolevec   5 : 0  
o 11. místo Bohemians : Rakovník   10 : 0 kont.
o 9. místo Šenkvice : Hradec   2 : 1  
                           
    Skupina C                      
  1. President   7 6 0 1   28 : 13   18
  2. Kbely   6 5 1 0   26 : 7   16
  3. Praga   7 3 2 2   18 : 19   11
  4. Hostivař   6 3 1 2   17 : 12   10
  5. Litice B   7 2 2 3   16 : 28   8
  6. Mnichovice   7 2 0 5   15 : 23   6
  7. Litice   7 1 1 5   13 : 21   4
  8. Slavia   7 1 1 5   9 : 19   4
                           
                           
    Skupina D                      
  1. Šenkvice   5 4 1 0   19 : 5   13
  2. Hradec   5 4 0 1   24 : 3   12
  3. Bohemians   5 3 1 1   19 : 9   10
  4. Rakovník   5 2 0 3   13 : 21   6
  5. Kadaň   5 1 0 4   6 : 21   3
  6. Bolevec   5 0 0 5   1 : 23   0
autor: redakce PSPH

Aktuální kolo

Lahoda Cup
16.06.2024
SpS Praha B - Hradec Králové A
3:0
Lahoda Cup
16.06.2024
SpS Praha A - Kbely
3:0
Lahoda Cup
16.06.2024
Zuvedra Vilnius - SpS Praha A
2:0
Lahoda Cup
15.06.2024
SpS Praha B - Hradec Králové B
3:1
Lahoda Cup
15.06.2024
SKFiS Kudowianka - SpS Praha A
0:6
Lahoda Cup
15.06.2024
SpS Praha B - Kbely
1:0
Lahoda Cup
15.06.2024
Hradec Králové A - SpS Praha A
3:0
Lahoda Cup
15.06.2024
Litice - SpS Praha B
0:4
Lahoda Cup
15.06.2024
SpS Praha A - KS Cieszyn
2:3
Lahoda Cup
15.06.2024
SpS Praha B - Akadémia Šenkvice
1:1
Lahoda Cup
15.06.2024
SpS Praha A - KPH Rača
1:2
Lahoda Cup
15.06.2024
LKS Goleszow - SpS Praha B
0:6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace