Brožura k halovým soutěžím

SEZONA 2019 / 2020

Veškeré informace k halovým soutěžím dětí v sezóně 2019 / 2020 najdete opět v brožuře. Její obsah můžete najít zde

SEZÓNA 2017 / 2018

Rozlosování turnajů dětí budeme doplňovat, jakmile je pořadatelé jednotlivých turnajů připraví.

Rozlosování prvních dvou turnajů v kategorii U10 najdete ve sloupci Aktuální kolo na hlavní stránce vpravo.

Podobnou brožuru jako v minulé sezóně připravíme i k halovým soutěžím 2017 / 2018. O jejím vydání budeme informovat zde na webu

 

SEZÓNA 2016 / 2017

Pro halovou sezónu 2016 / 2017 vydal PSPH přehlednou brožuru. Obsahovala Rozpis soutěží, rozlosování jednotlivých kategorií, místa a časy jednotlivých turnajů + adresář.

Jejich podobu si můžete prohlédnout zde na webu. 

Obálku brožury najdete zde

Vlastní obsah a podobu brožury najdete zde 

 

Aktuální kolo

U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.50
11.10.2020
Kbely dívky - Hostivař mix
1:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.50
11.10.2020
Praga dívky - Slavia dívky B
9:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.30
11.10.2020
Slavia dívky A - Praga dívky
3:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.30
11.10.2020
Praga mix - Hostivař mix
1:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.10
11.10.2020
Slavia dívky B - Kbely dívky
0:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.10
11.10.2020
Praga dívky - Praga mix
3:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.50
11.10.2020
Praga mix - Slavia dívky A
1:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.30
11.10.2020
Slavia dívky B - Hostivař mix
0:8
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.30
11.10.2020
Kbely dívky - Slavia dívky A
0:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.10
11.10.2020
Praga mix - Kbely dívky
2:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.10
11.10.2020
Hostivař mix - Praga dívky
4:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.50
11.10.2020
Slavia dívky A - Slavia dívky B
9:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.50
11.10.2020
Kbely dívky - Praga dívky
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.30
11.10.2020
Slavia dívky A - Hostivař mix
2:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.30
11.10.2020
Praga mix - Slavia dívky B
3:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.20
11.10.2020
Praga kluci - Slavia kluci
5:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
11.10.2020
President - Bohemians kluci
12:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
11.10.2020
Kbely kluci - Praga kluci
2:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.40
11.10.2020
Praga kluci - Bohemians kluci
6:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.20
11.10.2020
Bohemians kluci - Kbely kluci
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.00
11.10.2020
Slavia kluci - President
2:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.40
11.10.2020
President  - Praga kluci
6:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.20
11.10.2020
Kbely kluci - Slavia kluci
3:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
11.10.2020
Bohemians kluci - Slavia kluci
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
11.10.2020
Kbely kluci - President 
2:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace