Rozpis soutěží

Sezóna 2018 / 2019

Zápisy k doplnění pro soutěže pořádané kluby PSPH a přímo PSPH pro kategorii do 10 najdete zde

 Zápisy pro halový hokej v kategorii U12 najdete zde

Vzory zápisů jsou interaktivní pro soutěže v pozemním i halovém hokeji. Interaktivní znamená, že si můžete zápis předvyplnit ještě doma, vytisknout a přinést na turnaj již vyplněnou podobu.

 

SEZÓNA 2017 / 2018

Rozpis turnajů dětí do 10 let v PH pro sezónu 2017 / 2018 najdete zde

Pořadatele a účastníky turnajů dětí do 10 let v PH pro sezónu 2017 / 2018 najdete zde

Rozpis halových soutěží pro sezónu 2017 / 2018 najdete zde v elektronické podobě brožury 

Termínovou listinu halových soutěží PSPH pro sezónu 2017 / 2018 najdete zde

SEZÓNA 2016 / 2017

Rozpis halových soutěží 2016 / 2017 pro kategorie U7, U9, U11 a U13 text Rozpisu najdete zde

 

Aktuální kolo

U10 Otevřený přebor Prahy zápas o 3. místo
08.06.2019
Kbely - Jičín / HK
1:3
U10 Otevřený přebor Prahy zápas o 5. místo
08.06.2019
Praga - Slavia Praha
2:1
U10 Otevřený přebor Prahy zápas o 7. místo
08.06.2019
RSC - Mnichovice
1:4
U10 Otevřený přebor Prahy zápas o 9. místo
08.06.2019
Rakovník - Bohemians
1:2
U10 Otevřený přebor Prahy dívky
08.06.2019
Praga - Slavia Praha
1:4
U10 Otevřený přebor Prahy dívky
08.06.2019
Hradec Králové girls - Mnichovice
10:0
U10 Otevřený přebor Prahy dívky
08.06.2019
Slavia Praha - Bohemians
8:0
U10 Otevřený přebor Prahy dívky
08.06.2019
Praga - Hradec Králové girls
1:5
U10 Otevřený přebor Prahy dívky
08.06.2019
Mnichovice - Bohemians
0:3
U10 Otevřený přebor Prahy dívky
08.06.2019
Slavia Praha - Hradec Králové girls
2:4
U10 Otevřený přebor Prahy dívky
08.06.2019
Praga - Mnichovice
4:3
U10 Otevřený přebor Prahy dívky
08.06.2019
Hradec Králové girls - Bohemians
9:0
U10 Otevřený přebor Prahy dívky
08.06.2019
Slavia Praha - Mnichovice
9:0
U10 Otevřený přebor Prahy dívky
08.06.2019
Praga - Bohemians
1:3
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Slavia Praha - Bohemians
5:1
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Mnichovice - Jičín / HK
3:3
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Bohemians - Hostivař
1:2
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Slavia Praha - Mnichovice
3:1
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Jičín / HK - Hostivař
0:4
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Bohemians - Mnichovice
0:4
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Slavia Praha - Jičín / HK
1:3
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Mnichovice - Hostivař
0:1
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Bohemians - Jičín / HK
0:5
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Slavia Praha - Hostivař
2:3
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
RSC - Hradec Králové boys
3:9
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Kbely - Praga
2:0
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Hradec Králové boys - Rakovník
6:2
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
RSC - Kbely
0:3
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Praga - Rakovník
4:1
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Hradec Králové boys - Kbely
2:0
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Praga - RSC
4:1
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Kbely1 - Rakovník
1:0
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
Hradec Králové boys - Praga
2:1
U10 Otevřený přebor Prahy
08.06.2019
RSC - Rakovník
3:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace