Rozpis soutěží

Sezóna 2018 / 2019

Zápisy k doplnění pro soutěže pořádané kluby PSPH a přímo PSPH pro kategorii do 10 najdete zde

 Zápisy pro halový hokej v kategorii U12 najdete zde

Vzory zápisů jsou interaktivní pro soutěže v pozemním i halovém hokeji. Interaktivní znamená, že si můžete zápis předvyplnit ještě doma, vytisknout a přinést na turnaj již vyplněnou podobu.

 

SEZÓNA 2017 / 2018

Rozpis turnajů dětí do 10 let v PH pro sezónu 2017 / 2018 najdete zde

Pořadatele a účastníky turnajů dětí do 10 let v PH pro sezónu 2017 / 2018 najdete zde

Rozpis halových soutěží pro sezónu 2017 / 2018 najdete zde v elektronické podobě brožury 

Termínovou listinu halových soutěží PSPH pro sezónu 2017 / 2018 najdete zde

SEZÓNA 2016 / 2017

Rozpis halových soutěží 2016 / 2017 pro kategorie U7, U9, U11 a U13 text Rozpisu najdete zde

 

Aktuální kolo

U10 přípravky Přebor Prahy 12.20
27.02.2022
President - Slavia B
5:1
U10 přípravky Přebor Prahy 11.40
27.02.2022
Hradec K. - Praga
4:4
U10 přípravky Přebor Prahy 11.00
27.02.2022
Kbely A - Hostivař
1:11
U10 přípravky Přebor Prahy 10.20
27.02.2022
Hradec K. - Slavia B
7:0
U10 přípravky Přebor Prahy 9.40
27.02.2022
President - Hostivař
0:8
U10 přípravky Přebor Prahy 9.00
27.02.2022
Kbely A - Praga
4:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.40
12.02.2022
Mnichovice - Bohemians
4:1
U12 mladší žáci Přebor Prahy 13.00
12.02.2022
Hradec K. - Praga
6:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 12.20
12.02.2022
Slavia - Mnichovice
0:6
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.40
12.02.2022
Kbely - Hostivař
2:0
U12 mladší žáci Přebor Prahy 11.00
12.02.2022
President - Slavia
1:3
U12 mladší žáci Přebor Prahy 10.20
12.02.2022
Bohemians - Hradec K.
0:7
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.40
12.02.2022
Praga - Kbely
3:4
U12 mladší žáci Přebor Prahy 9.00
12.02.2022
Hostivař - President
4:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 15.00
12.02.2022
Bohemians bílí - Kbely B
3:10
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 14.20
12.02.2022
Slavia A - Bohemians zelení
5:5
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.40
12.02.2022
Bohemians bílí - Bohemians zelení
2:15
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.00
12.02.2022
Slavia A - Kbely B
5:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 12.20
12.02.2022
Kbely A - Slavia B
5:2
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.40
12.02.2022
President - Praga
1:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.00
12.02.2022
Hradec K. - Hostivař
4:10
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 10.20
12.02.2022
President - Slavia B
6:8
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.40
12.02.2022
Kbely A - Hostivař
0:4
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.00
12.02.2022
Hradec K. - Praga
4:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 15.00
05.02.2022
Bohemians zelení - Bohemians bílí
18:0
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 14.20
05.02.2022
Kbely B - Slavia A
5:3
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.40
05.02.2022
Bohemians bílí - Kbely B
0:11
U10 přípravky Přebor Prahy skupina D 13.00
05.02.2022
Bohemians zelení - Slavia A
6:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.40
05.02.2022
Praga - Kbely A
9:2
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 11.00
05.02.2022
Hostivař - President
14:1
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.40
05.02.2022
Praga - President
8:8
U10 přípravky Přebor Prahy skupina C 9.00
05.02.2022
Hostivař - Hradec K.
11:2
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.50
05.02.2022
Mnichovice - Hradec K.
1:7
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 11.00
05.02.2022
Bohemians - Slavia
3:5
U12 mladší žákyně Přebor Prahy 10.00
05.02.2022
Hradec K. - Bohemians
1:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace