STK - Zprávy STK

img

U10 přípravky poslední dvojkolo

Přípravky (U10) dohrály svou soutěž posledním dvojkolem v sobotu 10.2.2018.

img

Přípravky U10 mají před posledním dvoukolem

V sobotu 3.3. a v neděli 4.3.2018 odehrály přípravky U10 dvě dvojkola.. Jak to vypadá před závěrečným dvojkolem, které rozhodne o celkovém pořadí?

img

Přebor Prahy v kategorii U12 kluci

Svou soutěž - Přebor Prahy přes víkend 3. a 4. března dohráli i kluci v kategorii U12. Zlaté medaile a pohár získali kluci Mnichovice A, stříbrné medaile získali kluci Mnichovice B a bronzové medaile získali kluci Presidenta

img

Přebor ČR v kategorii U12 dívky

V sobotu 3. března 2018 dohrály svou soutěž - Přebor ČR v halovém hokeji dívky do 12 let. Titul Přeborníka ČR a zlaté medaile získaly dívky Mnichovic, na druhém místě a stříbrné medaile získaly dívky Kbel, třetí místo a bronzové medaile si odvezly dívky Bohemians.

img

Turnaj U8 v neděli 28.1.2018

U8 na Hagiboru 28.1.2018

img

Turnaj nejmenších - U6

Naše nejmenší naděje odehrály v neděli 28.1.2018 svůj další turnaj

img

U12 kluci 11. až 14. kolo

Soutěž mladších žáků pokračovala 27.1. a 28.1.2018 11. až 14. kolem

img

U10 přípravka 15. a 16. kolo

Přípravky odehrály v sobotu 21.1. své osmé dvoukolo

1 2 3 4

Aktuální kolo

U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.50
11.10.2020
Kbely dívky - Hostivař mix
1:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.50
11.10.2020
Praga dívky - Slavia dívky B
9:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.30
11.10.2020
Slavia dívky A - Praga dívky
3:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.30
11.10.2020
Praga mix - Hostivař mix
1:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.10
11.10.2020
Slavia dívky B - Kbely dívky
0:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 14.10
11.10.2020
Praga dívky - Praga mix
3:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.50
11.10.2020
Praga mix - Slavia dívky A
1:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.30
11.10.2020
Slavia dívky B - Hostivař mix
0:8
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.30
11.10.2020
Kbely dívky - Slavia dívky A
0:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.10
11.10.2020
Praga mix - Kbely dívky
2:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 13.10
11.10.2020
Hostivař mix - Praga dívky
4:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.50
11.10.2020
Slavia dívky A - Slavia dívky B
9:1
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.50
11.10.2020
Kbely dívky - Praga dívky
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.30
11.10.2020
Slavia dívky A - Hostivař mix
2:4
U10 přípravka Přebor Prahy skupina B 12.30
11.10.2020
Praga mix - Slavia dívky B
3:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.20
11.10.2020
Praga kluci - Slavia kluci
5:3
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
11.10.2020
President - Bohemians kluci
12:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 11.00
11.10.2020
Kbely kluci - Praga kluci
2:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.40
11.10.2020
Praga kluci - Bohemians kluci
6:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.20
11.10.2020
Bohemians kluci - Kbely kluci
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 10.00
11.10.2020
Slavia kluci - President
2:7
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.40
11.10.2020
President  - Praga kluci
6:2
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.20
11.10.2020
Kbely kluci - Slavia kluci
3:0
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
11.10.2020
Bohemians kluci - Slavia kluci
0:5
U10 přípravka Přebor Prahy skupina A 9.00
11.10.2020
Kbely kluci - President 
2:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace