STK - Zprávy STK

img

U10 přípravky poslední dvojkolo

Přípravky (U10) dohrály svou soutěž posledním dvojkolem v sobotu 10.2.2018.

img

Přípravky U10 mají před posledním dvoukolem

V sobotu 3.3. a v neděli 4.3.2018 odehrály přípravky U10 dvě dvojkola.. Jak to vypadá před závěrečným dvojkolem, které rozhodne o celkovém pořadí?

img

Přebor Prahy v kategorii U12 kluci

Svou soutěž - Přebor Prahy přes víkend 3. a 4. března dohráli i kluci v kategorii U12. Zlaté medaile a pohár získali kluci Mnichovice A, stříbrné medaile získali kluci Mnichovice B a bronzové medaile získali kluci Presidenta

img

Přebor ČR v kategorii U12 dívky

V sobotu 3. března 2018 dohrály svou soutěž - Přebor ČR v halovém hokeji dívky do 12 let. Titul Přeborníka ČR a zlaté medaile získaly dívky Mnichovic, na druhém místě a stříbrné medaile získaly dívky Kbel, třetí místo a bronzové medaile si odvezly dívky Bohemians.

img

Turnaj U8 v neděli 28.1.2018

U8 na Hagiboru 28.1.2018

img

Turnaj nejmenších - U6

Naše nejmenší naděje odehrály v neděli 28.1.2018 svůj další turnaj

img

U12 kluci 11. až 14. kolo

Soutěž mladších žáků pokračovala 27.1. a 28.1.2018 11. až 14. kolem

img

U10 přípravka 15. a 16. kolo

Přípravky odehrály v sobotu 21.1. své osmé dvoukolo

1 2 3 4

Aktuální kolo

U10 přípravka skupina D 16.20
08.03.2020
Mnichovice B - Kbely B
2:1
U10 přípravka skupina D 15.40
08.03.2020
Bohemians - Mnichovice C
3:1
U10 přípravka skupina D 15.00
08.03.2020
Slavia dívky - Slavia kluci
1:3
U10 přípravka skupina D 14.20
08.03.2020
Bohemians - Kbely B
7:0
U10 přípravka skupina D 13.40
08.03.2020
Mnichovice B - Slavia kluci
1:5
U10 přípravka skupina D 13.00
08.03.2020
Slavia dívky - Mnichovice C
3:2
U10 přípravka skupina C 12.20
08.03.2020
President - Praga A
4:5
U10 přípravka skupina C 11.40
08.03.2020
Kbely A - Hostivař
3:4
U10 přípravka skupina C 11.00
08.03.2020
Praga B - Mnichovice A
3:9
U10 přípravka skupina C 10.20
08.03.2020
Kbely A - Praga A
1:4
U10 přípravka skupina C 9.40
08.03.2020
President - Mnichovice A
1:8
U10 přípravka skupina C 9.00
08.03.2020
Praga B - Hostivař
4:10
U12 mladší žáci finále Zelený pruh 15.40
15.02.2020
President - Hostivař
7:0
U12 mladší žáci o třetí místo Zelený pruh 15.00
15.02.2020
Litice  - Bolevec
2:0
U12 mladší žáci semifinále 2 Zelený pruh 14.10
15.02.2020
Litice - Hostivař
3:4
U12 mladší žáci semifinále 1 Zelený pruh 13.30
15.02.2020
President - Bolevec
4:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 12.20
15.02.2020
Praga - Hostivař B
11:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.40
15.02.2020
Slavia Praha - Hostivař A
3:5
U12 mladší žákyně Zelený pruh 11.00
15.02.2020
Hostivař B - Hradec
0:8
U12 mladší žákyně Zelený pruh 10.20
15.02.2020
Praga - Rakovník
2:1
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9.40
15.02.2020
Hostivař A - Hradec 
10:0
U12 mladší žákyně Zelený pruh 9:00
15.02.2020
Rakovník - Slavia
2:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace